Treść strony

Duuużo dobrych wyników ... i kilka słabszych
W poprzednim tygodniu nie mieliśmy okazji podać bieżących wyników naszych drużyn w rozgrywkach juniorskich oraz PLHK. Nadrabiamy to teraz. Poniżej wyniki wszystkich ostatnich meczów.

Jaskółki

12.01.2013
GKS Stoczniowiec Gdańsk - Jaskółki Toruń 6:1 (3:0, 0:1, 3:0)

Bramka:
Czachowska Daria

Skład:
Kamińska Klaudia, Barańska Aleksandra - Mendyka Karolina, Janusz Marcelina, Luty Ewelina, Wegner Anna, Prolisko Anna - Tokarska Renata, Konopka Dominika, Specjał Emilia - Czachowska Daria, Pakuła Joanna, Banaś Maja, Romanowska Ilona, Tomczyńska Joanna.

19.01.2013
Jaskółki Toruń - Naprzód Janów 1:10 (0:2, 1:4, 0:4)

20.01.2013
Jaskółki Toruń - Cracovia Kraków 7:2 (2:1, 2:0, 3:1)

Bramki:
Pakuła - 5, Wiśniewska, Czachowska, Tokarska po 1

Skład:
Kamińska Klaudia, Barańska Aleksandra - Mendyka Karolina , Janusz Marcelina, Luty Ewelina, Wegner Anna, Prolisko Anna - Tokarska Renata, Konopka Dominika, Wiśniewska Ewelina, Specjał Emilia, Czachowska Daria - Pakuła Joanna, Banaś Maja, Romanowska Ilona, Tomczyńska Joanna, Kurkowska Patrycja.

Juniorzy

Mecze z Podhalem Nowy Targ zostały odwołane. Podhale wycofało drużynę z rozgrywek.

Juniorzy Młodsi

12.01.2013
GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń 1:8   (1:3, 0:4, 0:1)

13.01.2013  
GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń 0:11 (0:2, 0:6, 0:3)

Bramki: Jaworski Jakub - 4, Gazda - 3, Gerne, Gierard po 2, Laskowski, Podlas, Gościński, Jurkiewicz, Winkler, Hoppe, Jaworski Adrian, Fraszko Bartosz po 1

Skład:
Gutowski Krzysztof, Kopyciński Wiktor - Dazda Remigiusz, Borowicz Adrian, Hoppe Radosław, Fraszko Bartosz, Jaworski Bartosz - Korzestański Łukasz, Jaworski Adriań, Jurkiewicz Jakub, Winkler Adrian, Gołaszewski Jakub - Podlas Piotr, Gerne Michał, Gościński Mateusz, Gerad Jonatan, Laskowski Szymon oraz Zieliński Mateusz.

19.01.2013
Sokoły Toruń - Ciarko Sanok 0:9 (0:2, 0:2, 0:5)

20.01.2013
Sokoły Toruń - Ciarko Sanok 2:11 (1:3, 1:6, 0:2)

Bramki:
Fraszko Bartosz - 2

Skład:
Gutowski Krzysztof, Kopyciński Wiktor - Gazda Remigiusz, Borowicz Adrian, Hoppe Radosław, Fraszko Bartosz, Jaworski Bartosz -  Korzestański Łukasz, Jaworski Adrian, Jurkiewicz Jakub, Winkler Adrian, Gołaszewski Jakub - Podlas Piotr, Gerne Michał, Mateusz, Gerad Jonatan, Laskowski Szymon.

Młodzicy U-16

19.01.2013
Sokoły Toruń - Pildyk Wilno 5:3 (1:1, 1:0, 3:2)

20.01.2013
Sokoły Toruń - Pildyk Wilno 4:7 (0:1, 0:3, 4:3)

Bramki:
Degórski - 4, Gościński - 3, Makowski - 2, Zieliński - 1.

Skład:
Studziński Mateusz, Burak Bartosz - Jóżwiak Marcin, Degórski Dominik, Gościński Mateusz, Makowski Karol, Gliński Adrian - Przybylski Patryk, Zieliński Mateusz, Fraszko Sebastian, Śmieszek Bruno, Shmitt Juliusz - Kańczewski Hubert, Arbart Arkadiusz, Kuczyński Przemysław, Barański Filip, Gołębiewski Mateusz.

Żacy U-14

19.01.2013
Sokoły Toruń - SSM Elektrenai 1:9 (1:2, 0:2, 0:5)

20.01.2013
Sokoły Toruń - SSM Elektrenai 8:7 (1:3, 2:3, 5:1)

Bramki:
Olszewski Dominik - 6, Mazurkiewicz Filip - 2, Kalinowski Dominik - 1

Skład:
Wieczorek Tomasz, Lipiński Sebastian - Kalinowski Dominik, Ryder Dawid, Mazurkiewicz Filip, Orczykowski Arkadiusz, Kalczyński Patryk - Rzeszotek Nikodem, Kuszyński Miłosz, Bajwenko Oskar, Łapczyński Jan, Szypliński Jakub - Cichomski Dominik, Stawski Miłosz, Kowalkowski Jerzy, Niedlich Szymon, Rataj Patryk - Choma Filip, Rataj Maciej, Olszewski Dominik.

Żacy Młodsi

19.01.2013
ŁKH Łódż - Sokoły Toruń 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)

20.01.2013
HUKS Warszawa - Sokoły Toruń 3:7 (1:1, 1:4 1:2)

Bramki:
Bajwenko - 7,  Jeziorski - 2, Wenkler - 1, Piskalski - 2

Skład:
Guranowski Szymon, Burzyński Jakub - Szypliński Jakub, Stawski Miłosz, Wenker Jakub, Łapczyński Jan, Rutkowski Patryk - Jeziorski Oskar, Bajwenko Oskar, Piskalski Konrad - Suski Bartosz, Bohuszko Igor, Dylewski Filip.

« wstecz

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • obiekt Flash - Petrus sokoły
  • Miasto Torun
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie