Treść strony

Sponsor's Cup - komplet wyników

Poniżej podajemy komplet wyników, uzyskanych podczas rozgrywanego w Toruniu turnieju Sponsor's Cup dla zawodników dwunastoletnich i młodszych.

Sobota 23.03.2013 r.

Stoczniowiec Gdańsk – MKS Sokoły Toruń 6 - 5

ŁKH Łódź – Feniks Kaliningrad 6 - 5

MKS Sokoły Toruń – Orli Lanskroun 3 - 4

Feniks Kaliningrad – MOSM Polonia Bytom 1 - 4

KTH KM Krynica – MKS Sokoły Toruń 6 - 8

Cracovia Kraków – Feniks Kaliningrad 6 - 2

Orli Lanskroun – KTH KM Krynica 10 - 0

MOSM Polonia Bytom – Cracovia Kraków 6 - 0

Stoczniowiec Gdańsk – KTH KM Krynica 7 - 1

ŁKH Łódź – Cracovia Kraków 4 - 11

Stoczniowiec Gdańsk – Orli Lanskroun 0 - 6

ŁKH Łódź – MOSM Polonia Bytom 0 - 10
 

Tabela Grupy A

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

Orli Lanskroun 

 3

 9

20 - 3 

2

 Stoczniowiec Gdańsk

 3

 6

 13 - 12

3

MKS Sokoły Toruń

 3

 3

 16 - 16

4

 KTH KM Krynica

 3

 0

 7 - 25

  

Tabela Grupy B

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

 MOSM Polonia Bytom

 3

 9

20 - 1 

2

 Cracovia Kraków

 3

 6

 17 - 12

3

 ŁKH Łódź

 3

 3

 10 - 26

4

 Feniks Kaliningrad

3

 0

 8 - 16

 

Niedziela 24.03.2013 r.

 

Mecze o miejsca 1-4

Stoczniowiec Gdańsk – Orli Lanskroun 0 - 6

MOSM Polonia Bytom – Cracovia Kraków 6 - 0

Cracovia Kraków – Stoczniowiec Gdańsk 2 - 9

Stoczniowiec Gdańsk – MOSM Polonia Bytom 3 - 2

Orli Lanskroun – Cracovia Kraków 7 - 0

MOSM Polonia Bytom – Orli Lanskroun 1 - 4

 

Mecze o miejsca 5 - 8

ŁKH Łódź – Feniks Kaliningrad 6 - 5               

KTH KM Krynica – MKS Sokoły Toruń 6 - 8

MKS Sokoły Toruń – Feniks Kaliningrad 6 - 1

ŁKH Łódź – MKS Sokoły Toruń 0 - 5

Feniks Kaliningrad – KTH KM Krynica 10 - 5

KTH KM Krynica – ŁKH Łódź 6 - 3

 

Tabela końcowa miejsca 1 - 4

Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

 Orli Lanskroun 

 3

 9

17 - 1 

2

 Stoczniowiec Gdańsk 

  3 

 12 - 10

3

 MOSM Polonia Bytom  

 3

3

 9 - 7

4

 Cracovia Kraków               

 3

   2 - 22 

 

Tabela końcowa miejsca 5 - 8

 Miejsce

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

1

 MKS Sokoły Toruń  

19 - 7 

2

 Feniks Kaliningrad  

 16 - 17 

3

 KTH KM Krynica  

17 - 21

4

 ŁKH Łódź   

 9 - 16

 

Drużyna Fair Play - Sokoły Toruń                

Najlepszy zawodnik - Mordowin Viktor (nr 10, Feniks Kaliningrad)

Najlepszy bramkarz - Trawiński Bartosz (nr 31, Polonia Bytom)

Najlepszy obrońca - Mares Daniel (nr 81, Orli Lanskroun)

Najlepszy napastnik - Bezwicki  Mateusz (nr 97, Cracovia Kraków)

Najlepszy zawodnik MKS Sokoły - Wenker Jakub (nr 71)

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • Miasto Torun
  • Sklep hokejowy
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie