Treść strony

Ice Miss października wybrana

.
Zakończyło się kolejne głosowanie kibiców toruńskiego hokeja na lodzie, w którym wybrana została najpiękniejsza z Pań kibicujących drużynie Nesta Karawela Toruń w miesiącu październiku. W tym miesiącu, w konkursie na "Ice Miss" uczestniczyło pięć kandydatek, które wyraziły chęć udziału w naszej zabawie. Nieznaczną większością głosów, najpiękniejszą sympatyczką hokeja na lodzie w tym miesiącu wybrana została Katarzyna Błaszczak. Serdecznie gratulujemy. Niebawem powiadomimy triumfatorkę konkursu o terminach "odbioru" bardzo atrakcyjnych nagród, które ufundowali: "Świat fryzur", Dominika Chodkowska-Szulc, Elit-foto oraz Bella Line.

W ankiecie konkursowej oddano łącznie 2036 głosów. Zdecydowaną przewagę już od pierwszych dni głosowania uzyskały Paulina Świątecka oraz nowa Miss - Katarzyna Błaszczak, która swoje zwycięstwo zagwarantowała sobie w ostatnich godzinach głosowania. Pozostałe uczestniczki konkursu, pomimo mniejszej ilości głosów, miały również swoich licznych sympatyków:

- Paulina (głosów: 834, udział: 40,96%)

- Anna (głosów: 51, udział: 2,50%)

- Ewelina Z. (głosów: 76, udział: 3,73%)

- Katarzyna (głosów: 1062, udział: 52,16%)

- Ewelina M. (głosów: 13, udział:0,65%)

 

Cieszymy się bardzo, że tak ciekawe wydarzenie, jakim jest konkurs "Ice Miss", znajduje w kręgach toruńskich kibiców hokeja na lodzie coraz większe uznanie. Świadczyć może o tym zarówno wzrastająca liczba głosów, jak i materiały informacyjne w lokalnej prasie toruńskiej.

 

Ice Miss - październik 2011

Katarzyna Błaszczak

.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie