Treść strony

Polska Liga Hokejowa 2003/ 2004

Runda: I, II, III, IV

I runda
PRZEŁOŻONE - 10.09.2003
* z 28.09: TKH Nesta Toruń - GKS Stoczniowiec 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

1 kolejka - 12.09.2003
GKS Katowice - SSS KTH KM Krynica 8:1 (3:0, 4:0, 1:1)
GKS Stoczniowiec - GKS Tychy 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Wojas Podhale SSA - TKH Nesta Toruń 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)
Orlik Opole - Dwory S.A. Unia 2:7 (1:1, 0:3, 1:3)

2 Kolejka - 14.09.2003
Dwory S.A. Unia - GKS Katowice 10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
SSS KTH KM Krynica - GKS Stoczniowiec 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)
TKH Nesta Toruń - Orlik Opole 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)
GKS Tychy - Wojas Podhale SSA 3:6 (1:1, 1:5, 1:0)

3 Kolejka - 16.09.2003
GKS Katowice - Orlik Opole 4:5 (0:2, 3:2, 1:1)
GKS Stoczniowiec - Dwory S.A. Unia 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Wojas Podhale SSA - SSS KTH KM Krynica 10:3 (2:2, 3:1, 5:0)
TKH Nesta Toruń - GKS Tychy 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

4 Kolejka - 19.09.2003
GKS Katowice - GKS Stoczniowiec 3:13 (0:4, 0:2, 3:7)
Dwory S.A. Unia - Wojas Podhale SSA 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Orlik Opole - GKS Tychy 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
SSS KTH KM Krynica - TKH Nesta Toruń 4:6 (1:1, 1:4, 2:1)

5 Kolejka - 21.09.2003
Wojas Podhale SSA - GKS Katowice 9:2 (5:0, 4:1, 0:1)
GKS Stoczniowiec - Orlik Opole 4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
GKS Tychy - SSS KTH KM Krynica 17:1 (4:0, 8:1, 5:0)
TKH Nesta Toruń - Dwory S.A. Unia 2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

PRZEŁOŻONE - 23.09.2003
* z 19.10: Wojas Podhale SSA - Dwory S.A. Unia 3:4 (2:3, 1:1, 0:0)

6 Kolejka - 26.09.2003
GKS Katowice - TKH Nesta Toruń 1:6 (0:2, 0:4, 1:0)
Dwory S.A. Unia - GKS Tychy 9:1 (3:0, 3:0, 3:1)
* GKS Stoczniowiec - Wojas Podhale SSA 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) - rozegrany 14.10
Orlik Opole - SSS KTH KM Krynica 6:1 (3:0, 3:1, 0:0)

7 Kolejka - 28.09.2003
GKS Tychy - GKS Katowice 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
* TKH Nesta Toruń - GKS Stoczniowiec 1:3 awansem 10.09
Wojas Podhale SSA - Orlik Opole 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
SSS KTH KM Krynica - Dwory S.A. Unia 1:14 (0:3, 0:6, 1:5)

PRZEŁOŻONE - 30.09.2003
** z 5.12: Orlik Opole - GKS Tychy 2:6 (0:1, 1:3, 1:2)
** z 5.12: Dwory S.A. Unia - Wojas Podhale SSA 5:3 (2:1, 1:1, 2:1)
** z 5.12: SSS KTH KM Krynica - TKH Nesta Toruń 2:15 (1:4, 0:5, 1:5)
** z 5.12: GKS Katowice - GKS Stoczniowiec 1:8 (0:1, 1:4, 0:3)

PRZEŁOŻONE - 2.10.2003
** z 7.12: TKH Nesta Toruń - Dwory S.A. Unia 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

PRZEŁOŻONE - 3.10.2003
** z 7.12: GKS Stoczniowiec - Orlik Opole 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
** z 7.12: Wojas Podhale SSA - GKS Katowice 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)
** z 7.12: SSS KTH KM Krynica - GKS Tychy 2:13 (0:9, 1:1, 1:3)

II runda

8 Kolejka - 10.10.2003
SSS KTH KM Krynica - GKS Katowice 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
GKS Tychy - GKS Stoczniowiec 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
** TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale Nowy Targ 3:4 (2:2, 1:2, 0:0) rozegrany 26.10
Dwory S.A. Unia - Orlik Opole 8:2 (2:1, 4:0, 2:1)

