Treść strony SYSTEMOWA: Pozostałe newsy

Nesta Karawela Toruń - GKS Tychy (zapowiedź)

.
Już dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się kolejne spotkanie Polskiej Ligi Hokejowej pomiędzy Nestą Karawelą Toruń a GKS Tychy. Tyszanie obecnie znajdują się na pozycji vice-lidera tabeli z dorobkiem 28 oczek, torunianie zajmują cały czas 6 pozycję z 13 punktami. Teoretycznie faworytem spotkania powinni być goście, ale tak też było w Tychach gdzie tyszanie przegrali ze "Stalowymi Piernikami" 4:5. Rywale ostatnio znajdują się w dołku, ponieważ przegrali u siebie 3:4 z Aksam Unią Oświęcim a dzień później w ramach Pucharu Polski przegrali 1:4 mecz w Nowym Targu. Natomiast torunanie dostali tęgie lanie w Sanoku przegrywając 1:11.

Goście przyjadą osłabeni brakiem Romana Simicka, który w meczu Pucharu Polski z MMKS Podhale Nowy Targ doznał urazu zerwania wiązadeł w kciuku i czeka go conajmniej sześciotygodniowy rozbrat z hokejem, do Torunia nie przyjadą także Teddy da Costa oraz Marcin Kozłowski, którzy są zawieszeni za bójki podczas meczu w Jastrzębiu.  W drużynie gospodarzy cały czas urazy leczą Kamil Gościmiński oraz Paweł Połącarz.

Najmocniejszymi punktami tyszan podczas nieobecności swoich liderów powinni być Adam Bagiński, Grzegorz Pasiut oraz golikper Arkadiusz Sobecki, natomiast wśród torunian oczywiście Przemysław Bomastek, oraz Piotr Winiarski, który w ostatnich dwóch meczach zdobył dwie bramki. Tym samym, udowodnił on trenerom że powinien dostawać więcej szans do występów na lodzie. 

Dodajmy także że w dniu 18.10.2011 zarząd po konsultacji ze sztabem trenerskim Nesty Karaweli, rozwiązał kontrakty z Miłoszem Ciesielskim oraz Sebastianem Wachowskim.

 

Ceny biletów :

normalny - 10zł

ulgowy - 7zł

wstecz

Kontakt

Bannery