Treść strony

Ice Miss września wybrana

.
Zakończyło się głosowanie kibiców toruńskiego hokeja na lodzie, w którym wybrana została najpiękniejsza z Pań kibicujących drużynie Nesta Karawela Toruń w miesiącu wrześniu. W konkursie na "Ice Miss września" uczestniczyły trzy kandydatki, które wyraziły chęć udziału w naszej zabawie. Zdecydowaną większością głosów najpiękniejszą sympatyczką hokeja na lodzie w tym miesiącu wybrana została Emilia Specjał. Serdecznie gratulujemy. Niebawem powiadomimy triumfatorkę konkursu o terminach "odbioru" bardzo atrakcyjnych nagród, które ufundowali: "Świat fryzur", Dominika Chodkowska-Szulc, Elit-foto oraz Bella Line.

W ankiecie konkursowej udział wzięło 579 osób (głosów). Zdecydowaną przewagę już w pierwszych dniach głosowania uzyskała właśnie przyszła Miss miesiąca - Emilja Specjał. Pozostałe uczestniczki konkursu, pomimo mniejszej ilości głosów, miały również swoich licznych sympatyków:

 - Agata (głosów: 62, udział: 10,71%)

 - Emilia (głosów: 312, udział: 53,89%)

 - Dominika (głosów: 205, udział: 35,40%)

Cieszymy się bardzo, że to bardzo ciekawe wydarzenie, jakim jest konkurs "Ice Miss", docenione zostało przez kierownictwo Wellness Centrum Bella Line, które dla najpięknieszych dziewcząt Tor-Toru (w kolejnych miesiącach sezonu) ufundowało voucher weekendowy do SPA dla dwóch osób. Jak poinformowała nas p. Anita Rodkiewicz-Ryżek, Ice Miss całego sezonu 2011/2012 otrzyma w nagrodę miesięczny karnet wstępu do Centrum Bella Line.

 

Ice Miss - wrzesień 2011

Emilia Specjał

.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie