Treść strony SYSTEMOWA:Wydarzenia więcej

Trzy transze wzmocnią budżet beniaminka PLH
Drugi (obok Nesty) sponsor tytularny przekaże toruńskiemu klubowi 700 tysięcy złotych.

Karawela oficjalnie z toruńskimi hokeistami. Tuż przed rozpoczęciem turnieju im. Ludwika Czachowskiego, podpisano umowę sponsorską.

- Cieszymy się, że możemy sponsorować hokej w Toruniu, który ma tak bogate tradycje. W nadchodzącym sezonie życzymy drużynie samych sukcesów - przyznał tuż po parafowaniu umowy Sebastian Bogusz, członek zarządu Karaweli.

Wspomniana umowa, podpisana w obecności mediów, ważna będzie przez cztery lata, przy czym Karawela pozostanie w nazwie drużyny przez dwa sezony. W kolejnych dwóch toruński klub wciąż będzie reklamował warszawską spółkę m.in. poprzez reklamy znajdujące się na lodowisku.

- Po upływie wspomnianych dwóch sezonów Karawela przewiduje dalsze sponsorowanie sportu w Toruniu. Nie jest jednak jeszcze określone, jaka to będzie dyscyplina. My chcielibyśmy, aby był to właśnie hokej. Zobaczymy, czy będzie nam to dane - dodał Sebastian Bogusz.

W zamian warszawska spółka przekaże toruńskiemu klubowi 700 tys. złotych w trzech transzach (pierwsza spodziewana jest jeszcze w sierpniu, druga do 30 września 2011 roku, trzecia dokładnie dwanaście miesięcy później).

- Wsparcie ze strony sponsorów jest dla nas bardzo ważne. Gdyby nie te pieniądze, m.in. od Karaweli, to budżet naszej spółki byłby poważnie zagrożony - przyznał Bogdan Rozwadowski, prezes Klubu Sportowego Toruń Hokejowej Spółki Akcyjnej.

W tym sezonie Nesta Karawela dysponować będzie budżetem około dwóch milionów złotych.

Źródło: Nowości

komentarze (0) ()

wstecz

Kontakt

Bannery