I Tercja

- Rozpoczła się I Tercja
- W bramkach - Wawrzkiewicz i Odrobny
- 2' - Kara dla Piotrowskiego - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
- 2' - Indywidualna akcja Drzewieckiego, mija obrońcę i strzela z nadgrastka. Krążek łapie Waha.
- 3' - Stocznia zakłada zamek i raz po raz próbuje zaskoczyć Wahę.
- 3' - Kara dla Zachariasza - 10 min - za niesportowe zachowanie
- 4' - Koniec kary Piotrowskiego.
- 5' - Strzał Vercika z nadgarstka... niecelny
- 5' - Ambruz strzela... Odrobny bez problemu odbija krążek
- 6' - Bomastek strzela z ostrewgo kąta.. Odrobny broni
- 7' - Dzięgiel w indywidualne akcji... strzela z wysokości bulika z klepy, Odrobny broni
- 8' - Kłys wrzuca krążek pod bramkę Stoczni, ten odbija się od jednego z zawodników, trafika pod kij Vercika, ale niestety Rudolf nie trafia na pustą bramkę
- 8' - GOOOL! - Skutchan zdobywa bramkę. Jurasek i Hurtaj notują asysty
- 9' - Dzięgiel próbował zaskoczyć Odrobnego strzałem z nadgarstka... nic z tego
-10' - Kara dla Drzewieckiego - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
- 11' - Gospodarze zakładają zamek, powstaje zamieszanie pod bramką Odrobnego, lecz nikt nie potrafił oddać precyzyjnego strzału.
-11' - Fantastyczna akcja Proszkiewicza, wjechał do tercji, minął obronę gdańszczan i oddał strzał. Krążek minimalnie minął śżwiatło bramki
-12' - Koniec kary Drzewieckiego
- 13' - Hult strzela z nadgarstka, Waha broni
- 16' -Kara dla Proszkiewicza - 2 min - za atakowanie przeciwnika łokciem - zakonczyła sie kara Zachariasza
- 17' - Goście mają problemy z wjechaniem do tercji obronnej torunian
- 18' - Koniec Kary Proszkiewicza
- 18' - Ryabenko strzela z niebiskiej.. Waha broni bez preoblemu
- 19' - Skutchan w sytuacjia sam na sam.... Fantastyczna interwncja Wahy!!!
-20' - GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!  - Jacek Dzięgiel strzela wyrównującą bramkę!!!!! Koseda zalicza asystę.
- Koniec I Tercji
-

II Tercja

-Rozpoczęła sie II Tercja
-21' - Vercik strzela z niebieskije, Odrobny broni bez problemu
- 22' - Proszkiewicz podaje do Milana, ale ten będąc przed bramkarzem nie trafia w krążęk
- 22' - Piękna akcja TKH, Dzięgiel podaje do Bomastka, ten oddaje krążek Bucharanowi, lae niestety Żenia nie trafia do pustej bramki!!
-24' - Ładna akcja Stoczni, Jankowski przed bramką wycofał do Zaqchariasza, a ten oddał strzał. Waha broni
-26' - Akcja Dołęgi i Proszkiewicza zakończona strzałem Procha... reultat nie ulega zmianie
-27' - Kara dla Ryabenko - 2 min - za zahaczanie
-28' - zamek gospodarzy, Furo próbował strzału z ostrego kąta... Odrobny broni
-28' - Vercik trafia w poprzeczkę
-29' - Sokół strzela z klepy, Odrobny broni
- 29' - Koniec kary Ryabenko
-29' - Piękna akcja II ataku TKH, zakończona strzałem Dziegiela. Krążek minimalnie mija światło bramki
-30' - Ładna interwencja Odrobnego po strzale Furo
-32' - Strzał Zachariasza, krążęk mija światło bramki. Przepychanki pod bramką TKH...
-33' - Kara dla Dołęgi - 2 min - za atakowanie przeciwnika kijem, trzymanym oburącz
-33' - Stocznia zakłada zamek
-34'- GOOOOL! Jurasek zdobywa drugą bramkę! Hurtaj i Skutchan notują asysty. Hurtaj podaje zza bramki do Juraska a ten momentalnie strzela.
- 35' - Kara dla Dołęgi - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
- 36' - Goście zakładają zamek... i GOL!!! Ryabenko, po podaniu Drzewieckiego  zdobywa 3 bramkę
-37' - Kara dla Wróbla - 2 min - za zahaczanie
-38'- Idealna szansa dla Piotrowskiego do zdobycia kontaktowego gola, ale przegrał pojedynek z Odrobnym
-38' - Kara dla Zachariasza - 2 min za rzucenie przeciwnika na bandę
-39' - Trwa oblężenie bramki Odrobnego, przed chwilą Ambruz próbował dwukrotnie pokonać bramkarza 100czni, ale krążek za każdym razem mijał światło bramki
-40' - Ładna interwencja Odrobnego po strzale Proszkiewicza
-Koniec II Tercji
-

III Tercja

-Rozpoczęła się III Tercja
-43' - Walka o krążek, żaden zespół nie potrafi przeprowadzić składnej akcji
-44' - Milan Furo przegrywa pojedynek z Odrobnym!
-44' - Kara dla Leśniaka - 2 min - za niebezpieczny atak ciałem
-45' - Ładna gra destruktywna Stoczni, gospodarze mają problemy z założeniem zamka
-46' - Koniec kary Leśniaka
-46' - Kara dla Proszkiewicza - 2 min -
- 47'- Smeja strzela z niebieskiej.. Waha broni
-48' - Smeja po raz kolejny, tym razem krążek minimalnie mija światło bramki
-48' - Koniec kary Proszkiewicza
-50'- Furo przed szansą, staje oko w oko z Odrobnym... wynik nie ulega zmianie. Krążek mija światło bramki
-51' - Kara dla Wróbla - 2 min - za zahaczanie
-52' - Sokół strzela z niebieskiej.. Odrobny broni
-53' - Ładna akcja II ataku TKH, Proszkiewicz podaje zza bramki Bomastkowi, a ten momentalnie strzela. Odrobny broni.
-53' - Kara dla Juraska - 2 min - za niebezpieczną grę wysokim kijem
-54' - GOOOOOOOOOOOOOL!!! Fantastyczna akcja Vercika, przejechał całe lodowisko i potężnym strzałem z wysokości bulika umieścił krążek pomiedzy parkanami Odrobnego!!!
-55' - Proszkiewicz wygrywa wznowienie, podaje do Dołęgi, a ten oddaje strzał z nadgarstka. Odrobny popisuje sie ładną interwencją.
-55'- Drzewiecki strzela.. Waha broni.
-55'-  Kara dla Dąbkowskiego -2 min -
-56' - Kara dla Rompkowskiego - 2 min - za przeszkadzanie
-57' - GOL! Hult dosłownie skopiował akcję Vericka i w identyczny sposób zdobył bramkę!!!
-58'- Koniec Kary Rompkowskiego
-59' - Czas dla TKH
-59'- GOOOOOOOOOOOOOL Dąbkowski zdobywa kontaktową bramkę !!!!!
-59' - Czas dla Stoczniowca. Do końca meczu pozostało 1,5 minuty
-59' - Kara dla Skrzypkowskiego - 2 min