GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK - KKS NAPRZÓD JANÓW - 6:5 (0:2; 4:0; 2:3)
(SĘDZIOWIE: G. DZIĘCIOŁOWSKI; P. KASPRZYK; T. BARTOSZEWSKI)

RELACJA LIVE:

I TERCJA

7 min - Naprzód nie traci bramki w osłabieniu.

9 min - Kara dla Macieja Rompkowskiego. Naprzód gra w przewadze.

10 min - Naprzód zamyka Stoczniowiec w ich tercji. Zamieszanie pod bramką, gre uspakajają obrońcy Stoczniowca.

11 min -  Stoczniowiec w pełnym składzie.

12 min - Kara dla zawodnika Stoczniowca. Naprzód znów gra w przewadze.

12.48 - 0:1 - Gol dla Naprzodu autorem bramki Piotr Czekański asysta Łukasz Sośnierz. Naprzód wykorzystuje gre w przewadze

16 min - Stoczniowiec naciska Naprzód. Zamieszanie pod bramką ale nie ma bramki.

16.04 - 0:2 - Kontra Naprzodu i bramka Patryka Koguta z podania Łukasza Sośnierza.

18 min - Zamieszanie pod bramką Janowa. Jednak nadal nie ma bramki dla Stoczniowca

20 min - Koniec I Tercji 0:2 dla Janowa.

II TERCJA

21 min - Trwa II Tercja.

22 min - Stoczniowiec naciska Janów.

23 min - Kara dla Patryka Franki. Stoczniowiec w przewadze.

24 min - Kara dla Łukasza Sośnierza za zahaczanie i Naprzód musi bronić się w trójke. Stoczniowiec blisko zdobycia bramki jednak krążek mija lewy słupek.

25 min -  Franki wraca na lód.

26 min - Naprzód utrzymał dwu bramkowe prowadzenie w osłabieniu.

27 min - Próba kontry Janowa zażegnana przez obrońce Stoczniowca.

27 min - Zawodnik Janowa leży na lodowisku sędzia przerywa gre.

28 min - Stoczniowiec atakuje z prawej strony jednak bramkarz znakomicie pokrył słupek i bez problemu broni strzał.

29 min - Kara dla Pawła Stalmacha

29.33 - 1:2 - Bramka w przewadze dla Stoczni. Autorem bramki jest Szymon Marzec z asyst Arona Chmielewskiego.

32 min - Kara dla Krzysztofa Kantora. Janów przewadze.

34 min - Kantor powraca na lód. Janów nie wykorzystuje sytuacji.

35 min - Stocznia wygrywa bulik krążek do Arona Chmielewskiego, który spokojnie omija jednego zaraz drugiego obrońce i ... krążek obok słupka

35.22 min - 2:2 Stoczniowiec wyrównuje. Zdobywcą bramki Aron Chmielewski asysta Szymon Marzec.

36 min - 2 na 1 Stoczniowiec. Strzał ponad poprzeczką. Aron Chmielewski sam na sam ... nie ma bramki górą Niemczyk.

38.59 - 3:2 Stoczniowiec obejmuje prowadzenie strzelcem bramki Jakub Stasiewicz.

39.12 - 4:2 mineło pare sekund i krążek znowu ląduje w bramce Naprzodu a strzelcem jest Maciej Rompkowski z podania Arona Chmielewskiego i Szymona Marca.

40 min - Koniec II Tercji.

III TERCJA

41 min - Trwa III Tercja.

42 min - Kara dla Krzysztofa Wróblewskiego. Naprzód w przewadze.

44 min - Strzał Naprzodu w słupek. Koniec kary Wróblewskiego.

46 min - Kara dla Filipa Pesty.

46.34 - 4:3 Piękny strzał Koguta i mamy bramke kontaktową.

48.00 - 4:4 Bramka wyrównująca dla Janowa.

48.21 - 5:4  Dawid Maciejewski piękny strzał z klepy prosto pod poprzeczke. Asysta Szymon Marzec.

50.09 - 6:4 bramka dla Stoczniowca a zdobywcą jest Maciej Rompkowski asysty Szymon Marzec i Dawid Maciejewski.

54 min - Kara dla Macieja Rompkowskie.

55.27 min - 6:5 Bramka dla Janowa Strzelcem Marek Kosakowski. Asysta Łukasz Sośnierz.

57 min - Czas dla Naprzodu Janów.

58 min - Czas dla Stoczniowca Gdańsk.

59 min - Niemczyk próbuje zjechać do boksu ale się nie udaje.

60 min - Koniec Meczu