Treść strony luty_2009

Wojas Podhale - TKH Nesta 4:2

Torunianie po raz drugi w pierwszej rundzie play offs ulegli "Szarotkom". Tym razem na lodowisku w Nowym Targu padł wynik 4:2.

Nie stety nie udało się drużynie TKH Nesta wywieźdź spod Tatr upragnionego zwycięstwo. W sobotnim meczu nasi hokeiści dzielnie stawiali opór gospodarzom. Jeszcze na trzy minuty przed końcem po bramce Przemysława Bomastka wynik brzmiał 3:2 dla Podhala ale trochę ponad minutę póxniej w czasie gry w przewadze Marian Kacir postawił kropkę nad "i" ustalając wynik meczu na 4:2.

W tym momencie sytuacja naszej drużyny jest bardzo trudna. Aby przedłużyć swoje szanse na awans do półfinału torunianie muszą wywalczyć zwycięstwo w najbliższym meczu, który odbędzie się w najbliższy wtorek, 17 lutego o godz. 18:30.

Wojas Podhale Nowy Targ - TKH Nesta Toruń 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

1:0 (09:32) K. Zapała - J. Różański, R. Sroka PP1 (R. Cychowski)
2:0 (30:57) M. Ivicic - Ł. Batkiewicz, M. Voznik EQ
2:1 (38:11) R. Cychowski - J. Dzięgiel PP1 (K. Dziubiński, M. Kacir)
3:1 (43:13) M. Baranyk - M. Ivicic, M. Voznik EQ
3:2 (57:00) P. Bomastek - Z. Kubat, S. Salonen EQ
4:2 (58:18) M. Kacir - K. Zapała, J. Różański PP1 (nadmierna liczba graczy na lodzie)

Strzały na bramkę

Wojas Podhale: 34 (11, 12, 11); TKH Nesta: 28 (5, 14, 9).

Kary

Wojas Podhale: 14 (2, 8, 4); TKH Nesta: 74 (12, 2, 60) w tym 2 min. za nadmierną liczbę graczy, 10 min. dla M. Jastrzębskiego i B. Dąbkowskiego za niesportowe zachowanie i 10 min + kara meczu (20 min.) dla J. Dzięgiela za niesportowe zachowanie.

Więcej szczegółów już wkrótce w dziale mecz po meczu. Zapraszamy.