Treść strony SYSTEMOWA:Wydarzenia więcej

Mecz Gwiazd PLH, pomiędzy najlepszymi zawodnikami polskimi i obcokrajowcami, który odbył się 23 stycznia w hali lodowej w Oświęcimiu, zgromadził na trybunach ok. 3000 widzów.

Mecz zakończył się remisem 13-13. W jego trakcie kibice mieli możliwość obserwowania wszystkich atrakcji, jakie niesie z sobą hokejowe widowisko. Były piękne bramki, piękne akcje, nie zabrakło "tradycyjnej" bójki, a mecz zakończył się rzutami karnymi. Wszyscy zawodnicy doskonale wczuli się w atmosfere widowiska i dołożyli starań, by mecz stał się dobrą reklamą dyscypliny.

Choć mecz nie wyłonił zwycięskiej drużyny, to cała impreza miała swojego triumfatora. Zwycięzcą okazał się mały Dawidek, na którego leczenie przeznaczono pieniądze uzyskane z organizacji meczu  W trakcie meczu zebrano bowiem 11 236,19 zł oraz 200 koron czeskich, 5,39 euro, 5 koron słowackich, 3 leje rumuńskie i 25 centów amerykańskich.

W ten sposób zebrano już prawie 70% całkowitej kwoty potrzebnej na kamizelkę dla chorego na mukowiscydozę Dawidka. Kwota ta zostanie wzbogacona o pieniądze, uzyskane podczas licytacji koszulek z Meczu Gwiazd z autografem Przemka Odrobnego oraz Lukasa Rihy, a także koszulki piłkarza Macieja Iwańskiego. Licytacje te odbędą się już w najbliższym czasie.

 

komentarze (0) ()

wstecz

Kontakt

Bannery