9 Kolejka - 12.10.2003
GKS Katowice - Dwory S.A. Unia 5:6 (2:3, 1:2, 2:1)
Wojas Podhale SSA - GKS Tychy 5:3 (0:0, 2:2, 3:1)
Orlik Opole - TKH Nesta Toruń 6:3 (2:2, 2:0, 2:1)
GKS Stoczniowiec - SSS KTH KM Krynica 15:0 (3:0, 3:0, 9:0)

PRZEŁOŻONE - 14.10.2003
* z 26.09: GKS Stoczniowiec - Wojas Podhale 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

10 Kolejka - 17.10.2003
Orlik Opole - GKS Katowice 7:2 (1:0, 0:1, 6:1)
* Dwory S.A. Unia - GKS Stoczniowiec 4:2 (2:0, 0:2, 2:0) rozegrany 26.10
SSS KTH KM Krynica - Wojas Podhale 1:14 (1:3, 0:6, 0:5)
GKS Tychy - TKH Nesta Toruń 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)

11 Kolejka - 19.10.2003
GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 6:2 (2:0, 0:2, 4:0)
* Wojas Podhale SSA - Dwory S.A. Unia przełożony na 23.09
GKS Tychy - Orlik Opole 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
TKH Nesta Toruń - SSS KTH KM Krynica 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)

PRZEŁOŻONE - 21.10.2003
** z 14.11: Dwory S.A. Unia - KTH Krynica 17:1 (4:0, 4:0, 9:1)

PRZEŁOŻONE - 24.10.2003
** z 16.11: Orlik Opole - Dwory S.A. Unia 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

PRZEŁOŻONE - 26.10.2003
** z 10.10: TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale SSA 3:4 (2:2, 1:2, 0:0)
* z 17.10: Dwory S.A. Unia - GKS Stoczniowiec 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
** z 31.10: GKS Tychy - SSS KTH KM Krynica 18:1 (5:0, 11:0, 2:1)

12 Kolejka - 31.10.2003
GKS Katowice - Wojas Podhale SSA 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
Orlik Opole - GKS Stoczniowiec 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)
** GKS Tychy - SSS KTH KM Krynica 18:1 (5:0, 11:0, 2:1) awansem 26.10
Dwory S.A. Unia O?więcim - TKH Nesta Toruń 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)

13 Kolejka - 2.11.2003
TKH Nesta Toruń - GKS Katowice 6:5 (6:3, 0:0, 0:2)
GKS Tychy - Dwory S.A. Unia 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
Wojas Podhale SSA - GKS Stoczniowiec 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
SSS KTH KM Krynica - Orlik Opole przełożony na 7.11

PRZEŁOŻONE - 11.11.2003
** z 12.12: Dwory S.A. Unia - GKS Tychy

14 Kolejka - 14.11.2003
GKS Katowice - GKS Tychy 10:3 (3:0, 3:0, 4:3)
GKS Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Orlik Opole - Wojas Podhale SSA 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
** Dwory S.A. Unia - SSS KTH KM Krynica 17:1 (4:0, 4:0, 9:1) awansem 21.10

III runda

15 kolejka - 16.11.2003
GKS Katowice - SSS KTH KM Krynica 6:4 (2:0, 0:4, 4:0)
GKS Stoczniowiec - GKS Tychy 7:3 (4:1, 0:1, 3:1)
Wojas Podhale SSA - TKH Nesta Toruń 5:1 (3:1, 0:0, 2:0)
** Orlik Opole - Dwory S.A. Unia 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) rozegrany 24.10

PRZEŁOŻONE - 18.11.2003
** z 9.01: Wojas Podhale SSA - GKS Tychy 3:3 (0:0, 3:1, 0:2, 0:0)

16 Kolejka - 21.11.2003
* Dwory S.A. Unia - GKS Katowice przełożony na 9.12
SSS KTH KM Krynica - GKS Stoczniowiec 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)
TKH Nesta Toruń - Orlik Opole 5:4 (2:0, 1:2, 2:2)
GKS Tychy - Wojas Podhale SSA 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

