Treść strony wrzesień_2009

Nieudana wyprawa do Janowa

W dniu wczorajszym toruńska drużyna rozegrała pierwszy w tym roku mecz wyjazdowy, przeciwnikiem był zespół  Akuny Naprzodu Janów.

Po meczu w którym wynik cały czas był na styku, lepsi okazali się gospodarze wygrywając z TKH w stosunku 2:1.

Po pierwszej tercji prowadziła nasza drużyna, niestety w dwóch kolejnych lepszą skutecznością wykazali się gracze Naprzodu, aplikując nam po jednej bramce na tercję.

Pomimo wzięcia 30 sek. czasu w 58 minucie , oraz ściągnięcia Michała Plaskiewicza z bramki w ostatnich sekundach spotkania i wprowadzeniu dodatkowego gracza na lód nie udało się torunianom strzelić wyrównującej bramki.

Akuna Naprzód Janów – TKH Nesta Toruń 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

0:1 (13:11) Jastrzębski - Koseda

1:1 (27:10) Zatko - Elżbieciak

2:1 (49:55) Jóźwik - Kulik

Naprzód: M.Elżbieciak – Gretka, Kulik; Salamon, Gryc, Jóźwik – Bernacki, Gnyp; Pohl, Słodczyk, Sowiński – Wilczek, Zatko; Słowakiewicz, Ł.Elżbieciak, Sośnierz – Bouz, Kacir, Najdek;

TKH: Plaskiewicz – Koseda, Buril; Bomastek, Kuchnicki, Dołęga – Cychowski, Kubat; Jastrzębski, Dzięgiel, Marmurowicz – Talaga, Lidtke; Bomba, Chrzanowski, Minge – Wieczorek, Winiarski, Chyliński;