W bramkach - Rajski (SOS) i Plaskiewicz (TOR)

3:57 - 1:0 - Bramkę zdobywa Jacek Dzięgiel z podania Mariusza Jastrzębskiego
5 min  - Kara dla Kamila Duszaka (SOS) - 2 min
6:57 - Kara dla Jacka Dzięgiela (TOR) - 2 min
7:15 - Wznowienie w tercji obronnej torunian - Zagłębie gra z przewagą jednego zawodnika jeszcze przez 1 min
8:00 - Galwas strzela z niebieskiej i .... słupek
8:31 - Zagłębie zakłada zamek i próbuje wypracować sytuację bramkową
9:00 - 1:1 - Bramkę zdobywa Oktawiusz Marcińczak - z podania Mariusza Jakubika
9:48 - Kara - Zbigniew Podlipni (SOS) otrzymuje 2 min kary
11:00 - Jastrzębski staje oko w oko z Rajskim, niestety nie wykorzystuje sytuacji
11:48 - Koniec kary Podlipniego
13:25 - Groźna sytuacja pod bramką torunian, ale Plaskiewicz jest na miejscu
14:14 - Kara dla Kubata (TOR) - 2 min
14:25 - Zagłębie zakłada zamek i raz po raz niepokoi Plaskiewicza - Jaros trafia w słupek
16:47 - Gospodarze atakują - Bomastek i ... słupek
18:00 - Kara dla Chrzanowskiego (TOR) - 2 min
19:43 - Indywidualna akcja Sarnika, który staje oko w oko z Plaskiewiczem - Plaster pewnie broni
20:00 - Koniec I Tercji

20:01 - Rozpoczęła się II Tercja
21 min - Drużyny grają w pełnych zestawieniach
21:54 - 1:2 - Kamil Duszak zdobywa bramkę z podania Jarosława Różańskiego
23:40 - Indywidualna akcja T. da Costa pewnie broni Plaster
24:40 - Strzał Bomastka z niebieskiej mija bramkę
26:12 - Strzał Bartłomieja Bomby obok bramki
26:22 - Strzał Chilińskiego zamieszanie podbramkowe pewnie broni Rajski
26:46 - Kara dla Dzięgiela (TOR) - 2 min
27:47 - Dobra gra w obronie gospodarzy - Zagłębie nie może wjechać do tercji obronnej Torunia
28:46 - Koniec kary Dzięgiela
29:55 - Kara dla T. da Costy (SOS) - 2 min+10 min
30 min - Groźny strzał Kosedy nad bramką
31 min - Strzał Dzięgiela minimalnie obok bramki
31:55 - Koniec kary T. da Costy
33:27 - Ładna akcja B. Bomby podanie wzdłuż linii bramkowej do D. Minge, który nie trafia w krążek
34:23 - Silny strzał Galwasa - ładna obrona Plastra
34:26 - Kara dla Tomasza Kozłowskiego (SOS) - 2 min
35 min - Toruń zakłada zamek - zamieszanie pod bramką strzał Jastrzębskiego broni Rajski
35:48 - 2:2 - Bramkę dla TKH zdobywa Piotr Winiarski podawał B. Talaga
36:56 - 2:3 - Toruń traci bramkę. Strzela Vladimir Luka z podania Tobiasz Bernata i Piotr Sarnika
38 min - Po strzale Sarnika dobija Różański... lecz trafia w słupek
39 min - Strzał Jarosza pod poprzeczkę pewnie chwyta w raka Plaster
40:00 - Koniec  II Tercji

40:01 - Rozpoczęła się III Tercja
41 min - Strzał Dzięgiela pod poprzeczkę broni Rajski
42 min - Strzał Różańskiego pewnie broni Plaster - koniec kary za niesportowe zachowanie T. da Costy
44 min - Żadna z drużyn nie może wypracować klarownych sytuacji bramkowych
45:41 - Kara dla Tomasza Koszarka (SOS) - 2 min
46:15 - 3:3 - TKH zdobywa bramkę w przewadze. Bramkę zdobywa Piotr Koseda asystował mu Vladimir Buril - koniec kary Tomasza Koszarka
47 min - TKH napiera na przeciwnika
48 min - T. da Costa nie trafia do pustej bramki - kontra Torunian  strzał Marmurowicza broni Rajski
50 min - Zagłębie wygrywa wznowienie, podanie do T. Kozłowskiego strzał i krążek mija bramkę TKH
51:47 - Kara dla Łukasza Chrzanowskiego (TOR) - 2 min
53 min - Dobra gra obrona TKH. Zagłębie nie może stworzyć groźnej sytuacji bramkowej
53:47 - Koniec kary Chrzanowskiego
54 min - Groźny strzał  Ślusarczyka na bramkę jednak Plaster pewnie broni
55:03 - 3:4 - TKH traci bramkę po indywidualnej akcji Vladimira Luka - drużyna TKH bierze czas
57:24 - Kara dla Artura Ślusarczyka (SOS) - 2 min
59:00 - Marmurowicz nie trafia do bramki w 100% sytuacji
59:49 - Plaster zjeżdża z bramki
60:00 - Koniec Meczu wygrana Zagłębia 4:3