Treść strony

Pierwsze ustalenia

W piątek odbyło się, zapowiadane wcześniej spotkanie Prezesa klubu z zawodnikami. Udało się nam zdobyć kilka szczegółów na temat, poczynionych w czasie spotkania ustaleń.

Obecni byli prawie wszyscy zawodnicy pochodzący z Torunia. Z zamiejscowych obecny był Piotr Husak, który zadeklarował chęć trenowania z pozostałym w Toruniu zespołem oraz występowanie w drużynie w kolejnym sezonie. Wielu zawodników, po kilku dniach bez intensywnych treningów odczuwa skutki wcześniejszych kontuzji i różne dolegliwości bólowe, które w trakcie sezonu trudno wyleczyć do końca. Teraz jest okazja by spokojnie doprowadzić leczenie do finału.

Wszyscy obecni na spotkaniu, zadeklarowali chęć dalszego treningu dla utrzymania kondycji. Oczywiście kontuzjowani mogą ćwiczyć w mniejszym wymiarze lub dołączyć po kilku dniach. Jedynym, który nie wyraził chęci dalszych treningów, był Daniel Minge. Trudno powiedzieć, czy to ostateczna decyzja.

Biorąc pod uwagę fakt, że część zawodników może podjąć czasowo pracę, klub zaproponował treningi w terminach jak najmniej kolidujących z ewentualnym zatrudnieniem. Treningi mają odbywać się cztery razy w tygodniu: dwa treningi w weekend (na lodzie), jeden trening w siłowni oraz jeden sparing z Sokołami w tygodniu. Taka porcja regularnych treningów, powinna pozwolić podtrzymać sprawność aż do okresu kwiecień-maj, gdy klub rozpocznie formowanie drużyny do rozgrywek 1 ligi w sezonie 2013/2014. Dodatkowy pożytek będzie w tej sytuacji miała drużyna Sokołów, która zyska możliwość rozgrywania sparingów z silnym przeciwnikiem.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie