Treść strony

Młodzież raczej na minusie

Kolejne mecze rozgrywek we wszystkich grupach wiekowych przyniosły w tym tygodniu więcej rozczarowań niż radości z sukcesów. Nasze dziewczyny z trudem wyrwały punkty (po dogrywce) w Krynicy, ale mecz w Oświęcimiu wybitnie nie ułożył się po ich myśli, kończąc się wysoką porażką. W toruńskim zespole zabrakło egzekutorek, wszystkie bramki w obydwu meczach zdobyła Joanna Pakuła.

Grający w rozgrywkach międzynarodowych chłopcy podejmowali w Toruniu rywali z Litwy. Niestety i w tych meczach udało się osiągnąć tylko jedno zwycięstwo w grupie do lat 16. I tylko drużyna Sokołów w grupie Żaka Młodszego poradziła sobie w obydwu wyjazdowych meczach.

Oto komplet wyników:

Jaskółki Toruń

sobota 15 grudzień
Unia Oświęcim - Jaskółki Toruń 13:2 (4:0, 2:0, 7:2)


niedziela 16 grudzień
MKHL Krynica - Jaskółki Toruń 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1)

Bramki:
Pakuła Joanna - 6

Skład:
Kamińska Klaudia, Barańska Aleksandra - Mendyka Karolina, Janusz Marcelina, Luty Ewelina, Wegner Anna, Prolisko Anna - Tokarska Renata, Jelińska Dominika, Konopka Dominika, Specjał Emilia - Czachowska Daria, Pakuła Joanna, Banaś Maja, Romanowska Ilona, Tomczyńska Joanna
trener Leszek Minge
 
Sokoły Toruń
Liga Międzynarodowa


U 14

sobota 15 grudzień
MKS Sokoły Toruń - Homburg Wilno 2:10 (1:2, 0:5, 1;3)

niedziela 16 grudzień 
MKS Sokoły Toruń - Homburg Wilno 4:12 (1:3, 1:5, 2:4)

Bramki:
Olszewski Dominik - 2, Niedlich Szymon - 2, Mazurkiewicz Szymon - 1, Rzeszotek Nikodem - 1

Skład:
Lipiński Sebastian, Wieczorek Tomasz - Urbański Wiktor, Gustowski Kosma, Rzeszotek Nikodem, Ryder Dawid, Kalinowski - Orczykowski Arkadiusz, Niedlich Szymon, Koszyński Miłosz, Kowalkowski Jerzy, Mazurkiewicz Filip - Ziędalski Eryk, Śnieżawski Maciej, Rataj Maciej, Rataj Patryk, Olszewski Dominik, Stachowiak Wojtek.

U 16

sobota 15 grudzień 
MKS Sokoły Toruń - ESSM Elektrenai 5:3 (3:2, 0:1, 2:0)

niedziela 16 grudzień
MKS Sokoły Toruń - ESSM Elektrenai 4:6 (2:2, 0:2, 2:2)

Bramki:
Degórski Dominik - 2, Fraszko Sebastian - 2, Gościński Mateusz - 2, Zieliński Mateusz - 2, Kuczyński Przemysław 1

Skład:
Studziński Mateusz, Burak Bartosz - Jóżwiak Marcin,  Degórski Domonik, Gościński Mateusz, Makowski Karol, Gliński Adrian - Przybylski Patryk, Zieliński Mateusz, Fraszko Sebastian, Śmieszek Bruno, Rafiński Jakub - Brzóskowski Jakub, Kańczewski Hubert, Arbart Arkadiusz, Kuczyński Przemysław - Barański Filip, Gołębiewski Mateusz,  Korzestański Łukasz, Gerard Jonatan.
Trener Łukasz Kiedewicz  

Żak Młodszy

sobota 15 grudzień 
Unia Oświęcim - MKS Sokoły Torun 2:9 (1:4, 0:2, 1:3)

niedziela 16 grudzień 
Naprzód Janów - MKS Sokoły Toruń 1:7 (0:4, 0:1, 1:2)

Bramki:
Lewandowski Jakub - 8, Bajwenko Oskar - 5, Rumiński Kacper - 1, Wenker Jakub - 1 Jeziorski Oskar - 1

Skład:
Guranowski Szymon, Burzyński Jakub - Szypliński Jakub, Dobrzeniecki Natalian, Stawski Miłosz, Wenkler Jakub, Lewandowski Jakub - Łapczyński Jan, Rutkowski Patryk, Jeziorski Oskar, Kołybski Mokołaj, Bajwenko Oskar, Piskalski Konrad - Suski Bartosz, Bohuszko Igor, Dylewski Filip, Dudek Hubert, Powierski Jędrzej, Rumiński Kacper
Trener  Szachniewicz Sławomir.
 

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • studio-pro
  • Sklep hokejowy
  • obiekt Flash - Petrus sokoły

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie