9:2

I Tercja

- W bramkach - Odrobny oraz Skrapec
- Rozpoczęła się I Tercja
-1' - Kara dla Brumercika - 2 min -
-2' - Polacy zakładają zamek, ale póki co nie potrafią wypracować sobie dogodnej syt. do zdobycia gola
-3' - Koniec kary Brumercika
-5' - Zapała otrzymał podanie zza bramki, momentalnie uderzył, ale bramkarz Chorwacji broni
-6' - Kara dla Gonery - 2 min - za atak kijem trzymanym oburącz
-6' - Ładna dwójkowa akcja Słabonia i Wołkowicza, za konczona strzałem, ale wynik nadal bez zmian
-7'  - Kara dla piekarskiego - 2 min - za uderzanie łokciem
-8' - Koniec kary Gonery
-8' - Chovanec strzela z wysokości bulika... obok bramki
-9' - Koniec kary Piekarskiego
-10' - Chovanec po raz kolejny próbował zaskoczyć Odrobnego... nic z tego
-11' - Kontra Chorwatów, Lovrencic stanął oko w oko z Odrobnym, ale strzelił prosto w polskiego bramkarza
-11' - Kara dla Sarnika - 2 min -za zahaczanie
-11' - Kara dla Svigir - 2 min -
-12' - Labryga strzela z okolic niebieskiej... bramkarz broni bez problemu
-12' - Piękna akcja I ataku Biało-Czerwonych.. Różański stanął przed szansą, lecz jego strzał minimalnie minął światło bramki
-13' - Fatalny błąd Csoricha, ale rywale nie skorzystali z prezentu. Jadąc w 2 na Odrobnego "spalili na niebieskliej"
-14' - Drużyny grają w pełnym zestawieniu
-14' - Idealna okazja Różańskiego... Skrapec broni
-15' - Kara dla Novaka - 2 min -
-16' - Polacy pomimo liczebnej przewagi nie potrafią założyć zamka
-17' - Strzał Zapaly, krążek trafia w bramkarza.
-19' - GOOOOOOOOL!!!! Kowalówka strzela pierwszą bramkę dla POLSKI! Jaros notuje asystę!
-20' - Akcja CHorwatów, Kopajtic strzelał z kleki, Odrobny broni
-

-Koniec I Tercji

II Tercja

- Rozpoczęła sieIi Tercja
-21' - Strzał Zapały z wysokości bulika... Skrapec broni
-22' - Jaros dostje podanie będąc tuż przed bramkarzem Chorwatów i.... strzela wprost w Skrapeca
-24' - Piękna, indywidualna akcja Mariusza Czerkawskiego, który minął obronę Chorwatów i oddał strzał na bramkę. Nie udało mu sie jednak pokonać bramkarza
-25' - Jaros ponownie próbował wpisać sie na listę strzelców, ale jego strzał był minimalnie niecelny
-27' - Kara dla Tadica - 2 min - za atak łokciem
-27' - GOOOOOOL! Różański zdobywa drugą bramkę dla Polski! Asysty notują Gonera i Zapała.
-29' - Koniec kary Tadica
-32' - GOOOOOOL!! Czerkawski zdobywa trzecia bramkę dla Polski! Asysty notują: Różański oraz Zapała
-33'- Novak strzela z wysokości bulika... Odrobny broni bez większych problemów
-34' - Idealna szansa dla Chorwartów, Mario novak otrzymał kkrążek stojąc tuż przed polskim bramkarzem, ale Odrobny nie dałsie zaskoczyć i wynik nie ulega zmianie
-35' - GOOOOOL! Jaros wpisuje sie na listę strzelców. Asystę notuje Kowalówka
-36' - Kara dla Kłysa - 2 min - za trzymanie
-37' - Ljubic próbowałzaskoczyć Odrobnego strzałem z nadgarstka.. nic z tego.
-38' - Drzewiecki przed szansą.... zgubił krążek tuż przed bramkarzem Chorwacji
-39' - GOL! Kucera zdobywa pierwszą bramkę dla Chorwacji! Asystę notuje Svigir
-40' - Koniec II Tercji
-

III Tercja

- Rozpoczęła sie III Tercja
-41' - Mariusz Czerkawski przed szansą.... ładna interwencja Skrapeca i wynik nie ulega zmianie
-42' - Czerkawski ponownie próbuje wpisac sie na luistę strzelców... ale Skrapec znowu broni
-42' - GOOOOOOL! Malasiński zwpisuje sie na listę strzelców! Kowalówka i Jaros notują asysty
-44'  - Indywidualna akcja Zapały, przedarł sie przez linię obronną rywala i wyłożył krążek Róża ńskiemu, ale ten został zablokowany i nie mógł oddać strzału
-47'- Zapała przsed szansą.. instynktowna obrona Skarpeca i wynik nie ulega zmianie
-48' - Drzewiecki podaje do nadjeżdżającego Dołęgi, ten momentalnie oddaje strzał, ale Skrapec ponownie broni
-50' - Kara dla Tadica -2 min - za zahaczanie
-51' - GOOOOOOOL!! Czerkawski zdobywa 6 bramkę!
-51' - Kara dla Kowalówki - 2 min - za opóźnianie gry

-51' - GOL! Brumerci zdobywa drugą bramkę dla Chorwacji
-52' - GOOOOOOOOOL!!! Jaroslaw Dołęga wpisuje się na listę strzelców! Urbanowicz i Drzewiecki notują asysty
-54' - Chovanec w sytuacj sam na sam... Odrobny broni!
-56' - CHovanec po raz kolejny próbował zaskoczyć Odrobnego i po raz kolejny musiał uznać jego wyższość.
-57'  -BNrumbercik miał przed sobą pustą bramkę i .. posłał krążek obrok bramki.
-58' - Kara dla Tadica - 2 min -
-59' - GOOOOOOL! Dutka strzela z niebieskiej Drzewiecki zmienia kierunek lotu krążka i mamy juz 8 bramke dla Polski!!
-60' GOOOOL! Kowalówka zdobywa 9 bramkę!