Treść strony


Trenerzy obu zespołów, które wystąpią w Meczu Gwiazd PLH: Tadeusz Obłój (Polacy) i Ladislav Spisiak (Obcokrajowcy), w porozumieniu z Marianem Pyszem - Kierownikiem Wyszkolenia PZHL, wybrali drugie, trzecie i czwarte piątki drużyn. O składzie pierwszych formacji decydowali kibice w głosowaniu na stronie www.pzhl.org.pl
 

POLACY:

18 Arkadiusz SOBECKI (GKS Tychy)
90 Przemysław ODROBNY (Stoczniowiec Gdańsk)
------
39 Paweł DRONIA (Aksam Unia)
45 Łukasz SOKÓŁ (GKS Tychy)
81 Leszek LASZKIEWICZ (Comarch Cracovia)
19 Adrian PARZYSZEK (GKS Tychy)
  3 Adam BAGIŃSKI (GKS Tychy)
------
21 Jarosław KŁYS (Comarch Cracovia)
  8 Patryk WAJDA (Comarch Cracovia)
82 Krzysztof ZAPAŁA (Ciarko KH Sanok)
91 Aron CHMIELEWSKI (Stoczniowiec)
97 Dawid KOSTUCH (Comarch Cracovia)
------
55 Patryk NOWORYTA (Comarch Cracovia)
41 Bartosz DĄBKOWSKI (JKH GKS Jastrzębie)
49 Grzegorz PASIUT (Comarch Cracovia)
89 Tomasz MALASIŃSKI (Ciarko KH Sanok)
92 Maciej URBANOWICZ (JKH GKS Jastrzębie)
------
87 Michał KOTLORZ (GKS Tychy)
27 Mateusz ROMPKOWSKI (Stoczniowiec)
  9 Damian SŁABOŃ (Comarch Cracovia)
  4 Waldemar KLISIAK (Aksam Unia)
84 Filip DRZEWIECKI (Stoczniowiec)

REZERWOWI:
Rafał RADZISZEWSKI (Comarch Cracovia),
Paweł SKRZYPKOWSKI (Stoczniowiec)
Krystian DZIUBIŃSKI (Ciarko KH Sanok)
Tomasz KOZŁOWSKI (KH Zagłębie)
Rafał MARTYNOWSKI (Comarch Cracovia)


OBCOKRAJOWCY:

  1 Ondrej RASZKA (Comarch Cracovia)
29 Krzysztof ZBOROWSKI (Aksam Unia)
------
77 Martin IVICIC (Ciarko KH Sanok)
  6 Miroslav ZATKO (Aksam Unia)
93 Robert KRAJCI (Aksam Unia)
31 Roman SIMICEK (GKS Tychy)
73 Jozef VITEK (GKS Tychy)
------
61 Zoltan KUBAT (Ciarko KH Sanok)
  5 Dmitrij SUUR (Ciarko KH Sanok)
91 Richard KRAL (JKH GKS Jastrzębie)
12 Petr LIPINA (JKH GKS Jastrzębie)
  8 Martin VOZDECKY (Ciarko KH Sanok)
------
13 Patrik FLASAR (Aksam Unia)
51 Milan OVSAK (KS KTH Krynica)
98 Lukas RIHA (Aksam Unia)
55 Karel HORNY (KS KTH Krynica)
19 Petr VALUSIAK (Aksam Unia)
------
11 Patrik RIMMEL (JKH GKS Jastrzębie)
46 Tomas JAKES (GKS Tychy)
24 Frantisek BAKRLIK (MMKS Podhale)
28 Milan BARANYK (MMKS Podhale)
16 Kelly CZUY (MMKS Podhale)

REZERWOWI:
Roman GURICAN (Ciarko KH Sanok)
Filip SIMKA (Comarch Cracovia)
Petr DVORAK (Comarch Cracovia)
Jan STEBER (Stoczniowiec)
Ladislav PACIGA (GKS Tychy)

komentarze (0) ()

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • Miasto Torun
  • Reklama za 50zł
  • Sklep hokejowy

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie