Treść strony styczeń_2010

Ciarko KH - TKH Nesta 3:0

Nie udał się powrót po świątecznej przerwie naszym hokeistom. We wczorajszym meczu rozgrywanym na lodowisku Arena Sanok ulegli gospodarzom 0:3.

Choć to gospodarze od początku meczu przeważali na tafli w bramce toruńskiej świetnie spisywał się Michał Plaskiewicz. Ataki miejscowych przyniosły w końcu skutek ale dopiero w połowie meczu naszego reprezentacyjnego golkipera pokonali gospodarze. Do bramki gości trafił Poziomkowski.

Mimo prób z naszej strony nie udało się doprowadzić do wyrównania. W trzeciej tercji gospodarze trafili jeszcze dwukrotnie a ponieważ goście torunianie nie mogli przełamać niemocy strzeleckiej spotkanie zakończyło sie trzybramkową wygraną sanoczan.

Ciarko KH Sanok - TKH Nesta Toruń 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Rocki - Rąpała, Valecko; Cacho, Milan, Vozdecky - Bigos, Kaljuste;
Poziomkowski, Ćwikła, Mermer - Owczarek, Cychowski; R. Kostecki, P.

Strzały: 38 : 19
Sędziowali: P. Kępa - M. Młynarski, J. Ryniak.
Widzów: 2 300

Już dziś nasza drużyna rozegra kolejny mecz na południu Polski. Tym razem rywalem TKH Nesta Toruń będzie outsider tabeli PLH - zespół KTH Krynica. Początek meczu o godz. 18:00.