Treść strony kwiecień_2005

Tym razem remis….

Wygrana i remis – oto bilans potyczek reprezentacji Polski z Francją w tegorocznych meczach towarzyskich…

Wczoraj TKH dziś Unia….

Głównymi bohaterami we wczorajszym zwycięskim meczu z Francją, byli zawodnicy TKH Jarosław Dołęga oraz Tomasz Proszkiewicz, natomiast nazajutrz Jaros i Jakubik dali znać o sobie. Spotkanie rozpoczęło się podobnie jak wczorajsze, tzn. Polacy szybko objęli prowadzenie ( 5 min Jaros- Jakubik) i nieco uspokoili grę. Okres pewnego „rozluźnienia" wykorzystali Francuzi zdobywając kontaktowego gola w 13 minucie, którego autorem jest Julien Desrosiers. Wynikiem 1:1 kończy się pierwsza tercja spotkania. W drugiej odsłonie gra się zaostrza i sędzia dość często odsyła nadgorliwych graczy na ławkę kar. W 32 min Francois Rozenthal wyprowadza reprezentację Francji na prowadzenie, stan 1:2 utrzymuje się niemal do końca spotkania. Bramkę na wagę remisu zdobywa Marcin Jaros w 60 minucie wykorzystując podwójną przewagę !!!

Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (1:1, 0:1, 1:0)