Treść strony grudzień_2004

Gol i asysta.

Tomasz Proszkiewicz i Jarosław Dołęga zaznaczyli swoją obecność na turnieju Euro Ice Hockey Challenge rozgrywanym w Krynicy.

W piętnastej minucie spotkania Tomasz Proszkiewicz strzelił pierwszą bramkę w meczu Polska - Norwegia.
Norwegowie po kilkudziesieciu sekundach doprowadziali do remisu, a w czterdziestej ósmej minucie Snorre Hallem (zdobywca dwóch bramek) pokonuje po raz drugi Tomasza Jaworskiego (bramkarzem rezerwowym był Tomasz Wawrzkiewicz).
Polacy wyrównali w pięćdziesiątej siódmej minucie, a na listę strzelców wpisał się Grzegorz Piekarski, który otrzymał podanie od Jarosława Dołęgi.
W niespełna 15 sekund później Sebastian Łabuz zdobywa bramkę na wagę zwycięstwa.
W meczu przeciwko Norwegii wystąpił obrońca TKH ThyssenKrupp Energostal Łukasz Sokół, który również zapisał się w protokole (kara 2 min.).

Polska - Norwegia 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)

1:0 - Tomasz Proszkiewicz (Damian Słaboń) - 15 min.
1:1 - Snorre Hallem (Eirik Skadsdammen) 16 min.
1:2 - Snorre Hallem (Ola Johannessen) - 48 min.
2:2 - Grzegorz Piekarski (Jarosław Dołęga) - 57 min. (w przewadze)
3:2 - Sebastian Łabuz (Artur Ślusarczyk) - 57 min.

W drugim spotkaniu rozgrywanym na lodowisku w Krynicy Białoruś pokonała Francję 5:4 (3:2, 1:2, 1:0).