Treść strony

Trzy mecze U18 z Francją

Jak podaje strona internetowa PZHL, w trakcie listopadowej przerwy hokejowa reprezentacja Polski U18 rozegra w Toruniu trzy mecze towarzyskie z reprezentacją Francji U18. Trener Jarosław Morawiecki powołał do kadry dwudziestu sześciu zawodników, w tym piętnastu uczniów NLO SMS PZHL Sosnowiec i sześciu graczy z klubów zagranicznych. W kadrze znaleźli się zawodnicy toruńskich Sokołów: Mateusz Studziński, Mateusz Zieliński, Mateusz Gościński i Sebastian Fraszko.

Harmonogram akcji:

3.11.2014 - zbiórka zawodników w Sosnowcu
3-5.11.2014 - konsultacja szkoleniowa w Toruniu
6.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 18:00)
7.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 18:00)
8.11.2014 – mecz Polska U18 – Francja U18 (Toruń, 11:00)

Powołani zawodnicy:

Bramkarze:
1. Studziński Mateusz - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
2. Lewartowski Kamil - MOSM Tychy
3. Buszta Feliks - SK Karvina/Czechy

Obrońcy
4. Wsół Patryk - MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
5. Musioł Dawid - MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
6. Zieliński Mateusz - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
7. Michałowski Jakub - JKH GKS Jastrzębie, SMS
8. Skokan Tomasz - HK Poprad/Słowacja
9. Radzieńciak Grzegorz - HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
10. Chorążyczewski Kordian - JKH GKS Jastrzębie, SMS
11. Krok Adam - KTH KM Krynica, SMS
12. Nowak Arkadiusz - UKH Dębica, SMS

Napastnicy:
13. Jeziorski Bartłomiej - MOSM Tychy
14. Jarosz Dominik - JKH GKS Jastrzębie, SMS
15. Krężołek Patryk - KTH KM Krynica, SMS
16. Rzekanowski Oskar - AZ Havirov/Czechy
17. Goździewicz Paweł - UKS Zagłębie Sosnowiec, SMS
18. Gościński Mateusz - MKS SOKOŁY Toruń, SMS
19. Bajon Piotr - TMH POLONIA Bytom, SMS
20. Skrodziuk Szymon - MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
21. Wasiak Piotr - MOSM Tychy
22. Fraszko Sebastian - MKS SOKOŁY Toruń
23. Sztwiertnia Eryk - HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
24. Rajski Adam - MUKS NAPRZÓD Janów
25. Wróbel Kamil - AZ Havirov/Czechy
26. Gorzycki Wojciech - MUKS ORLIK Opole, SMS

Rezerwa:
1. Leśniak Gilbert - ENERGA STOCZNIOWIEC Gdańsk
2. Żywiołek Mariusz - MUKS NAPRZÓD Janów
3. Żak Michał - MOSM Tychy
4. Bryk Krzysztof - JKH GKS Jastrzębie
5. Filip Kamil - TMH POLONIA Bytom, SMS
6. Duży Dawid - MOSM Tychy
7. Szołtys Hieronim - MUKS NAPRZÓD Janów

Kierownictwo:
1. Morawiecki Jarosław - trener główny
2. Ząbkiewicz Krzysztof - asystent trenera
3. Jaworski Tomasz - trener bramkarzy
4. Twardy Rafał - kierownik reprezentacji
5. Hachuła Łucjan - masażysta

« wstecz

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • Sklep hokejowy
  • Reklama za 50zł
  • studio-pro

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie