8:0

I TERCJA

- Rozpoczęła się I tercja.
- W bramce toruńskiej - Wawrzkiewicz, natomiast w zespole KH Sanok na bramce zagra Wolanin;
-Szybki początek gospodarzy, którzy najwidoczniej, chcą się zrehabilitować, za porażkę z pierwszej rundy.
- 1' - Bucharan marnuje sytuacje sam na sam, trafia w parkany Wolaninja
- 2' - Ładna akcja 3 ataku TKH, strzał Futro mija bramkę.
- 2' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marmurowicz otwiera wynik spotkania, aysta Milana Furo
- 4' - Goście ograniczaają się do wybijania krążka z tercji obronnej.
- 5' - Pierwszy strzał drużyny KH Sanok, Maciej Mermer strzela z niebieskiej, ale Waha nie ma problemów z obroną tego uderzenia.
- 7' - Kara dla Zetik'a - 2 min - za przytrzymywanie kija przeciwnikowi.
- 8' - Strzał Kłysa z "niebieskiej", ale Wolanin jest na posterunku.
- 9' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL! Suchomski wpisuje się na liste strzelców! Fraszko i Bucharan notują asysty.
- 10' - Błąd obrońców drużyny toruńskiej, Zetik przejmuje krążęk i staje oko w oko z Wahą - krążek trafia w parkany.
- 11' - Bucharan ponownie testuje Wolanina, bez skutku.
- 13' - GOOOOOOOOOOL! Suchy ponownie wpisuje się na liste strzelców. Dołęga zaliczaa asystę.
- 14' - Jednostronne widowsiko, Goście momentami niew potrafią wyjść z własnej tercji.
- 15' - Kara dla Maślaka - 2min - za rzucenie przeciwnika na bande
- 16' - Wolanin wyłapuje wszystkie strzały gospodarzy.
- 18' - Piekielnie silny strzał Bucharana mija światło bramki Wolanina.
- 18' - Strzał Maślaka z niebieskiej, Waha nie ma problemu z wyłapaniem krążka.
- 20' - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Dołęga umieszcza krążek w siatce. Proszkiewicz oraz Kłys notują asysty.

Koniec I tercji

________________________________________________________________

II TERCJA

- Rozpoczęła się II Tercja
-W bramce TKH THyssenKrupp nastąpiła zmiana bramkarza, Wawrzkiewicza zastąpił Plaskiewicz.
- 21' - Silny strzałSokoła z niebieskiej, jadnak Wolanin jest na posterunku.
- 22' - Kara dla Zetik'a - 2min -
- 23' - Ładna akcja 3 ataku TKH, Dzięgiel dostaje krążek mając przed sobą jedynie bramkarza KH Sanok, niestety krążek nie trafia do siatki.

- 25' - Trwa oblężenie bramki KH Sanok
- 26' - Pięknja indywidualna akcja Bucharana, który minął zwodem obrońców KH i oddał strzał, niestety Wolanin ponownie broni.
- 28' - Tym razem Dzięgiel w indywidualnej akcji, ale Wolanin znwou górą.
- 29' - Obustronna kara - Marmurowicz i Dżoń otrzymali kary mniejsze 2 min - za nieuzasadnioną ostrość w grze.
- 30' - Kara dla Melicherczyk'a- 2min - za niebezpieczny atak wysokim kijem.
- 31' - Trwa oblężenie bramki Wolanina.
- 32' - Ładna kontra KH - Kostecki staje oko w oko z Plaskiewiczem. Bramkarz TKH broni strzał.
- 34' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marmurowicz wpisuje się na liste strzelców. Asystę notuje Furo.
-35' - Sokół strzela z niebieskiej, a Wolanin ponownie broni.
-35' - Kara dla Kosteckiego - 2 min - za celowe opóźnianie gry
-38' -  Wyraźna przewaga gospodarzy, jednak póki co nie przekłada sie to na kolejne bramki.
- 40' - GOOOOOOOOOOOOOOL! Dołęga ponownie wpisuje się na liste strzelców. Asysty - Proszkiewicz-Radwański.
-

Koniec II Tercji

_______________________________________________________________

III TERCJA

-Przepraszamy za drobne problemy techniczne.
-W bramce KH Sanok nastąpiła zmiana - Daniela Wolanina zastąpił Łukasz Janiec
- Łukasz Sokół w 42 minucie strzela kolejną bramkę dla TKH, Suchomski asystuje.
- 48' - Furo staje oko w oko z Jańcem, ale krążek poszsybował ponad bramką.
- 50 ' - Zetnik po inbdywidualnej akcji oddaje strzał, ale Plaster broni bez problemu.
- 52' - Akcja goścoi zakończona strzałem Dżonia z niebieskiej, wynik nie ulega zmianie.
- 54' - Indywidualna akcja Bucharana, zakończona strzałem. Niestety w akcji ucierpiał Janiec. Bucharan został podcięty przez jednego z obrońców KH Sanok i z impetem wpadł w Jańca.
- 55' - Nastąpiła zmiana bramkarza, Jańca zastąpił Wolanin.
- 56 - Ładna akcja 3 ataku TKH, niestety w końcowej fazie strzał Dzięgiela został zablokowany.
- 59' - Drużyna gości ogranicza sie do wybijania krążka, natomiast gospodarze grają zbyt indywidualnie, przez co marnują wyborne sytuacje.
- 60' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Radwański wpisuje się na liste strzelców, Dołęga zalicza asystę.