Treść strony SYSTEMOWA: Pozostałe newsy

Zawodnicy Nesty Toruń rozpoczęli letnie przygotowania

W poniedziałek 6 maja zawodnicy drużyny KS Toruń HSA Nesta Toruń rozpoczęli letnie przygotowania do pierwszoligowych rozgrywek w sezonie 2013/2014.

W pierwszych zajęciach pod okiem trenera Andrzeja Masewicza uczestniczyło 21 zawodników.

Wzorem lat ubiegłych zajęcia odbywać się będą w sposób zróżnicowany, w okresie do wejścia na lód drużyna będzie korzystać z takich obiektów jak: siłownia, kompleks orlik, bieżnia lekkoatletyczna, płyta lodowiska.

Treningi odbywać się będą w maju 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty w godzinach przedpołudniowych.


Lista zawodników, mających przygotowywać się z drużyną:

Bramkarze: Michał Plaskiewicz, Krzysztof Bojanowski, Bartosz Lewangowski.

Obrońcy: Miłosz Litdke, Piotr Huzarski, Łukasz Chrzanowski, Remigiusz Gazda, Bartosz Skólmowski, Kamil Kuchnicki, Paweł Hejka, Patryk Pronobis, Kacper Jankowski.

Napastnicy: Jacek Dzięgiel, Michał Kalinowski, Mariusz Kuchnicki, Piotr Winiarski, Jan Rodziewicz, Bartosz Pieniak, Kamil Gościmiński, Piotr Husak, Mateusz Kurpiewski.

Do drużyny po okresie rehabilitacji dołączy również Przemysław Bomastek, w zajęciach będzie również brało udział kilku młodych zawodników toruńskich Sokołów.

Ostateczna selekcja drużyny nastąpi na koniec sierpnia, po treningach na lodowisku, gdzie trener będzie mógł najlepiej ocenić umiejętności poszczególnych zawodników.

 

Źródło: torunskihokej

wstecz

Kontakt

Bannery