Poddziały strony:

Treść strony ASEKURACJA CUP 2009

Drugie zwycięstwo Polski w toruńskim Turnieju

Dziś reprezentanci Polski do lat 18-stu pokonali zdecydowanie kadrę Śląska. Wynik 9:2 pokazuje, kto rządził i dzielił na lodowisku w Toruniu.

Był to już drugi pojedynek naszych młodych reprezentantów z I Międzynarodowym Turnieju ASEKURACJA CUP 2009. Tym razem nie dali szans młodym Ślązakom, którzy zdołali trafić dwukrotnie.

Do końca drugiej tercji spotkania mecz był jednostronnym widowiskiem a do bramki przeciwników trafiali tylko kadrowicze. Dopiero w trzeciej tercji gra wyrównała się, co dało rezultat 2:2.

Wśród zwycięzców najbardziej wyróżniał się Damian Kapica, który zdobył 3 bramki i asystował przy 3 kolejnych. W drużynie reprezentującej Śląsk wyróżnić należy zdobywcę 2 punktów (1+1) Tomasza Chomicza.

Polska U18 - Reprezentacja Śląska 9:2 (4:0, 3:0, 2:2)

Drugi mecz pomiędzy gospodarzami a Reprezentacją Litwy zakończył się remisem 3:3.

Bramki dla drużyny toruńskiej zdobywali kolejno Adrian Tyburski, Marcin Wiśniewski oraz Szymon Mądrowski. Stawką tego spotkania była druga lokata w całym turnieju tak wiec nie dziwi fakt, że mecz był bardzo zacięty. Remis w tym spotkaniu oznacza, że o lokatach od 2 do 3 zadecydują mecze trzeciego dnia turnieju.

MKS Sokoły Toruń - Litwa U18 3:3 (2:0, 0:0, 1:1)