Treść strony SEZON 2010/ 2011

HOKEJ: Nesta Toruń strzeliła aż jedenaście bramek

Toruńscy hokeiści już są liderami I ligi. W meczach z Orlikiem Opole i Polonią Bytom wyższość Nesty nie podlegała dyskusji.

Ciekawszy był niedzielny mecz z Polonią Bytom. Tym razem to rywale objęli prowadzenie, ale gospodarze jeszcze w pierwszej tercji dwa razy pokonali bramkarza bytomian. Na kolejne gole trzeba było czekać do ostatniej tercji, ale wtedy padły aż trzy.

W innych meczach: SMS II Sosnowiec - GKS Katowice 1:6, SMS I Sosnowiec - Sielec Sosnowiec 5:3, Unia Oświęcim (CLJ) - MMKS Nowy Targ (CLJ) 5:1, Stoczniowiec Gdańsk (CLJ) - Sokoły Toruń (CLJ) 3:2, SMS I - GKS Katowice 4:5 (dogr.), Mazowsze - Orlik 6:4

NESTA TORUŃ - POLONIA BYTOM 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
Bramki: 0:1 Puzio (10), 1:1 Marmurowicz - Bomastek (14), 2:1 Bomastek - Adamowicz (17), 3:1 Kuchnicki - Marmurowicz, Bliks (49), 4:1 Kalinowski - Minge (58), 5:1 Wieczorek - Bałos (58).
NESTA: Witkowski - Bluks, Adamowicz, Bomastek, Kamil Kalinowski, Marmurowicz - Lidtke, Pietras, Wiśniewski, Kuchnicki, Minge - Chrzanowski, Pronobis, Wieczorek, Gościnimski.