Treść strony grudzień_2005

"Stalowe Pierniki" w FINALE Pucharu POLSKI !!!

Półfinałowy pojedynek pomiędzy TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń a Unią Dwory Oświęcim, był na tyle wyrównany, że do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były karne...

Potwierdzili formę....

2:2 taki wynik widniał na tablicy, nowotarskiego lodowiska po 60 minutach gry, bramki zdobywali dla toruńskiej drużyny: Przemysław Bomastek oraz Piotr Koseda, natomiast dla Unii Oświęcim: Tomasz Wołkowicz oraz Marcin Kwiatek. W tej sytuacji potrzebna była dogrywa, jednak nawet dodatkowe 5 minut gry, nie pozwoliło wyłonić zwycięzcy, a więc nadszedł czas na karne, w których lepsi okazali się podopieczni Jarosława Morawieckiego !!!

Unia Dwory Oświęcim - TKH ThyssenKrupp Toruń 2:3k (1:0, 1:2, 0:0, 0:0) k(0:2)

9:29 - 1:0 Marcin Kwiatek (Rafał Bibrzycki)
30:45 - 1:1 Piotr Koseda (Łukasz Sokół)
32:58 - 2:1 Tomasz Wołkowicz (Łukasz Sękowski)
33:29 - 2:2 Przemysław Bomastek (Jarosław Dołęga)

W rzutach karnych, Vadim Romanovskis oraz Milan Furo pokonali Jaworskiego, natomiast "Waha" pozostał z czystym kontem !!!

Dzięki wygranej podopieczni Jarosława Morawieckiego awansowali do Finału Pucharu Polski. Mecz będzie można zobaczyć na żywo 30.12.2005r. o 18:30 na kanale TVP 3 !!!

• autor: V@LDI