Treść strony SEZON 2008/ 2009

Pokonali faworytów!

W drugim dniu finałowego turnieju młodzików torunianie sprawili nie lada niespodziankę pokonując nowotarżan 3:2 w dogrywce.

Młodzicy Sokołów dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Najpierw na 1:0 trafił Piotr Huzarski. W drugiej tercji na 2:1 swoją drużynę wyprowadził Marcin Zwierzychowski. Młodzi Górale po raz drugi doprowadzili do remisu. Trzecia tercja nie przyniosła rozstrzygnięcia i zarządzono dogrywkę. W niej to torunianie okazali się lepsi zdobywając  decydującego gola na 7 sekund do końca dodatkowego czasu gry. Mocny strzał Jakuba Gimińskiego z niebieskiej linii dobił Marcin Wiśniewski i Sokoły i toruńska drużyna mogła się cieszyć ze zwycięstwa.

Druga wygrana w turnieju dała nam prowadzenie w tabeli grupy B. Decydującym o udziale w półfinale będzie jutrzejszy pojedynek z drużyną z Opola, która dziś zdobyła pierwsze trzy punkty w turnieju. Początek spotkania o godzinie 12:00.

MMKS Podhale - MKS Sokoły 2:3d (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

Gole dla Sokołów: P. Huzarski, Mn Zwierzychowski, M. Wiśniewski

MOSM Bytom - MUKS Orlik 2:7 (1:0, 1:2, 0:5)

Tabela grupy B:

GRUPA B                                  Punkty     Bramki

MKS Sokoły Toruń                         5           8 : 4

MMKS Nowy Targ                          4         10 : 5

MUKS Orlik Opole                          3           9 : 10

UKS MOSM Bytom                         0           4 : 12

W grupie A po dwa zwycięstwa odnieśli gospodarze - Mazowsze Warszawa i hokeiści Unii Oświęcim i to oni są już pewni gry w 1/2 Mistrzostw Polski. Jutrzejszy pojedynek między tymi drużynami rozstrzygnie o końcowej kolejności.