Treść strony SYSTEMOWA:Wydarzenia więcej

Nesta zostaje!

W dniu 3 czerwca Klub Sportowy Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna podpisał nową umowę sponsorską z wieloletnim partnerem toruńskiego hokeja firmą Nesta Bis Sp.j. Bańkowski Rogalski Winiarski. Firma Nesta także przez najbliższy rok będzie sponsorem tytularnym naszej drużyny. Wsparcie Urzędu Miasta oraz tak znanej na lokalnym firmy uwiarygadnia Klub w oczach toruńskich przedsiębiorców i pozwoli na otwarcie nowych kierunków poszukiwań sponsorów.

Firma Nesta powstała w 1993r., prowadzi działalność w wielu branżach takich jak obrót metalami kolorowymi, produkcja folii, budownictwo mieszkaniowe oraz wynajem i sprzedaż gruntów inwestycyjnych. Firma jest znana jako mecenas  wspierania kultury i sportu w Toruniu.

To nie koniec poszukiwań sponsorów dla naszej drużyny, w dalszym ciągu staramy się znaleźć kolejne firmy zainteresowane wsparciem toruńskich hokeistów. Chcemy w tym roku także pozyskać kolejnego sponsora który wejdzie w skład nazwy drużyny.  Posiadamy również wiele atrakcyjnych miejsc reklamowych  na lodowisku Tor-Tor, na strojach zawodników oraz w materiałach reklamowych i promocyjnych klubu.

Wszystkie zainteresowane podmioty zachęcamy do kontaktu z Klubem.

 

Źródło: toruński hokej

wstecz

Kontakt

Bannery