Treść strony styczeń_2005

Zgodnie z planem

"Stalowe pierniki" pewnie pokonały drużynę KH Sanok 9:3.
Pierwsza bramka (dla gospodarzy) padła w dwudziestej sekundzie pierwszej tercji.

Łukasz Kiedewicz musiał wyciągać kążek z siatki po strzale Tomasza Demkowicza. Asystę przy pierwszej bramce zaliczył Rostislav Saglo, były zawodnik TKH ThyssenKrupp Energostal, który na zasadzie wypożyczenia trafił do Sanoka.
Wyrównująca bramka, autorstwa Milana Furo padła w piątej minucie spotkania.
Przemysław Bomastek podwyższył na 2:1 w dziewiątej minucie, ale odpowidź gospodarzy była natychmiastowa i znów był remis. Tak było przez pierwsze dziesięć minut pierwszej odsłony.
W drugiej części krążek wpadał tylko do jednej bramki.
Na listę strzelców wpisywli się hokeiści TKH: Przemysław Bomastek, Jarosław Dołęga, Łukasz Sokół oraz Tomasz Jóźwik.
Torunianie oddali w tej tercji dwanaście celnych strzałów na bramkę, hokeiści KH Sanok strzelali sześciokrotnie.

W drugiej odsłonie tylko Daniel Laszkiewicz zapisał się w protokole.
Na lodzie pojawił się Łukasz Chrzanowski, który zastąpił Przemka Bomastka.
Nastąpiła również zmiana w bramce gospodarzy, miejsce Łukasza Jańca zajął Dawid Łukaszek.

W trzeciej tercji Dalibor Rzimsky strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach TKH ThyssenKrupp Energostal, a Adam Fraszko zaliczył pierwszą asystę. Na 9:2 podwyższył Daniel Laszkiewicz w pięćdziesiątej czwartej minucie meczu.
Sanoczanie odpowidzieli tylko jednym trafieniam w trzeciej odsłonie i mecz zakończył się wynikiem 9:3.

KH Sanok - TKH ThyssenKrupp Energostal 3:9 (2:6, 0:1, 1:2)

1:0 - Tomasz Demkowicz (Rostislav Saglo) - 1 min.
1:1 - Milan Furo - 5 min.
1:2 - Przemysław Bomastek (Bartosz Dąbkowski, Robert Suchomski - 9 min.
2:2 - Maciej Mermer (Tomasz Połącarz) - 10 min.
2:3 - Przemysław Bomastek (Robert Fraszko) - 15 min.
2:4 - Jarosław Dołęga (Tomasz Proszkiewicz, Piotr Korczak) - 17 min.
2:5 - Łukasz Sokół (Robert Suchomski) - 18 min.
2:6 - TomaszJozwik (Robert Fraszko) - 19 min.
2:7 - Daniel Laszkiewicz (Adam Fraszko) - 33 min.