Treść strony

Terminarz CLJ już znany

Mimo targających polskim hokejem niesnasek i kłótni, udało się władzom centralnym ustalić terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Przynajmniej w tej grupie wiekowej, możliwe stało się więc przystąpienie do działań organizacyjnych, związanych z logistycznym zabezpieczeniem rozgrywek.

Wśród drużyn, które już wkrótce walczyć będą z toruńskimi Sokołami o mistrzostwo, pojawia się wiele znanych i uznanych marek hokejowych. To właśnie wśród tych młodych zawodników znajdują się przyszli reprezentanci kraju. Będziemy pilnie obserwować, jak na tym tle wypadają toruńscy wychowankowie, bowiem w najbliższych latach to na ich barkach spoczywać będzie podtrzymanie hokejowych tradycji w Toruniu.

Poniżej kompletny terminarz rozgrywek. Przypominamy, że na bieżąco obserwować można terminy nadchodzących wydarzeń u dołu prawego paska naszego serwisu.

TERMINARZ ROZGRYWEK CLJ na sezon: 2013/2014

Uczestnicy rozgrywek:

1. UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy
3. MKS SOKOŁY Toruń
4. TMH POLONIA Bytom
5. UKH UNIA Oświęcim
6. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
7. CIARKO PBS BANK KH Sanok
8. JKH GKS Jastrzębie



Sezon zasadniczy

1. Runda


21.09.2013 – Sobota (1 kolejka)

1. JKH GKS Jastrzębie – UKS SIELEC Sosnowiec
2. MOSM Tychy – CIARKO PBS BANK KH Sanok
3. MKS SOKOŁY Toruń – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
4. TMH POLONIA Bytom – UKH UNIA Oświęcim
 
22.09.2013 – Niedziela (2 kolejka)

5. JKH GKS Jastrzębie – UKS SIELEC Sosnowiec
6. MOSM Tychy – CIARKO PBS BANK KH Sanok
7. MKS SOKOŁY Toruń – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
8. TMH POLONIA Bytom – UKH UNIA Oświęcim

28.09.2013 – Sobota (3 kolejka)

9. UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
10. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – TMH POLONIA Bytom
11. CIARKO PBS BANK KH Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
12. UKS SIELEC Sosnowiec – MOSM Tychy

29.09.2013 – Niedziela (4 kolejka)

13. UKH UNIA Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie
14. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – TMH POLONIA Bytom
15. CIARKO PBS BANK KH Sanok – MKS SOKOŁY Toruń
16. UKS SIELEC Sosnowiec – MOSM Tychy

05.10.2013 – Sobota (5 kolejka)

17. MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie
18. MKS SOKOŁY Toruń – UKS SIELEC Sosnowiec  
19. TMH POLONIA Bytom – CIARKO PBS BANK KH Sanok
20. UKH UNIA Oświęcim – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

06.10.2013 – Niedziela (6 kolejka)

21. MOSM Tychy – JKH GKS Jastrzębie
22. MKS SOKOŁY Toruń – UKS SIELEC Sosnowiec  
23. TMH POLONIA Bytom – CIARKO PBS BANK KH Sanok
24. UKH UNIA Oświęcim – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

12.10.2013 – Sobota (7 kolejka)

25. JKH GKS Jastrzębie – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
26. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKH UNIA Oświęcim  
27. UKS SIELEC Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom
28. MOSM Tychy – MKS SOKOŁY Toruń
 
13.10.2013 – Niedziela (8 kolejka)

29. JKH GKS Jastrzębie – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
30. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKH UNIA Oświęcim  
31. UKS SIELEC Sosnowiec – TMH POLONIA Bytom
32. MOSM Tychy – MKS SOKOŁY Toruń

19.10.2013 – Sobota (9 kolejka)

33. MKS SOKOŁY Toruń – JKH GKS Jastrzębie
34. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy
35. UKH UNIA Oświęcim – UKS SIELEC Sosnowiec
36. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok

20.10.2013 – Niedziela (10 kolejka)

37. MKS SOKOŁY Toruń – JKH GKS Jastrzębie
38. TMH POLONIA Bytom – MOSM Tychy
39. UKH UNIA Oświęcim – UKS SIELEC Sosnowiec
40. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – CIARKO PBS BANK KH Sanok

26.10.2013 – Sobota (11 kolejka)

41. JKH GKS Jastrzębie – CIARKO PBS BANK KH Sanok
42. UKS SIELEC Sosnowiec – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
43. MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim
44. MKS SOKOŁY Toruń – TMH POLONIA Bytom

27.10.2013 – Niedziela (12 kolejka)

45. JKH GKS Jastrzębie – CIARKO PBS BANK KH Sanok
46. UKS SIELEC Sosnowiec – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
47. MOSM Tychy – UKH UNIA Oświęcim
48. MKS SOKOŁY Toruń – TMH POLONIA Bytom

16.11.2013 – Sobota (13 kolejka)

49. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
50. UKH UNIA Oświęcim – MKS SOKOŁY Toruń
51. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MOSM Tychy
52. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKS SIELEC Sosnowiec

17.11.2013 – Niedziela (14 kolejka)

53. TMH POLONIA Bytom – JKH GKS Jastrzębie
54. UKH UNIA Oświęcim – MKS SOKOŁY Toruń
55. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MOSM Tychy
56. CIARKO PBS BANK KH Sanok – UKS SIELEC Sosnowiec

2. Runda


23.11.2013 – Sobota (15 kolejka)

57. UKS SIELEC Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
58. CIARKO PBS BANK KH Sanok – MOSM Tychy
59. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MKS SOKOŁY Toruń
60. UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom

24.11.2013 – Niedziela (16 kolejka)

61. UKS SIELEC Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
62. CIARKO PBS BANK KH Sanok – MOSM Tychy
63. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – MKS SOKOŁY Toruń
64. UKH UNIA Oświęcim – TMH POLONIA Bytom

04.01.2014 – Sobota (17 kolejka)

65. JKH GKS Jastrzębie – UKH UNIA Oświęcim
66. TMH POLONIA Bytom – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
67. MKS SOKOŁY Toruń – CIARKO PBS BANK KH Sanok
68. MOSM Tychy – UKS SIELEC Sosnowiec

05.01.2014 – Niedziela (18 kolejka)

69. JKH GKS Jastrzębie – UKH UNIA Oświęcim
70. TMH POLONIA Bytom – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
71. MKS SOKOŁY Toruń – CIARKO PBS BANK KH Sanok
72. MOSM Tychy – UKS SIELEC Sosnowiec

11.01.2014 – Sobota (19 kolejka)

73. JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy
74. UKS SIELEC Sosnowiec – MKS SOKOŁY Toruń
75. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom
76. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKH UNIA Oświęcim

12.01.2014 – Niedziela (20 kolejka)

77. JKH GKS Jastrzębie – MOSM Tychy
78. UKS SIELEC Sosnowiec – MKS SOKOŁY Toruń
79. CIARKO PBS BANK KH Sanok – TMH POLONIA Bytom
80. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKH UNIA Oświęcim

18.01.2014 – Sobota (21 kolejka)

81. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – JKH GKS Jastrzębie
82. UKH UNIA Oświęcim – CIARKO PBS BANK KH Sanok
83. TMH POLONIA Bytom – UKS SIELEC Sosnowiec
84. MKS SOKOŁY Toruń – MOSM Tychy

19.01.2014 – Niedziela (22 kolejka)

85. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – JKH GKS Jastrzębie
86. UKH UNIA Oświęcim – CIARKO PBS BANK KH Sanok
87. TMH POLONIA Bytom – UKS SIELEC Sosnowiec
88. MKS SOKOŁY Toruń – MOSM Tychy

25.01.2014 – Sobota (23 kolejka)
   
89. JKH GKS Jastrzębie – MKS SOKOŁY Toruń
90. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom
91. UKS SIELEC Sosnowiec – UKH UNIA Oświęcim
92. CIARKO PBS BANK KH Sanok – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

26.01.2014 – Niedziela (24 kolejka)

93. JKH GKS Jastrzębie – MKS SOKOŁY Toruń
94. MOSM Tychy – TMH POLONIA Bytom
95. UKS SIELEC Sosnowiec – UKH UNIA Oświęcim
96. CIARKO PBS BANK KH Sanok – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica

01.02.2014 – Sobota (25 kolejka)

97. CIARKO PBS BANK KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
98. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec
99. UKH UNIA Oświęcim – MOSM Tychy
100. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń

02.01.2014 – Niedziela (26 kolejka)

101. CIARKO PBS BANK KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie
102. PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica – UKS SIELEC Sosnowiec
103. UKH UNIA Oświęcim – MOSM Tychy
104. TMH POLONIA Bytom – MKS SOKOŁY Toruń

15.02.2014 – Sobota (27 kolejka)

105. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom
106. MKS SOKOŁY Toruń – UKH UNIA Oświęcim
107. MOSM Tychy – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
108. UKS SIELEC Sosnowiec – CIARKO PBS BANK KH Sanok

16.02.2014 – Niedziela (28 kolejka)

109. JKH GKS Jastrzębie – TMH POLONIA Bytom
110. MKS SOKOŁY Toruń – UKH UNIA Oświęcim
111. MOSM Tychy – PODHALE Nowy Targ KTH KM Krynica
112. UKS SIELEC Sosnowiec – CIARKO PBS BANK KH
 
PLAY-OFF



Zestawienie par:

1 – 8
2 – 7
3 – 6
4 – 5

I runda
5, 8, 9 marzec
 
II runda (półfinał)
12, 15, 16 marzec

o 1 i 3 miejsce
19, 22, 23 marzec

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • Reklama za 50zł
  • studio-pro
  • obiekt Flash - Petrus sokoły

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie