Treść strony

Ice Miss listopada 2011!!!

.
Zakończyło się głosowanie kibiców toruńskiego hokeja na lodzie, w którym wybrana została najpiękniejsza z Pań kibicujących drużynie Nesta Karawela Toruń w listopadzie 2011. W tym miesiącu, w konkursie na "Ice Miss" uczestniczyło pięć kandydatek, które wyraziły chęć udziału w naszej zabawie. Po zaciętej walce, najpiękniejszą sympatyczką hokeja na lodzie wybrana została Marta Pawlak. Serdecznie gratulujemy. Niebawem powiadomimy triumfatorkę konkursu o terminach "odbioru" bardzo atrakcyjnych nagród, które ufundowali: "Świat fryzur", Dominika Chodkowska-Szulc, Elit-foto oraz Bella Line.

W ankiecie konkursowej oddano łącznie 2877 głosów. Zdecydowaną przewagę już od pierwszych dni głosowania uzyskały: Marta Piechowicz, Sylwia Żmich oraz nowa Miss - Marta Pawlak, która swoje zwycięstwo zagwarantowała sobie w ostatnich dniach głosowania. Pozostałe uczestniczki konkursu, pomimo mniejszej ilości głosów, miały również swoich sympatyków:

- Marta 1 (głosów: 867, udział: 30,14%)

- Agnieszka (głosów: 17, udział: 0,59%)

- Marta 2 (głosów: 1116, udział: 38,79%)

- Magda (głosów: 69, udział: 2,40%)

- Sylwia (głosów: 808, udział: 28,08%)

 

Cieszymy się bardzo, że tak ciekawe wydarzenie, jakim jest konkurs "Ice Miss", znajduje w kręgach toruńskich kibiców hokeja na lodzie coraz większe uznanie. Świadczyć może o tym zarówno wzrastająca liczba głosów, jak i materiały informacyjne w lokalnej prasie toruńskiej.

 

Ice Miss - listopad 2011

Marta Pawlak

.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie