1:5

I Tercja

- W bramce Plaskiewicz oraz Jaworski
- Rozpoczęła się I tercja
- 1' - GOL! Marcin Kozłowski otwiera wynik spotkania w 35 sekundzie !! Horny popisał się ładną asystą.
- 2' - Kara dla Teddy Da Costa - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 3' - Gospodarze maja problemy z wprowadzeniem krążka do tercji obronnej sosnowiczan.
- 6' - Dąbkowski z niebieskiej... Jawa broni
- 7' - Horny strzela z wysokości bulika, Plaster łapie krążek
- 7' - Kara dla Ambruza - 2 min - za spowodowanie upadku przeciwnika
- 9' - Horny wjeżdża do tercji obronnej TKH i momentalnie uderza... Plaster broni
- 9' - Koniec kary Ambruza
- 10' - GOOOOOOOOL! Marmurowicz wygrywa pojedynek z Jawą i mamy remis! Ambruz popisuje się ładną asystą.
- 12' - Piotrowski strzela z okolic niebieskiej.... Jawa pewnie broni
- 12' - Piękna interwencja Plaskiewicza po strzale Filo. Toruński bramkarz w ostatmniej chwili wybił krążek zmierzający do bramki parkanem
- 13' - GOL! Horny dobija strzał Tomasza Kozłowskiego i goście ponownie wychodzą na prowadzenie.
- 14' - Suchomski przed szansą.... nic z tego
- 15' - Bernat próbuje swojego szczęścia strzelając z nadgarstka... Plaskiewicz w ostatniej chwili wybija krążek odbijaczką.
- 17' - Bernat..... trafia w poprzeczkę!!
- 18' - Piękna interwencja Plaskiewicza po strzale Rutkowskiego.
- 20' - Koniec I Tercji!
-
-

II Tercja

- Rozpoczęła się II Tercja
- 22' - Goście, póki co są stroną bardziej aktywną i właśnie sprawdzaja refleks Plaskiewicza.
- 23' - Bomastek przed szansą.... Jawa broni
- 23' - Kara dla G. Da Costy - 2 min - za zahaczanie
- 24' - Chrzanowski przed szansą... nie trafił czysto w krążek, a miał pustą bramkę przed sobą.
- 25' - Kara dla zespołu Zagłębia - 2 min - za nadmierną ilość zawodników na lodzie
- 26' - Ładna kontra gości. Teddy Da Costa przegrał pojedynek z Plaskiewiczem!!
- 27' - Drużyna Zagłębia gra w pełnym zestawieniu
- 29' - Kara dla Proszkiewicza - 2 min - za nadmierną ostrość w grze
-  30' - Marmurwicz w indywidualnej akcji.... Jawa broni
- 31' - Fantastyczna interwencja Plaskiewicza! złapał strzał Urbana zmierzający w okno bramki.
- 32' - Kara dla Pawła Dalke - 2 min - za przeszkadzanie
- 33' - Teddy Da Costa otrzymał krążek stojąc tuż przed toruńskim bramkarzem, ale w końcowej fazie strzału zgubił krążek.
- 33' - Bucharan w idealnej sytuacji.... Jawa broni
- 34' - Obustronna kara dla zespołów, Dąbkowski oraz Filo zostali odesłani na 2 minutowy odpoczynek
- 35' - Indywidualna akcja Dzięgiela, minął obronę Zagłębia, ale jego strzał był zbyt lekki, aby mógł zagrozić bramce gości.
- 36' - Piękna interwencja Plaskiewicza, Teddy Da Costa ponownie musiał uznać jego wyższość.
- 38' - Strzał Hornego ... Plaster ponownie broni
- 38' - Kara dla Ambruza - 2 min
- 39' - Tomasz Kozłowski przed szansą.. Plaster broni
- 40' - GOL! Proszkiewicz umieszcza krążek w bramce, ale sędzia nie uznaje trafienia toruńskigo zawodnika. Wszystko za sprawą zbyt wysoko uniesionego kija w momencie oddawania strzału.
-
-Koniec II Tercji
-
-

III Tercja

- Rozpoczęła się III Tercja
- 42' - Przepychanka Proszkiewicza i T.Da Costy - obaj zostali odesłani na ławkę kar - T.Da COsta - otrzymuje 2+2+2 min, natomiast Proszkiewicz 2+2 min
- 42' - Gra sie zaostrza, tym razem Filo i Piotrowski zostali odesłani na ławkę kar - obaj otrzymali po 2 min.
- 46' - Cichewicz z niebiskiej... krążek mija światło bramki Jawy
- 48'- GOOL! Tomasz Kozłowski zdobywa trzecią bramkę dla swojego zespołu, natomioast Horny notuje kolejną asystę.
- 49' - GOOL! Sosiński wrzuca krążek do tercji obronnej torunian, ten odbija sie od pleksy i wpada wprost pod kij Bernata, ktry nie ma problemów z umieszczeniem krążka w siatce.
- 51' - T. Da Costa przed szansą... Plaster broni
- 51' - GOOL! Puzio wygrał pojedynek z Plaskiewiczem i zdobył 5 bramkę dla swojego zespołu. T. Da Costa notuje asystę
- 53' - Kara dla Urbana - 2 min - za uderzanie
- 55' - Koniec kary Urbana
- 56' - Kara dla Zagłębia za niesportowe zachowanie boksu  - 2 min
- 58' - Koniec kary dla zespołu Zagłębia
- 59' - Kara dla Urbana - 2 min - za zahaczanie
-59' - Rzut karny dla Zagłębioa, za faul Cichewicza na Twardym