- 7' - Zapała prówbował w pojedynkę zdobyć bramkę... został powstrzymany przez węgierskiego obrońcę
- 7' - GOL! Janosi zdobywa pierszą bramkę dla Węgier po fatalnyhm błędzie Labrygi. Asysty notują : Hoffmann oraz Galanisz
- 8' - Holeczy przed chwilą sprawdzał refleks Radzika... polski bramkarz nie dałsie zaskoczyć
- 10' - Kowalówka przed szansą..... nie trafil w światło bramki. Miał idealną okazję do zdobycia pierwszego gola dla Polski
- 11' - GOOOL! Lencses popisał się fantastycznym strzałem z okolic niebieskiej. Krążek zanim wylądował w bramce odbił sie od poprzeczki. Asysty notują Szajbert oraz Peterdi
-12' - Ładna gra Węgrów w destrukcji, Polacy nie potrafią wypracować sobie dogodnej sytuacji.
-13' - Strzał Jarosa z okolic bulika... Szuper pewnie broni
- 15' - Ennaffati strzela z klepki.. Radzik broni
- 16' - Rompkowski strzela z niebieskiej.. obok bramki
- 18' - Biało-Czerwoni nie potrafią sobie poradzić z presingiem Węgrów.
- 19' - Kara dla Dutki - 2 min - za zahaczanie
- 20' - Polacy w końcu sie przebudzili, grając w osłabieniu zamkneli rywali w ich tercji obronnej i konstruowali akcję zakończoną strzałem Gonery. Wynik bez zmian
-20' - Kara dla Azari -2 min - za uderzanie
-
Koniec I Tercji

II Tercja

- Rozpoczęła się II Tercja
- 22' - Polacy zakładają zamek, ale póki co , nic z tego nie wynika
- 22' - Koniec kary Azari
- 23' - Słaboń strzela... bramkarz odbija krażek, a dobitka Wolkowicz nie trafia w światło bramki.
- 24' - Trwa oblężenie bramkik Szupera
- 25' - Polacy z każdą minutą, coraz śmielej atakują bramkę Węgrów.
-25' - Ładnystrzał Łopuskiego z nadgarstka... krążek minimlanie mija światło bramki
- 26' - Szajbert strzela z okolic bulika... Radzik odbija krążek
- 29' - Kara dla Holeczy - 2 min - za opóźnianie gry
- 30' - Błąd Labrygi przy wyprowadzaniu krążka, ale... zawodnik szybko naprawil swój błąd.
- 31' - Wołkowicz przed szansą... Szuper broni

- 31' - Niesygnalizowany strzał Czwerkawskiego... Szuper broni
- 31' - Kara dla Kovacsa - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 31' - Strzał Czerkawskiego z punktu wznowień, w tercji obronnej Węgrów... Szuper pewnie łapie krążek
- 32'- Polacy zakładają zamek i próbują zdobyć kontaktową bramkę
- 33' - Labryga miał wyśmienitą okazję do zdobycia bramki, ale Szuper byl tam gdzie być powinien
- 34' - Drzewiecki w indywidualnej akcji... został sfaulowany tuż przed strzałem.
- 34' - Kara dla Holeczy - 2 min - za trzymanie
- 35' - Polacy nie potrafią wjechać do tercji Węgrów, grając w liczebnej przewadze
- 36' - Bardzo ładne dwie kontry Węgrów, bramka dosłownie wisiała w powietrzu, ale Radzik nie pozwolił na umieszczenie krążka w siatce
-37' - GOL! Hoffmann po raz 3 wpisuje sie na listę strzelców. Asysty notują Janosi oraz Galanisz
-39' - Fantastyczna indywidualna akcja Kowalówki. Zawodnik minął dwóch obrońców i oddał strzał. Szuper instynktownie obronił
-40' - Kara dla Czerkawskiego - 2 min - za atak wysokim kijem
-
-Koniec II Tercji

III Tercja

-Rozpoczęła sie III Tercja
-43' - Strzał Czerkawskiego... krążek trafia w boczną siatkę-
-45' - Polacy zakładają zamek, ale nie potrafia wypracować sobie strzeleckiej sytuacji
- 46' - Azari przed szansą.... Radzik broni
- 46' - Kara dla Urbanowicza -2 min - za trzymanie
- 47' - Zapala próbował zdobyć gola zza bramki, ale Szuper był tam, gdzie byc powinien
- 48' - Kara dla Labrygi - 2 min - za trzymanie
- 48' - Koniec kary Urbanowicza
- 50' - Koniec kary Labrygi
- 51' - Wołkowicz przed szansą..... niestety krążek pojego strzale trafia w nogi obrońcy
- 52' - Ładna akcja I ataku Polski, zakończona strzałem Drzewieckiego.
- 53'  -Peterdi strzela z okolic niebieskiej, Radzik bez problemu broni
- 54' - Fantastyczna akcja Kowalówki-Jarosa i Łopuskiego. Szuper popisał sie piękną interwencją.
- 54' - Kovacs w syutuacji sam na sam z Radziszewskim.. Radzik broni!