Treść strony

Mecz o "sześć" punktów

.
Już dzisiaj (25.10) o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy Nestą Karawelą Toruń a MMKS Podhale Nowy Targ. Nowotarżanie zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli PLH z dorobkiem 7 "oczek", natomiast "Stalowe Pierniki" cały czas zajmują 6 lokatę z dorobkiem 13 punktów. Goście swój ostatni mecz ligowy rozegrali 16 października przegrywając po serii rzutów karnych 1: 2 z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz z Sanokiem z ostatniej ligowej kolejki rozegrali awansem, ponieważ w dniach 19-21 października drużyna z Nowego Targu uczestniczyła w turnieju w Turkmenistanie gdzie zajęli 3 miejsce. Torunianie natomiast przegrali na własnym lodowisku 0: 6 z wicemistrzem kraju GKS Tychy.

Zespoły z Nowego Targu i Torunia spotkały się w tym sezonie dwukrotnie i zawsze górą był gospodarz meczu. W Toruniu zwyciężyła Nesta 4: 2, zaś w Nowym Targu "Szarotki" okazały się lepszy wygrywając 3:2.

W drużynie nowotarskiej za lidera można uznać 20-latka Bartłomieja Neupauera, który w 14 spotkaniach zdobył 9 bramek i zaliczył 7 asyst, co daje mu łącznie 16 punktów i 12 miejsce w punktacji kanadyjskiej, dwa oczka niżej znajduje się kapitan toruńskiej drużyny Przemysław Bomastek, który wystąpił w 15 spotkaniach gdzie zdobył 7 bramek oraz 9 asyst i także ma 16 punktów w punktacji kanadyjskiej.

Torunianie cały czas czekają na powrót Kamila Gościmińskiego, który już kończy już rehabilitację i niedługo będzie mógł grać. Groźniejsza niż przypuszczano jest kontuzja Pawła Połącarza, który w meczu z Cracovią (7.10.2011) doznał urazu kolana, a dokładniej zerwania wiązadła krzyżowego przedniego i prawdopodobnie będzie musiał pauzować do końca roku. Goście prawdopodnie przyjadą bez Kaspra Bryniczki.

.

Ceny biletów:

Normalny - 10zł

Ulgowy - 7zł

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie