Treść strony

Pierwszy trening za nami

.
Tylko nieliczna grupka najwierniejszych sympatyków hokeja na lodzie towarzyszyła naszym zawodnikom w trakce ich pierwszego treningu na lodzie. Zapewne spowodowane było to nietypową porą, na którą zaplanowano regoroczny "debiut" na lodzie. Pomimo to, na twarzach zawodników widać było zadowolenie oraz liczne uśmiechy. Wreszcie skończył się niezwykle ciężki okres treningu przygotowaczego, kiedy to w pocie czoła, w upalne dni, wykuwali w siłowni bazę pod dalszy proces treningowy. Teraz na lodzie, owiani przyjemnym chłodem, aż rwali się do wykonywania kolejnych ćwiczeń. 

Do pełni szczęścia zabrakło kilku elemnetów ekwipunku, które nie dotarłu na czas do naszego klubu. Uniemożliwiło to niektórym zawodnikom (S. Soliński, P, Husak) udział w dzisiejszych zajęciach. Na treningu zabrakło również M. Wróbla oraz M. Smeji, którzy wcześniej zwalniali się u trenera J. Lehockego.

Na tafli toruńskiego lodowiska pojawiło się natomiast trzecz zawodników z Czech. Był to sygnalizowany wcześniej Martin Malat (napastnik) oraz Lukas Lang (obrońca) i Michal Borovansky (napastnik). Pierwszy trener Nesty Karaweli będzie się bacznie przyglądać poczynaniom tych zawodników, którzy do Torunia przyjechali na testy. Na personalne decyzje trzeba będzie jeszcze chwilkę poczekać, tym bardziej, że w kręgu zainteresowań klubu pojawił się jeszcze jeden dobry obrońca - Angel Nikolov z Czech.

Poniżej galeria zdjęć z pierwszego treningu. Zapraszamy na kolejne zajęcia na lodzie, codziennie o 13.30.

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie