0:3

I Tercja

- W bramkach: Radziszewski oraz Aleinikovas
- Rozpoczęła sie I Tercja
- 1' - Pierwsza akcja reprezentacji Polski, Saboń przedarł się przez obronę Litwinów i próbował zaskoczyć bramkarza naszych rywali, strzałem z nadgarstka - bez skutku
-3' Katulis strzela z niebieskiej... Radziszewski broni
-4' - Znakomita akcja dla Litwinów, Katulis staje oko w oko z Radzikiem, bramkarz reprezentacji Polski broni
-4' - Kara dla Urbanowicza - 2 min - za przeszkadzanie
-4' - Kara dla Czerkawskiego - 2 min - za opóźnienie gry
-5' - Trwa oblężenie bramki Radziszewskiego
-6' - Polakom udaje się wybić krążek z tercji obronnej, zakończyła się kara Urbanowicza
-6' - Koniec kary Czerkawskiego
-8' - Strzał Czerkawskiego z wysokości bulika... krążek poszybował nad bramką..
- 9' - GOOOOOOOL!! Mikołaj Łopuski zdobywa pierwszą bramkę dla Polski! Asyste notuje Jaros
-10' - Piękna akcja Svedaviciusa, staje oko w oko z Radziszewskim, ale nie potrafi umieścić krążka w bramce
-10' - GOOOOOOOL! Różański zdobywa drugą bramkę! Czerkawski notuje asystę!
-11' - Wołkowicz w idealnej sytuacji .... trafia w parkany bramkarza
-12' - Kara dla Lelenasa - 2 min- za spowodowanie upadku przeciwnika
-13' - Polacy nie potrafią założyć zamka, ładna gra destrukcyjna Litwinów
-13' - Kontra Litwinów, Pliskauskas w sytuacji sam na sam... Radzik broni
-14' - Dwójkowa akcja Słabonia i Wołkowicza, zakończona strałem Wołka, ale krążek mija światło bramki
-14' - Strzał Pliskauskasa z nadgarstka... Radzik broni
-15' - Kara dla Dutki - 2 min -za opóźnianie gry
-16' - Katulis strzela z klepki, Radzik broni
-17' - Koniec kary Dutki
-18' - Kara dla Drzewieckiego - 2 min - za rzucenie przeciwnika na bandę
-18' - Bauba strzela z wysokości bulika... Radzik broni
-19' - Ładna akcja Litwinów, ponownie w głównej roli wystąpił Bauba, ale znowu Radzik broni
-20' - Ładna indywidualna akcja Wołkowicza zakończona strzałem, lecz wynik nie ulega zmianie.
-
Koniec I Tercji

II Tercja

-Rozpoczela sie II Tercja
-26' - Kara dla Katulisa - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
-28' - Koniec kary Katulisa, Litwini momentalnie przeprowadzaja kontratak, jednak akcja nie zostaje zakońzona strzałem i wynik nie ulega zmianie
-29' - Kara dla Łopuskiego - 2 min - za atak kijem trzymanym oburącz
-30' - Litwni pomimo przewagi liczebnej nie potrafią wjechać do tercji obronnej Polaków
-31' - Katulis strzela z klepki i ... trafia w słupek!
-32' - Piękne podanie Czerkawskiego do Zapały, ale niestety środkowy I ataku nie trafia czysto w krążek i wynik nie ulega zmianie
-33' - Kara dla Slikas - 2 min -
-34' - Ładna akcja Litwinów, zakończona strzałem Katulisa, ale krązek mija światło bramki
-35' - Slikas wychodzi z ławki kar i przeprowadza indywidualną akcje. Piekarski nieprzepisowo zatrzymuje napastnika Litwy i otrzymuje kare
-35' - Kara dla Piekarskiego -2 min -
-36' - Kieras próbuje swojego szczęścia strzałem z klepki.... bez skutku
-37' - Koniec Kary Piekarskiego
-40' - Koniec II Tercji

III Tercja

-Rozpoczęła sie III Tercja
-41' - Kara dla Różańskiego - 2 min - za zahaczanie
-42' - Kara dla Piekarskiego i Bauba - 2 min - za nadmierną ostrość w grze
-43' - Koniec kary Różańskiego
-43' - Strzał Zapały z wysokości bulika - Aleiniovas broni na raty
-44' - Wołkowicz w indywidualnej akcji... zgubił krążek w końcowej części akcji
-45' - Kara dla Wołkowicza - 2 min - za przeszkadzanie
-46'  -Ładna akcja Lelenasa, napastnik Litwy minął polską obronę i będąc tuż przed Radziszewskim posłał krążek nad bramką
-47' - Kara dla Labrygi - 2 min - za trzymanie
-49' - Czerkawski w indywidualnej akcji.. zatrzymany przez litewskich obrońców
-50' - Kara dla Slikas - 2 min
-51' - Pliskauskas w sytuacji sam na sam... powstrzymany przez wracającego Gonerę
-52' - Piękna akcja I ataku reprezentacji Polski. Czerkawski podaje idealnie na kij Rożańskiego, a ten trafia w parkany bramkarza Litwy.
-53' - Kara dla Kłysa - 2 min - za atak wysokim kijem
-55' - Koniec kary Kłysa
-56' - Indywidualna akcja Wołkowicza, zakończona strzałem prosto w litewskiego bramkarza
-57' - Kara dla Svedavicius - 2 min - za atak wysokim kijem
-59' - Ładny strzał Kowalówki, krążek trafia w maskę bramkarza litewskiego
-59' - Kowalówka nie wykorzystał idealnej sytuacji do zdobycia gola.
-60' - Przepychanki pod bramką Litwinów - na ławkę kar zostają odesłani: Bauba i Katulis - otrzymali karę meczu,
-60' - GOOOOOOL! Różański zdobywa 3 bramkę dla Polski!!!