Treść strony SYSTEMOWA:Wydarzenia więcej

Kalinowski podpisał!

W poniedziałek 13 maja, w biurze klubu Nesta Toruń, młody utalentowany toruński napastnik Michał Kalinowski podpisał nowy, roczny kontrakt z klubem KS Toruń HSA i będzie reprezentował klub w pierwszoligowych rozgrywkach w nadchodzącym sezonie.

Trener drużyny Andrzej Masewicz widzi w młodym zawodniku jednego z liderów drużyny, na barkach którego, szczególnie do czasu powrotu do gry Przemysława Bomastka, będzie spoczywał ciężar zdobywania dużej ilości bramek. Oczekiwania te nie są bezpodstawne. Michał Kalinowski miał już okazję występować na ekstraligowych lodowiskach w barwach toruńskiego klubu, a po wycofaniu drużyny z rozgrywek, w barwach GKS Katowice. Wielokrotnie reprezentował także barwy naszego kraju, występując w reprezentacji w swojej kategorii wiekowej. Można więc liczyć, że podoła oczekiwaniom.

W klubie trwa w tej chwili proces ustalania szczegółów kontraktów i podpisywanie umów z zawodnikami, mającymi grać w toruńskiej drużynie w sezonie 2013/14. O szczegółach będziemy informować.

wstecz

Kontakt

Bannery