Treść strony

Jesteśmy zespołem miłośników i pasjonatów hokeja na lodzie. Od 2003 roku prowadzimy wspólnie stronę internetową, poświęconą toruńskim drużynom hokejowym.

Zmieniają się nazwy drużyn, zmieniają zawodnicy a strona hokej.torun.pl tym zmianom towarzyszy. Wyciągając wnioski z dotychczasowego działania, postanowiliśmy od tego momentu tworzyć naszą stronę jako niezależny portal, opisujący wszystko czym żyje toruńskie środowisko hokejowe. Dlatego chcemy skupić w jednym miejscu informacje nie tylko o hokeju na lodzie, ale także o dyscyplinach pokrewnych, które mają w Toruniu swoich przedstawicieli, czyli o: hokeju na trawie i unihokeju.

Znajdziecie tu informacje o profesjonalnych rozgrywkach i amatorskich zmaganiach wszystkich drużyn we wszystkich grupach wiekowych. Liczymy na to, że nasza działalność służyć będzie integracji środowiska a nasza strona stanie się platformą porozumienia, prezentacji różnorodnych poglądów i swobodnej wymiany myśli dla wszystkich zainteresowanych tą piękną dyscypliną.

Jesteśmy przychylnie nastawieni do wszelkich sugestii naszych internautów a grupa redaktorów to zespół otwarty. Każdy może stać się jego członkiem. Wystarczą tylko chęci do systematycznego działania.

 

 

 

Banery

  • -

Banery

  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie