1:1 (4:30 min.) R. Fraszko (T. Proszkiewicz)
2:1 (47 min) P. Hurtaj (Z. Jurasek, B. Wróbel)
2:2 (60 min.) Ł. Sokół (J. Kłys)

I Tercja:

Bardzo wyrównana gra.
Przez około 2 minuty Stoczniowiec grał w przewadze dwóch graczy, ale nie potrafił tego wykorzystać.
Na halę Olivia przybyło ok. 100 kibiców z Torunia. Głośno i kulturalnie wspierają swoją drużynę!!!

II Tercja

26 min. - wynik bez zmian. zaznacza się przewaga TKH
29 min. - gorąco pod bramką Wahy, jednak bramkarz TKH nie daje się pokonać
31 min. - Przemek Bomastek zostaje zfaulowany w sytuacji sam na sam z Odrobnym, ale karą jest tylko osłabienie Stoczniowca.
34 min. - Kolejna kara dla Stoczniowca. Stalowe Pierniki naciskają coraz bardziej. To już zdecydowana przewaga gości!!!
38 min. - Stoczniowcy mieli przynajmniej 3 pewne sytuacje bramkowe, ale T. Wawrzkiewicz jest na posterunku!!!
40 min. - pod koniec II tercji F. Drzewiecki został ukarany 2 min. karą. III tercję torunianie rozpoczną z przewagą 2 graczy!!!

III tercja

41 min. - rozpoczęła się trzecia tercja
42 min. - wiele szczęścia TKH, bo gdańszczanie nie trafiają do pustej bramki. Kontuzja Bomastka, jednak za faul na nim, sędzia nie orzeka kary
43 min. - nieuznana bramka TKH...
47 min. - tracimy gola. Autorem trafienia Peter Hurtaj
... - sędzia w roli głównej! Jarek Dołega otrzymuje karę 10 min.
59 min. - gramy 6 na 4
60 min. - GOOOOOOOOOOOOOL. Na pół minuty przed końcem pada wyrównująca bramka!!! Strzelał Łukasz Sokół.
60 min. - koniec regulaminowego czasu gry. Przed nami dogrywka...