Treść strony listopad_2007

Relacja LIVE

Zapraszamy na relację live z dzisiejszego meczu pomiędzy Comarch Cracovią Kraków a TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń. Początek o godz. 17:00.

Minuta Wydarzenia

60 Koniec meczu. Comarch Cracovia wygrywa z TKH Toruń 4:1.

59 To już ostatnia minuta meczu... jednak gol. TKH Toruń wykorzystuje przewagę i w ostatniej minucie meczu bramkę strzela Cychowski.

58 Musimy się bronić, pozostały jeszcze niespełna dwie minuty... strzał Fraszko... ratuje nas poprzeczka.

57 Pasiut już po raz wtóry wędruje dziś na ławkę kar na 2 min. Nie będzie tam sam ponieważ Dulęba również otrzymuję podobną karę.

56 Ależ on to wybronił, mowa oczywiście o Radziszewskim, który wyciągnął się jak struna po strzale Burila. Wynik dalej bez zmian.

54 Gra się trochę uspokoiła...

53 Teraz szybka kontra gości, z daleka uderza Cychowski, ale ok. 10 centymetrów od bramki Radziszewskiego.

52 GOLLLLLL!!! Pięknie dokłada kij do sunącego krążka Drzewiecki po podaniu Marcińczaka. Pasy prowadzą 4:0

51 Gramy w przewadze jednego zawodnika.

48 Nerwowa gra zawodników z Torunia przynosi efekt w postaci kolejnej kary, tym razem dla Jastrzębskiego.

47 W międzyczasie na ławkę kar powędrowali Koszarek i Buril oraz L. Laszkiewicz.

46 GOOOOOOL!!! Piękną akcję Dulęby i Marcińczaka zwięczył celnym strzałem Pasiut

45 Gra toczy się właściwie tylko pod bramką gości... ale

44 Co za uderzenie L. Laszkiewicza... niestety krążek trafia w poprzeczkę bramki Plaskiewicza.

42 Koniec kary Pasiuta i od razu przekłada się to na większą aktywność Pasów pod bramką rywala.

41 TKH Toruń wykorzystując swoją przewagę zakłada zamek.

40 Rozpoczęła się trzecia i ostatnia tercja. Zawodnicy wciąż grają agresywnie, tym razem Pasiut wędruje na ławkę kar na 2 min.

39 TKH Toruń buduje zamek, ale wciąż nie może znaleźć sposobu na przełamanie naszej obrony. Zakończyła się druga tercja.

37 Mamy kolejną bójkę na lodowisku, tym razem Hlouch został ukarany dwunastoma min. kary.

36 Gorąco dziś na lodowisku przy ulicy Siedleckiego, zawodnicy nie oszczędzają sobie ciosów.

35 D. Laszkiewicz znowu na ławce kar. Próbował sam wymierzyć sprawiedliwość Fraszce, który nie pozostał mu dłużny i też otrzymuje 2 minuty kary

33 Uwolnienie za uwolnieniem pod bramką Pasów... Buril strzela... Radziszewski chyba się uśmiechnął do niego, bo w pięknym stylu broni to uderzenie.

31 W drugiej tercji wciąż bez bramek na lodowisku Cracovii. Choć teraz Pasy próbują założyć zamek... nic z tego, krążek zostaje wybity daleko od bramki

30 Hlouch podaje do Badzo, ten niestety gubi krążek.

28 D. Laszkiewicz otrzymał karę dwóch minut za przeszkadzanie.

27 Zawodnicy z Torunia bardzo mocno naciskają... teraz Buril próbuje uderzyć technicznie, ale tym razem D. Laszkiewicz blokuje strzał.

26 Uwolnienie pod naszą bramką... Kubat potężnym strzałem uderzał w światło bramki, ale krążek odbija się od kija jednego z zawodników Cracovii

25 Teraz groźna kontra w wykonaniu Bomastka, ale Radziszewski na stanowisku. Gra jest szybka i dynamiczna.

23 Co za sytuacja. L. Laszkiewicz wyjeżdżając ławkę kar od razu przechwytuje krążek... niestety bramkarz Michał Plaskiewicz umiejętnie go przechwytuje.

22 Mimo przewagi po stronie gości udaje nam się atakować... choć teraz inicjatywa gości, ale nie przynosi żadnych efektów.

21 Już hokeiści zaczęli drugą tercję. I na samym początku L. Laczkiewicz otrzymuje karę 2 min. za rzucenie przeciwnika na bandę.

20 Koniec pierwszej tercji. Comarch Cracovia prowadzi z TKH Toruń 2:0 po golach Piotrowskiego i D. Laszkiewicza.

18 Już gramy w piątkę i przechodzimy do ataku.

16 Za kolejne agresywne zagranie karę otrzymuję Dołęga z TKH Toruń.

14 Ale emocje! Radziszewski broni trudne uderzenie, a pod jego bramką przepychanka. Tym razem Dąbrowski wędruje na ławkę kar.

13 Pod bramką Pasów bardzo gorąco. Za niebezpieczne zagranie karę otrzymuję Słaboń. Kara również dla Radziszewskiego.

12 Teraz strzelec drugiej bramki wędruje na ławkę kar, Cracovia musi się bronić.

11 Gospodarze spotkania jakby natchnieni drugim golem nie oddają inicjatywy na tafli, krążek sporadycznie tylko na naszej części lodowiska.

10 Goooooolll! Piękny strzał D. Laszkiewicza po podaniu Cernego. Cracovia prowadzi już 2:0

9 Robert Fraszko za zahaczanie otrzymuje 2 min. kary, Cracovia gra w przewadze

7 Bardzo niebezpieczna kontra krakowian, Kuc potężnym strzałem z dużej odległości próbował zaskoczyć Plaskiewicza... nie ma gola.

4 Teraz goście próbują atakować, ale mało skutecznie. Na lodowisku przy Siedleckiego nadal prowadzą Pasy.

2 Gooool!!! Piękny strzał Piotrowskiego i Cracovia obęjmuje prowadzenie. Asysta Pasiuta.

1 Początek spotkania. Hokeiści już na tafli.