17 Kolejka - 23.11.2003
GKS Katowice - Orlik Opole 4:6 (3:1, 0:1, 1:4)
* GKS Stoczniowiec - Dwory S.A. Unia przełożony na 30.12
Wojas Podhale SSA - SSS KTH KM Krynica 6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
TKH Nesta Toruń - GKS Tychy 2:4 (0:0, 0:3, 2:1)

18 Kolejka - 5.12.2003
** GKS Katowice - GKS Stoczniowiec 1:8
** Dwory S.A. Unia - Wojas Podhale SSA 5:3
** Orlik Opole - GKS Tychy 2:6
** SSS KTH KM Krynica - TKH Nesta Toruń 2:15 ** mecze przełożone na 30.09

19 Kolejka - 7.12.2003
** Wojas Podhale SSA - GKS Katowice 9:2
** GKS Stoczniowiec - Orlik Opole 5:1
** SSS KTH KM Krynica - GKS Tychy 2:13
** TKH Nesta Toruń - Dwory S.A. Unia 2:5
** mecze przełożone na 2/3.10

PRZEŁOŻONE - 9.12.2003
* z 21.11: Dwory S.A. Unia - GKS Katowice

20 Kolejka - 12.12.2003
GKS Katowice - TKH Nesta Toruń 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)
** Dwory S.A. Unia - GKS Tychy przełożony na 11.11 5:6 (2:1, 2:3, 1:2)
GKS Stoczniowiec - Wojas Podhale SSA 2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Orlik Opole - SSS KTH KM Krynica 7:2 (1:0, 3:0, 3:2)

21 Kolejka - 14.12.2003
GKS Tychy - GKS Katowice 2:6 (2:4, 0:1, 0:1)
TKH Nesta Toruń - GKS Stoczniowiec 1:5 (0:1, 1:3, 0:1)
Wojas Podhale SSA - Orlik Opole 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
SSS KTH KM Krynica - Dwory S.A. Unia 1:6 (0:3, 1:1, 0:2)

PRZEŁOŻONE - 30.12.2003
* z 23.11: GKS Stoczniowiec - Dwory S.A. Unia

IV runda

22 Kolejka - 4.01.2004
SSS KTH KM Krynica - GKS Katowice 5:4D (1:2, 1:1, 2:1, 1:0)
GKS Tychy - GKS Stoczniowiec 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale Nowy Targ 2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
Dwory S.A. Unia - Orlik Opole 8:2 (2:1, 2:1, 4:0)

23 Kolejka - 9.01.2004
* GKS Katowice - Dwory S.A. Unia 4:5 (1:3, 1:2, 2:0)
** Wojas Podhale SSA - GKS Tychy przelozony na 18.11
Orlik Opole - TKH Nesta Toruń 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
GKS Stoczniowiec - SSS KTH KM Krynica 6:1 (0:0, 4:1, 2:0)

24 Kolejka - 11.01.2004
Orlik Opole - GKS Katowice 7:4 (2:1, 1:3, 4:0)
* Dwory S.A. Unia - GKS Stoczniowiec 2:2 (0:1, 1:1, 1:0, 0:0)
SSS KTH KM Krynica - Wojas Podhale Nowy Targ 0:11 (0:0, 0:5, 0:6)
GKS Tychy - TKH Nesta Toruń 4:5D (0:1, 3:2, 1:1, 0:1)

25 Kolejka - 30.01.2004
GKS Katowice - Wojas Podhale SSA (nie odbył się)
Orlik Opole - GKS Stoczniowiec 2:7 (0:1, 0:1, 2:5)
SSS KTH KM Krynica - GKS Tychy 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
Dwory S.A. Unia Oświęcim - TKH Nesta Toruń 6:1 (1:1, 2:0, 3:0) odbył się 29.01

26 Kolejka - 11.02.2004
TKH Nesta Toruń - GKS Katowice 8:2 (4:0, 2:0, 2:2)
GKS Tychy - Dwory S.A. Unia 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Wojas Podhale SSA - GKS Stoczniowiec 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
SSS KTH KM Krynica - Orlik Opole 5:7 (2:3, 2:2, 1:2)

27 Kolejka - 13.02.2004
GKS Katowice - GKS Tychy 5:2 (2:0, 0:2, 2:0)
GKS Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 6:2 (1:0, 3:1, 2:1)
Orlik Opole - Wojas Podhale SSA 1:5 (1:4, 0:1, 0:0)
Dwory S.A. Unia - SSS KTH KM Krynica 8:2 (2:0, 3:0, 3:2)


