Treść strony SEZON 2007/ 2008

Więcej "zimnej krwi"

Brak "zimnej krwi" to główny powód porażek jakie ponieśli nasi Juniorzy Starsi w potyczkach z Jastrzębiem.
Sobotni mecz od początku źle się układał. W pierwszej tercji goście strzelili dwa gole. Gdy nasza drużyna wypracowała sytuację umożliwiającą nadrobienie straty, obrońca Jastrzebia nie potrafiąc "czysto" zatrzymać atakującego Krzysztofa Ruszyńskiego, faulował, na co sędzia zareagował z nieznacznym opóźnieniem. "Niezadowolenie" naszego zawodnika zaowocowało karą meczu. Drugą tercję rozpoczęliśmy od straty trzeciej bramki, ale kolejnymi strzelcami bramek byli już nasi zawodnicy. Pierwszego dla nas gola strzelił Bartosz Pieniak z podania Miłosza Lidtke, a kolejną i zarazem ostatnią dla nas bramkę zdobył Miłosz Lidtke z podania Bartosza Jukiela. W trzeciej tercji Jastrzębie zdobyło dwa gole i zwyciężyło 5:2. Najbardziej "kąśliwym" dla nas zawodnikiem był Tomasz Kulas, który strzelił trzy z pięciu goli.

Do niedzielnego meczu nasza drużyna przystąpiła bardzo skoncentrowana. Pierwszą tercję wygraliśmy 3:1. W drugiej tercji cztery gole były zdobyczą Jastrzębia. Nasza drużyna zdobyła tylko jedną bramkę co dało w efekcie wynik 5:4 dla Jastrzębia. W trzeciej tercji do głosu doszły nerwy i emocje, nie tylko sportowe (kary meczu otrzymali zawodnicy obu drużyn), a celnymi strzałami popisywali się już tylko zawodnicy Jastrzębia ustalając wynik meczu 8:4.
Pierwszego gola dla naszej drużyny w tym meczu zdobył Bartosz Pieniak z podania Bartosza Jukiela. Strzelcem trzech kolejnych bramek był Bartosz Jukiel, asystowł mu dwa razy Krzysztof Ruszyński i raz Bartosz Pieniak.

Mecz z dnia 5.01.2008.

MKS Sokoły Toruń - JKH Czarne Jastrzębie 2:5 (0:2, 2:1, 0:2)

Kary dla Torunia: 41 min. (w tym 2 min. kara techniczna)

Skład Torunia:
Miłosz Ciesielski, Sebastian Machel, Kamil Kuchnicki (2), Adrian Pietras, Kamil Gościmiński (2), Krzysztof Ruszyński (5+20), Bartosz Jukiel (2), Miłosz Lidtke (2), Robert Pronobis (4), Grzegorz Gawrych (2), Daniel Liczmański, Bartosz Pieniak, Szymon Wiśniewski.
Trener: Leszek Minge.