Treść strony sierpień_2009

Remis w Jastrzębiu

Toruńscy hokeiści w rozegranym wczoraj meczu sparingowym wywalczyli remis 3:3, choć po dwóch tercjach przegrywali trzema bramkami.

Spotkanie miało dwa oblicza. Pierwsza tercja nie przyniosła bramek i dopiero w drugiej odsłonie rozpoczęło się strzelanie. Za sprawą dwóch bramek toruńskiego wychowanka, Bartosza Dąbkowskiego i celnemu trafieniu J. Radwana gospodarze po 40 minutach gry prowadzili już 3:0.

Przełamanie nastąpiło w trzeciej tercji, kiedy grając w osłabieniu do jastrzębskiej bramki trafił Jacek Dzięgiel po podaniu Mariusza Jastrzębskiego. Zbliżała się połowa trzeciej odsłony. Bramka dodała skrzydeł torunianom, którzy ruszyli do odrabiania strat. Kiedy 56 minucie meczu po podaniu Michała Porębskiego do siatki trafił Łukasz Chrzanowski wynik stał się otwarty. Nikt pewnie nie spodziewał się, że wyrównanie nastąpi tak szybko, bo już minutę potem trzecią bramkę dla torunian zdobył kapitan drużyny Przemek Bomastek dzięki asyście Vlado Burila. Żadna z drużyn nie była już w stanie wyjść na prowadzenie i mecz zakończył się remisem 3:3.

JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 3:3 (0:0, 3:0, 0:3)

Składy:

JKH GKS Jastrzębie: Kosowski (30' Mrula) - Wolf, Bryk, Lipina, Zdeněk, Zdráhal - Piekarski, Dąbkowski, Urbanowicz, Kowalówka, Danieluk - Górny, Labryga, Kiełbasa, Kąkol, Radwan.

TKH Nesta Toruń: Plaskiewicz - Buril, Koseda, Bomastek, Kuchnicki, Dołęga - Kubat, Cychowski, Jastrzębski, Dzięgiel, Marmurowicz - Talaga, Lidtke, Bomba, Chrzanowski, Minge - Pietras, Porębski, Wiśniewski, Chyliński, Wieczorek.

Kary: JKH GKS - 10 minut, TKH Nesta - 14 minut.

Dziś nasza drużyna rozegra kolejny sparing. Tym razem zmierzy się w Oświęcimiu z miejscową drużyną Aksam Unii. Początek spotkania o godz. 17:00.

Zapraszamy do komentowania powyższego artykułu.
Kliknij link "komentarze" i wyślij swoją opinię.
Jej treść pojawi się w serwisie po uprzednim zaakceptowaniu przez administratora.