28 Kolejka - 15.02.2004
GKS Stoczniowiec - GKS Katowice 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
*** Wojas Podhale SSA - Dwory S.A. Unia 8:3 (3:0, 3:0, 2:3)
*** GKS Tychy - Orlik Opole 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
TKH Nesta Toruń - SSS KTH KM Krynica 11:2 (3:0, 5:0, 3:2)

* - oznacza przelozenie meczu ze wzgledu na udzial w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny druzyn - Dwory S.A. Unia Oswiecim i GKS Stoczniowiec Gdansk.

Mecze z dnia 21 i 23 listopada 2003r. oraz z dnia 9 i 11 stycznia 2004r. zostana przelozone w przypadku zakwalifikowania sie druzyny Dwory S.A. Unia Oswiecim do III rundy i finalu Pucharu Kontynentalnego. Mecze z dnia 17 i 19 pazdziernika 2003r., 21 i 23 listopada 2003r. oraz z dnia 9 i 11 stycznia 2004r. zostana przelozone w przypadku zakwalifikowania sie druzyny GKS Stoczniowiec Gdansk do II, III rundy i finalu Pucharu Kontynentalnego.

** - oznacza przelozenie meczu ze wzgledu na udzial w rozgrywkach Inter Ligi druzyn - Dwory S.A. Unia Oswiecim, GKS Tychy, Wojas Podhale SSA Nowy Targ oraz w rozgrywkach Wschodnioeuropejskiej Ligi druzyn - GKS Stoczniowiec Gdansk i TKH Torun.

*** - w przypadku zakwalifikowania sie druzyny Dwory S.A. Unia Oswiecim, GKS Tychy, Wojas Podhale SSA Nowy Targ do II rundy play-off Interligi mecze zostana przelozone na inny termin.

Play-off


I runda

22.02.2004
Dwory SA Unia Oświęcim - GKS Tychy 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Wojas Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
TKH Nesta Toruń - KTH KM SSS Krynica 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
Orlik Opole - GKS Katowice 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

24.02.2004
GKS Tychy - Dwory SA Unia Oświęcim 2:1K (1:0, 0:1, 0:0, 0:0)
Stoczniowiec Gdańsk - Wojas Podhale Nowy Targ 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
KTH KM SSS Krynica - TKH Nesta Toruń 2:6 (1:1, 1:1, 0:4)
GKS Katowice - Orlik Opole 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

27.02.2004
Dwory SA Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
Wojas Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdańsk 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
TKH Nesta Toruń - KTH KM SSS Krynica 8:5 (3:1, 3:1, 2:3)
Orlik Opole - GKS Katowice 3:8 (0:4, 1:2, 2:2)

29.02.2004
GKS Tychy - Dwory SA Unia Oświęcim 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
GKS Katowice - Orlik Opole 4:3K (0:1, 2:1, 1:1, 0:0)

02.03.2004
Dwory SA Unia Oświęcim - GKS Tychy 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Orlik Opole - GKS Katowice 5:3 (4:2, 0:0, 1:1)

II runda

(o miejsca 1-2):
5.03, 7.03, 9.03, 12.03, 14.03, 16.03, 19.03
Dwory Unia Oświęcim 4 - 2 Wojas Podhale Nowy Targ
4:3K (1:0, 1:1, 1:2, 0:0)
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
2:3K (1:0, 0:2, 1:0, 0:0)
2:1 (0:0, 0:0, 2:1)


(o miejsca 3-4):
7.03, 9.03, 12.03, 14.03, 16.03
Stoczniowiec Gdańsk 0 - 3 GKS Tychy
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)


(o miejsca 5-6):
12.03, 14.03, 16.03
TKH Nesta Toruń 0 - 2 Orlik Opole
3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
3:5 (0:0, 2:4, 1:1)


(o miejsca 7-8):
7.03, 9.03, 12.03, 14.03, 16.03
GKS Katowice 3 - 2 KTH Krynica
3:4K (0:1, 1:1, 2:1, 0:0)
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)

KTH KRYNICA spadła do 1. ligi

Banery

  • -