TKH ThyssenKrupp Energostal - GKS Tychy

4:3

I Tercja

-Niestety z powodu drobnych problemów technicznych nie mogliśmy od początku relacjonować spotkania. Aktualnie jest 4 min

-4' - Kara dla Milana - 2min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-5' - Kara dla Majkowskiego - 2 min - za trzymanie
-5' - GOOOOOOOOOOOOOL! Bartosz Dąbkowski otwiera wynik spotkania!!!
-6' - Bardzo wyrównane spotkanie, Tychy już się otrząsnęły po stracie gola i za wszelką cenę próbują wyrównać.
-7' - Kara dla Suchomskiego - 2 min - za zahaczanie
-8' - Kara dla Kuca - 2 min - za trzymanie
-8' - Ładna akcja gości - Gonera strzelał na bramkę, ale Waha nie miał problemów z zatrzyamniem krążka
-9' - Piękna indywidualna akcja Parzyszka, minął toruńskiego obrońce i znalazł sie w sytuacji sam na sam, ale Waha ponownie staje na wysokości zadania
-11' - Ładna akcja II ataku TKH, zakończona strzałem z niebieskiej Dąbkowskiego.
-11'- Kara dla Gretki - 2min - za trzymanie
-12' - Ładna gra obronna GKSu - toruńscy hokeiści pomnimo przewagi jak dotąd nie stworzyli groźnej sytuacji, pomimo przewagi liczebnej.
-13' - Ładna akcja I ataku TKH, zakończona strzałem Suchomskiego - Sobeck broni.
-15' - Kara dla Mejki - 2 min - za trzymanie
-16' - Ładny akcja Parzyszka i Bagińskiego - mieli przed sobą jedynie Roberta Fraszko, jednak nie potrafili wykończyć akcji.
-17' - Koniec kary Mejki, zespół GKSu gra w pełnym zestawieniu.
-18' - Akcja I ataku TKH zakończona strzałem Suchomskiego - Sobecki bez problemu broni.
-18' - Kara dla Kosedy - 2min - za atak wysoko uniesionym kijem
-19' - Kara techniczna dla zespołu TKH za kwestionowanie decyzji sędziego
-19' - Kara dla Dąbkowskiego - 2 min - rzucenie przeciwnika na bande
-19' - Deość kontrowersyjna decyzja sędziego, zespół GKSu rozegra jeszcze 1 min z przewagą 2 zawodników.
-20' - Trwa oblężenie bramki Wawrzkiewicza
-20' - Bardzo ładna gra obronna "Stalowych Pierników'

Koniec I Tercji

Kibice zgromadzeni na Tor-Torze są świadkami ładnego spotkania, niestety sędzia główny p. Rzerzycha swoimi dość kontrowersyjnymi decyzjami psuje nieco widowisko.

II Tercja

- Rozpoczęła się II Tercja
-21' - Goście grają z przewagą jednego zawodnika, do zakończenia kary Dąbkowskiego pozostały 54 sekundy.
-22' - Zawodnicy GKS'u mają problem z założeniem zamka, mądra gra obronna TKH.
-22' - Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
-22' - Kara dla Chrzanowskiego - 2min - za zahaczanie
-23' - Fantastyczna akcja TKH - Dołęga był tuż przed Sobeckim, niestety trafił w parkany, a dobitka Furo została zatrzymana przez jednego z obrońców GKSu
-24' - Proszkiewicz przejmuje krążek i strzela na bramkę, Sobecki wychodzi zwycięsko z tego pojedynku
-25' -  Fantastyczna gra obronna TKH, ataki GKSu są raz po raz rozbijane.
-26' - Zespoły grają w pełnych zestawieniach.
-26' - Dołęga ponownie w sytuacji sam na sam i ponownie Sobecki wychodzi z pojedynku obronną ręką.
-26' - Obustronna kara - Ślusarczyk i Sokół siadają na ławce kar na 2 min.
-27- GOL dla GKSu Tychy - Bacul wpisuje się na listę styrzelców. Parzyszek notuje asyste.
-28 - Sędzia nie uznaje bramki GKSu strzelonej przez Wołkowicza z powodu kopnięcia krążka.
-28 - GOL dla GKSu - Sarnik zdobywcą bramki! Bramka pada po fatalnym błędzie Wawrzkiewicza!
-29' - Kara dla Kłysa - 2min - za trzymanie
-30' - Kara dla Cychowskiego - 2 min - za przeszkadzanie
-32
' - Ładny strzał Proszkiewicza, a następnie Roberta Fraszko z niebieskiej, niestety wynik nie ulega zmianie.
-34' - Ładna akcja TKH zkończona strzałem Radwańskiego - Sobecki broni
-34' - Kara dla Korczaka - 2min - za przeszkadzanie
-35' - Potężny strzał Kuca z niebieskiej - piękna interwencja Wahy
-36' - Zespoły grają w pełnych zstawieniach
-37' - Kara dla Justki - 2 min - za niedozwolony atak ciałem
-38' - Piękna akcja I ataku TKH, Dołęga wykłada krążek Suchomskiemu, a ten nie trafia na pustą bramkę.
-39' - Kara dla Cychowski - 2min - za rzucenie przeciwnika na bande
-39' - Fantastyczna akcja TKH, Bucharan nie trafia na pustą bramkę.
-39' - Dąbkowski trafia w słupek!

Koniec II Tercji

III Tercja

- Rozpoczęła się III tercja
-41' - Kara dla Bacula - 2 min - za zahaczanie
-42' - Gospodarze pomimo liczebnej przewagi nie potrafią stworzyć dogodnych sytuacji do zdobycia bramki
-43' - Zespoły grają w pełnym zestawieniu
-44' - Adam Fraszko wygrywa wznowienie, podaje do Kłysa a ten potężnym strzałem próbuje zaskoczyć Sobeckiego, - bez skutku
-45' - Fatalny błąd Piotrowskiego, Ślusarczyk przejmuje krążek i oddaje strzał na bramkę Wahy, na szczęście toruński bramkarz broni
-46' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Radwański lokuje krążek w siatce!!!! Asystę zalicza Sokół.
-47' - Gospodarze nabrali wiatru w żagle i raz po raz niepokoją Sobeckiego.
-47' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Proszkiewicz dobija strzał Dąbkowskiego i "Stalowe Pierniki" wychodzą na prowadzenie!
-48' - GOL dla GKSu! Bacul ponownie wpisuje się na liste strzelców! Bagiński i Parzyszek notują asysty.
-49' - Kara dla Mejki - 2 min - za bezpośrednie wyrzucenie krążka poza lodowisko
-51' - Trwa oblężenie bramki Sobeckiego
-52' - Indywidualna akcja Proszkiewicza zakończona strzałem - Sobecki broni
-53' - Ładna interwencja Wahy po strzale Majkowskiego z niebieskiej.
-54' - Fantastyczna akcja I ataku, Chrzanowski staje oko w oko z Sobeckim, który zatrzymuje krążek.
-55' - Fantastyczna akcja GKS'u, Parzyszek wraz z Bagińskim i Baculem zakręcili toruńską obreoną - "Waha dokonuje cudu w bramce"
-56' - Kara dla Sokoła - 2min -
-57' - Trwa oblężenie bramki Wawrzkiewicza
-57' - Koniec kary Sokoła
-58' - Kara dla Majkowskiego - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bande
-58' - Drużyna GKSu poprosiła o czas
-59' - Kara dla Śmiełowski - 2 min - za przeszkadzanie
-60' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bucharan wykańcza fantastyczną akcje "Stalowych Pierników - asystę notuje Dąbkowski
-60' - do końca spotkania pozostało 36 sekund.