4 : 3

Czas: 20:00
 Koniec spotkania

1 Tercja (1 : 0)

- rozpoczęła się I tercja spotkania, naszych zawodników dopinguje ok. 200 kibiców z Torunia- Jarosław Dołęga nie wykorzystuje akacji sam na sam- Dalibor Rzimsky trafia w poprzeczkę- Łukasz Kiedewicz broni groźny strzał Juraska Zdenka- kara dla Przemysława Bomastka - 2 min. za spowodowanie upadku przeciwnika- kara dla zawodnika Stoczniowca - 2 min.- bardzo dobra gra ze strony obu zespołów, dodatkowo wspaniały doping kibiców toruńskich, jak i również kibiców gospodarzy - 1:0 -  Cychowski Rafał ( Jurasek Zdenek ) - 19 min.koniec I tercji

2 Tercja (1 : 2 )

- rozpoczęła się druga II tercja spotkania- kara dla Piotra Korczaka  - 2 min.- 2:0 - Jacek Dzięgiel - 26 min.- 2:1 - Przemysław Bomastek strzela pierwszą bramkę dla toruńskiej drużyny- 2:2 - Piotr Korczak -12 min.- kara dla zespołu toruńskiego za nadmierną ilość zawodników - 2min- na trybunach panuje szał radości toruńskich kibiców- dobra postawa toruńskiego bramkarza Łukasza Kiedewicza w II tercji spotkaniakoniec II tercji

3 Tercja (2 : 1)

-rozpoczeła III tercja- 2:3 - Sławomir Kiedewicz - 35 min- kara dla zawodnika Stoczniowca- Michał Smeja - 2 min.- kara dla Jarosława Dołęgi- 2 min.- kara dla zawodnika Stoczniowca-Robert Grabarczyk- 2min.- 3:3 - Marcin Słodczyk-53 min- 4:3 - Roman Skutchan - 55 min- Łukasz Kiedewicz popełnia fatalny błąd i Stoczniowiec uzyskuje prowadzenie- trener Morawiecki prosi o czas dla swojej drużyny- rozpoczynają się ostatnie minuty spotkania koniec meczu Uwagi :Antybohaterem meczu zostaje sędzia główny Michał Szot, który całkowicie błędnie oceniał sytuacje na lodzie...