I Tercja

- Rozpoczęła się I Tercja
- W bramkach: Wawrzkiewicz i Stepokura.
- 1' - Strzał Proszkiewicza z nadgarstka... Stepokura broni na raty
- 2' - Słabe tempo spotkania, mecz wygląda jak sparing..
- 3 - Marmurowicz próbował zaskoczyć Stepokure strzałem z osttrego kąta.. bez skutku
- 4' - Vercik przed szansą.... nic z tego
- 5' - Strzał Duszaka z niebieskiej, Waha broni bez problemu
- 6' -  Kara dla Ambruza - 2 min - za atak przeciwnika kijem trzymanym oburącz

- 8' - Goście grając z przewagą jednego zawodnika, nie potrafią zagrozić bramce Wahy
- 8' - GOOL! Puzio otwiera wynik spotkania! Asystę zalicza Horny. Strzał Hornego obronił Wawrzkiewicz, ale przy dobitce był już bezradny.
- 10'- Twardy strzela z wysokości bulika, .. Waha broni na raty
- 11' - Kara dla Piotrowskiego - 2 min - za trzymanie
- 12' - Kłys podaje do Vercika i ten staje oko w oko z Stepokurą... wynik bez zmian
- 13' - Goście zamykają torunian w ich tercji obronnej i raz po raz niepokoją Wahe
- 13' - Kara dla Kosedy - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
- 13 - Twardy trafia w słupek
- 13' - Kara dla Dąbkowskiego -2 min - za uderzanie
- 14' - Ładna gra III ataku gości, Horny wymanewrował obronę gospodarzy i wyłożył krążek swojemu partnerowi.. Waha broni
- 14' - Puzio trafia w słupek
- 14 - Kara dla Proszkiewicza - 2 min  -za bezpośrednie wystrzelenie krąka poza lodowisko
- 15' - GoooL!! Gabriel Da Costa zdobywa drugą bramkę dla Zagłębia!
- 15' - Kara dla Urbana - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bandę
- 16 - Kara dla Bomastka - 2 min - rzucenie przeciwnika na bandę
- 17' - Strzał Dąbkowskiego z niebieskiej, Stepokura bez problemu łapie krążek.
-18' - GOOOOL!! Sosiński strzela 3 bramkę!! Zawodnik przejechał całe lodowisko i na raty pokonuje Wawrzkiewicza.
- 19' - Fatalna gra gospodarzy, zawodnicy Zagłębia bez problemu wjeżdżają w tercje obronną torunian
-
-Koniec I Tercji

II Tercja

-Rozpoczęła sie II Tercja
-21' - Piękna akcja I atakju gospodartzy, Bucharan podaje do Ambruza, a ten momentalnie strzela. Stepokura broni.
- 23' - Marmurowicz strzela z  wysokości bulika.... Stepokura broni
- 25' - Kara dla Jasickiego - 2 min - atak łokciem
- 25' - Gospodarze zamykają zawodniku Zagłębia w ich tercji obronnej i próbują zdobyuć pierwszą bramkę w meczu.
- 26' - GOOOOL! Martin Ambruz zdecydował się na indywidualną ackję, objechał w pojedynkę obronę Zagłębia i umieścił krążek w bramce.
-27' - Milan stanął przed szansą, ale został sprowadzony do parteru przez Urbana
- 27' - Kara dla Urbana - 2 min - za zahaczanie
- 28' - Trwa oblężenie bramki Zagłębia - Fraszko dwukrotnmie próbował strzału z niebieskiej, nic z tego
-29' - Koniec kary Urbana
- 32' - GOOOL!! Vercik strzela zza bramki, krążekj odbija sie do Stepokury i mamy bramkę kontaktową!
-32' - Kara dla Pawlaka - 2 min - za zahaczanie
- 33'  - Gopodarze zamykają hokeistów Zagłębia w ich tercji i próbują stworzyć dogodną sytuację do zdobycia bramki
- 33' - Tomasz Proszkiewicz otrzymał karę 5+20(kara meczu) - zawodnik TKH wbił w bandę Hornego, który z trudem podnosi sie z lodu
- 33'- Kara dla TKH - 2 min -
- 34' -GOOOL! Labryga pokonuje Wawrzkiewicza strzałem z wysokości bulika.
- 34 - Zawodnicy Zagłębia ędą grać jeszcze przez 3 minuty z przewagą jednego zawodnika
- 35' - Piękny kontratak TKH, Bomastek podaje do Dołęgi ten mija oberone, i oddaje krążek Bomastkowi, który ma przed sobą pustą bramkę... Wynik jednak nie ulega zmianie, Stepokura ratuje swój zespół przed utratą gola, broniąc kijem
-36' - Kara dla Duszaka - 2 min -
-37' - GOOOL! - Teddy Da Costa minął obronę TKH i strzałem w samo okienko pokonał Wahę.
-37' - W zespolke toruńskim następuje zmiana bramkarza, Wawrzkiewicza zastępuje Plaskiewicz
-38' - Urban strzela z niebieskiej... Plaskiewicz broni na raty
-38' - Vercik był bliski zdobycia 3 bramki dla TKH, ale Stepokora był tam gdzie być powinien i rezultat nie uległ zmianie
-40' - Bernat przed szansą... strtzela z nadgarstka, ale Plaskiewicz popisuje się ładną interwencją
-
-Koniec II Tercji

III Tercja

- Rozpoczęła sie III Tercja
- 41' - Kara dla Bucharana - 2 min - za zahaczanie
- 41' - Kara dla G.Da Costa - 2 + 10 min -
- 42' - GOOOL! - Dółęga objechał bramkę Zagłłębia i strzałem z nadgarstka pokonał Stepokure.
- 42' - Kara dla Kłysa -2 min - za atak łokciem
- 44' - Jacek Dzięgiel w indywidualnej akcji.... jego strzał został zablokowany
- 45' - Faul Vercika, Kotuła schodzi z lodowiska z pomocą lekarza
- 45' - Kara dla Vercika i J.Rutkowskowiego - 2 min
- 47' - Drużyny grają w pełnych zestawieniach
- 48' - Marcin Kozłowski strzela z niebieskiej.... Plaskiewicz broni parkanem
- 49' - Puzio próbuje strzału z nadgarstka... krążek mija światło bramki
- 50' - Bomastek strzela z niebieskiej.... Stepokura broni

- 52' - Walka o krążek w środkowej części lodowiska, żadna z drużyn nie potrafi przeprowadzić składnekj akcji zakończonej styrzałem
- 54' - Teddy Da Costa strzela z wysokości bulika.... Plaster pewmnie łapie krążek
-56' - Puzio próbował strzału z nadgarstka, Plaster broni
-56' - Bucharan strzela z niebieskiej, Stepokura broni na raty
-56' - Kar dla Bernata - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-58' - Goście koncentrują sie na obronie, czekając na ewentualny kontratak
-59' - Kara dla Chrzanowskiego - 2min -