Treść strony SYSTEMOWA: Pozostałe newsy

Nesta Karawela Toruń - Zagłębie Sosnowiec (zapowiedź) 

.
Już dzisiaj o godzinie 18:30 odbędzie się kolejne spotkanie pomiędzy Nestą Karawelą Toruń a Zagłębiem Sosnowiec. Goście obecnie zajmują 7 miejsce z dorobkiem 14 "oczek", zaś torunianie są jedną pozycję wyżej i uzbierali punktów 15. Sosnowiczanie swój ostatni mecz ligowy rozegrali na lodowisku Mistrza Polski w Krakowie gdzie ulegli 3:8, natomiast "Stalowe Pierniki" niespodziewanie wywieźli bardzo cenny jeden punkt z ciężkiego terenu w Jastrzębiu ulegając tamtejszemu  JKH 3-2 po dogrywce. 

W tym sezonie drużyny z Sosnowca i Torunia spotykały się dwukrotnie. W Toruniu lepsze okazało się zagłębie wygrywając 4:2, zaś w Sosnowcu wygrała Nesta takim samym wynikiem. 

Liderem ekipy ze Śląska jest bardzo dobrze znany w Toruniu, Jarosław Dołęga oprócz niego szczególną uwagę toruńscy defensorzy powinni zwrócić na nowego gracza w drużynie Mariusza Kiecy, ale bardzo doświadczonego Czecha Karela Hornego. W Toruniu można za to liczyć oczywiście na Przemysława Bomastka, a także na ostatnio bardzo skutecznego jego kolegi z ataku Arkadiusza Marmurowicza. 

Do Torunia goście przyjadą osłabieni Robertem Kosteckim, który zmaga się z kontuzją kolana, torunianie zaś wystąpią bez Dawida Maja oraz Michała Smeji, pod znakiem zapytania stoi też występ Piotra Kosedy.

 

Ceny biletów:

Normalny - 10zł

Ulgowy - 7zł

wstecz

Kontakt

Bannery