Treść strony

Christmas Cup 2014

W dniach 27-29 grudnia 2014 roku, odbędzie się w Toruniu IV Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy w hokeju na lodzie CHRISTMAS CUP U-14. W turnieju będzie brało udział 14 drużyn z 6 krajów, co powoduje, że będzie to zapewne największy dotychczas turniej młodzieżowy w hokeju na lodzie w Polsce. Wszystkie mecze odbędą się na lodowisku Tor-Tor, przy ulicy gen. Józefa Bema.

Poniżej podajemy kompletny terminarz rozgrywek.

Bieżące informacje na temat przebiegu imprezy dostępne będą na stronie:
www.cuponline.se/games.aspx?cupid=10516

FAZA GRUPOWA

              GRUPA A

             GRUPA B

     Khimik Novopolotsk

     Orli Lanskroun

     HK Daugavpils

     HS Riga

     Nes Ziona Dragons

     HK Neman Grodno

     HK Brest

     UKS Zagłębie Sosnowiec

     Sokoły Toruń

     HK Venta

     Amber Star Kaliningrad

     KH Sanok

     MOSM Tyskie Lwy Tychy

     TMH Polonia Bytom

 

Sobota 27.12.2014 r.

1

HK Venta – HK Neman Grodno

Tafla B

godz. 09.00

2

Sokoły Toruń – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 09.15

3

Amber Star Kaliningrad – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 10.20

4

KH Sanok – HS Riga

Tafla A

godz. 10.35

5

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Khimik Novopolotsk

Tafla B

godz. 11.40

6

TMH Polonia Bytom – Orli Lanskroun

Tafla A

godz. 11.55

7

HK Neman Grodno – UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 13.15

8

HS Riga – HK Venta

Tafla A

godz. 14.35

9

Nes Ziona Dragons – HK Brest

Tafla B

godz. 15.20

10

HK Daugavpils – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 15.55

11

Khimik Novopolotsk – Amber Star Kaliningrad

Tafla B

godz. 16.45

12

Orli Lanskroun – KH Sanok

Tafla A

godz. 17.15

13

TMH Polonia Bytom – HK Venta

Tafla B

godz. 18.10

14

HS Riga – HK Neman Grodno

Tafla A

godz. 18.35

15

Khimik Novopolotsk – HK Brest

Tafla B

godz. 19.35

16

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 19.55

17

HK Daugavpils – Nes Ziona Dragons

Tafla B

godz. 21.00

18

Orli Lanskroun  - UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 21.15

 

Niedziela 28.12.2014 r.

19

Amber Star Kaliningrad – HK Brest

Tafla B

godz. 07.15

20

TMH Polonia Bytom – HK Neman Grodno

Tafla A

godz. 07.45

21

Khimik Novopolotsk – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 08.45

22

MOSM Tyskie Lwy Tychy – Nes Ziona Dragons

Tafla A

godz. 09.15

23

Orli Lanskroun – HS Riga

Tafla B

godz. 10.10

24

KH Sanok – UKS Zagłębie Sosnowiec

Tafla A

godz. 10.40

25

HK Brest – HK Daugavpils

Tafla B

godz. 11.35

26

Sokoły Toruń –Khimik Novopolotsk

Tafla A

godz. 12.05

27

Amber Star Kaliningrad –MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla A

godz. 13.30

28

HK Venta –Orli Lanskroun

Tafla A

godz. 14.55

29

UKS Zagłębie Sosnowiec – HS Riga

Tafla B

godz. 15.20

30

KH Sanok – TMH Polonia Bytom

Tafla A

godz. 16.20

31

Nes Ziona Dragons – Amber Star Kaliningrad

Tafla B

godz. 16.45

32

HK Brest – Sokoły Toruń

Tafla A

godz. 17.45

33

HK Daugavpils – MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla B

godz. 18.10

34

HK Neman Grodno – KH Sanok

Tafla A

godz. 19.10

35

UKS Zagłębie Sosnowiec – HK Venta

Tafla B

godz. 19.35

36

HS Riga – TMH Polonia Bytom

Tafla A

godz. 20.35

37

Nes Ziona Dragons – Khimik Novopolotsk

Tafla B

godz. 21.00

 

Poniedziałek 29.12.2014 r.

38

HK Neman Grodno – Orli Lanskroun

Tafla B

godz. 07.00

39

Sokoły Toruń – Amber Star Kaliningrad

Tafla A

godz. 08.15

40

HK Venta – KH Sanok

Tafla B

godz. 08.30

41

HK Brest – MOSM Tyskie Lwy Tychy

Tafla A

godz. 09.40

42

UKS Zagłębie Sosnowiec – TMH Polonia Bytom

Tafla B

godz. 09.55

 

FAZA FINAŁOWA

               GRUPA A

               GRUPA B

     FA1 – 1 miejsce w Grupie A

     FB1 – 1 miejsce w Grupie B

     FA2 – 2 miejsce w Grupie A

     FB2 – 2 miejsce w Grupie B

     FA3 – 3 miejsce w Grupie A

     FB3 – 3 miejsce w Grupie B

     FA4 – 4 miejsce w Grupie A

     FB4 – 4 miejsce w Grupie B

     FA5 – 5 miejsce w Grupie A

     FB5 – 5 miejsce w Grupie B

     FA6 – 6 miejsce w Grupie A

     FB6 – 6 miejsce w Grupie B

     FA7 – 7 miejsce w Grupie A

     FB7 – 7 miejsce w Grupie B

 

 

43

FA1 – FB2

Tafla A

godz. 11.05

44

FB1 – FA2

Tafla B

godz. 11.20

45

Mecz o 13 miejsce – FA7 – FB7

Tafla A

godz. 12.30

46

Mecz o 11 miejsce – FA6 – FB6

Tafla B

godz. 12.45

47

Mecz o 9 miejsce – FA5 – FB5

Tafla A

godz. 13.55

48

Mecz o 7 miejsce – FA4 – FB4

Tafla B

godz. 14.10

50

Mecz o 3 miejsce – Przegrany meczu nr 43 – Przegrany meczu nr 44

Tafla A

godz. 15.20

49

Mecz o 5 miejsce – FA3 – FB3

Tafla B

godz. 15.35

51

Mecz o 1 miejsce – Wygrany meczu nr 43 – Wygrany meczu nr 44

Tafla A

godz. 16.45

UWAGA !!!

Kolejność i godziny meczy nr 43-49 może ulec zmianie.

Uroczyste zakończenie - 29.12.2014 r. o godz. 18.00 do 18.30

« wstecz

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • Sklep hokejowy
  • Reklama za 50zł
  • obiekt Flash - Petrus sokoły

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie