Treść strony SYSTEMOWA:Notka prawna link

Notka prawna

Zawartość serwisu www.hokej.torun.pl, wliczając w to elementy tekstowe, graficzne i układ strony, jest własnością Office  Services BTC Tomasz Michalczuk, ul. Zygmunta Krasińskiego 113/10, 87-100 Toruń oraz jest chroniona przepisami prawa, a w szczególności ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Każdy użytkownik, korzystający z niniejszego serwisu, zobowiązany jest do przestrzegania prawa autorskiego.

Serwis www.hokej.torun.pl nie zezwala na kopiowanie w całości artykułów i innych treści, które są własnością serwisu, bez uprzedniej zgody wyrażonej na piśmie. Serwis zezwala na kopiowanie fragmentów informacji przy jednoczesnym podaniu źródła informacji oraz odnośnika (linku) do całości treści w serwisie www.hokej.torun.pl. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. Kontakt: redakcja@hokej.torun.pl

Office  Services BTC nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne błędy czy nieaktualne informacje bądź materiały. Office  Services BTC nie ponosi również odpowiedzialności za użytkowanie serwisu. Za powstanie ewentualnych szkód w wyniku tego użytkowania, całkowitą odpowiedzialność ponosi użytkownik serwisu.


 

Kontakt

Bannery