Treść strony

Terminarz i wyniki - sezon 2019/ 2020

I runda

1 kolejka - pauzuje zespół nr 1

Czw 12.09.2019 Comarch Cracovia - Kadra U 23*

Nd 15.09.2019 GKS Katowice - KS Naprzód Janów

Nd 15.09.2019 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec

Nd 15.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 15.09.2019 KH Toruń - Lotos PKH Gdańsk

2 kolejka - pauzuje zespół nr 7

Wt 17.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KH Toruń

Wt 17.09.2019 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Wt 17.09.2019 KS Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ

Śr 18.09.2019 Kadra U 23 - GKS Katowice*

Wt 17.09.2019 GKS Tychy - Comarch Cracovia

3 kolejka - pauzuje zespół nr 2

Pt 20.09.2019 GKS Katowice - GKS Tychy

Wt 24.09.2019 Podhale Nowy Targ - Kadra U 23*

Pt 20.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - KS Naprzód Janów

Pt 20.09.2019 KH Toruń - Zagłębie Sosnowiec

Pt 20.09.2019 Lotos PKH Gdańsk - Re-Plast Unia Oświęcim przełożony na Wt 15.10.2019

4 kolejka - pauzuje zespół nr 8

Nd 22.09.2019 Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk

Nd 22.09.2019 KS Naprzód Janów - KH Toruń

Śr 25.09.2019 Kadra U 23 - JKH GKS Jastrzębie*

Nd 22.09.2019 GKS Tychy - Podhale Nowy Targ

Nd 22.09.2019 Comarch Cracovia - GKS Katowice

5 kolejka - pauzuje zespół nr 3

Pt 27.09.2019 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia

Pt 27.09.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy

Wt 01.10.2019 KH Toruń - Kadra U 23*

Pt 27.09.2019 Lotos PKH Gdańsk - KS Naprzód Janów

Pt 27.09.2019 Re-Plast Unia Oświęcim 9 Zagłębie Sosnowiec


6 kolejka - pauzuje zespół nr 9

Nd 29.09.2019 KS Naprzód Janów - Re-Plast Unia Oświęcim

Śr 02.10.2019 Kadra U 23 - Lotos PKH Gdańsk*

Nd 29.09.2019 GKS Tychy - KH Toruń

Nd 29.09.2019 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie

Nd 29.09.2019 GKS Katowice - Podhale Nowy Targ

7 kolejka - pauzuje zespół nr 4

Pt 04.10.2019 JKH GKS Jastrzębie 3 GKS Katowice

Pt 04.10.2019 KH Toruń - Comarch Cracovia

Pt 04.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Tychy

Śr 09.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Kadra U 23*

Pt 04.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - KS Naprzód Janów

8 kolejka - pauzuje zespół nr 10

Czw 10.10.2019 Kadra U 23 - Zagłębie Sosnowiec*

Nd 06.10.2019 GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 06.10.2019 Comarch Cracovia Lotos PKH Gdańsk

Nd 06.10.2019 GKS Katowice - KH Toruń

Nd 06.10.2019 Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie

9 kolejka - pauzuje zespół nr 5

Wt 08.10.2019 KH Toruń - Podhale Nowy Targ

Wt 08.10.2019 Lotos PKH Gdańsk 3 GKS Katowice

Wt 08.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia

Wt 08.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy przełożony na Wt 01.10

Śr 16.10.2019 KS Naprzód Janów - Kadra U 23*

10 kolejka - pauzuje Kadra U 23

Pt 11.10.2019 GKS Tychy - KS Naprzód Janów

Pt 11.10.2019 Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

Pt 11.10.2019 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 11.10.2019 Podhale Nowy Targ - Lotos PKH Gdańsk

Pt 11.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - KH Toruń

11 kolejka - pauzuje zespół nr 6

Nd 13.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie

Nd 13.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ

Nd 13.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Nd 13.10.2019 KS Naprzód Janów - Comarch Cracovia

Czw 17.10.2019 Kadra U 23 - GKS Tychy*

* kadra U23 - wszystkie mecze na wyjeździe

II runda

12 kolejka - pauzuje zespół nr 1

Śr 23.10.2019 Kadra U 23 - Comarch Cracovia*

Pt 18.10.2019 KS Naprzód Janów 3 GKS Katowice

Pt 18.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ

Pt 18.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

Pt 18.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - KH Toruń

13 kolejka - pauzuje zespół nr 7

Nd 20.10.2019 KH Toruń - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 20.10.2019 JKH GKS Jastrzębie 9 Zagłębie Sosnowiec

Nd 20.10.2019 Podhale Nowy Targ - KS Naprzód Janów

Czw 24.10.2019 GKS Katowice - Kadra U 23*

Nd 20.10.2019 Comarch Cracovia - GKS Tychy

14 kolejka - pauzuje zespół nr 2

Wt 22.10.2019 GKS Tychy 3 GKS Katowice

Śr 30.10.2019 Kadra U 23 - Podhale Nowy Targ*

Wt 22.10.2019 KS Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie

Wt 22.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - KH Toruń

Wt 22.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Lotos PKH Gdańsk

15 kolejka - pauzuje zespół nr 8

Pt 25.10.2019 Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Pt 25.10.2019 KH Toruń - KS Naprzód Janów

Śr 13.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Kadra U 23*

Pt 25.10.2019 Podhale Nowy Targ - GKS Tychy

Pt 25.10.2019 GKS Katowice - Comarch Cracovia

16 kolejka - pauzuje zespół nr 3

Nd 27.10.2019 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ

Nd 27.10.2019 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Śr 20.11.2019 Kadra U 23 - KH Toruń*

Nd 27.10.2019 KS Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk

Nd 27.10.2019 Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim

17 kolejka - pauzuje zespół nr 9

Wt 29.10.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KS Naprzód Janów

Czw 21.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Kadra U 23*

Wt 29.10.2019 KH Toruń - GKS Tychy

Wt 29.10.2019 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia

Wt 29.10.2019 Podhale Nowy Targ - GKS Katowice

18 kolejka - pauzuje zespół nr 4

Nd 03.11.2019 GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie

Nd 03.11.2019 Comarch Cracovia - KH Toruń

Nd 03.11.2019 GKS Tychy - Lotos PKH Gdańsk

Śr 27.11.2019 Kadra U 23 - Re-Plast Unia Oświęcim*

Nd 03.11.2019 KS Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec

19 kolejka - pauzuje zespół nr 10

Czw 28.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - Kadra U 23*

Wt 12.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy

Wt 12.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia

Wt 12.11.2019 KH Toruń - GKS Katowice

Wt 12.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ

20 kolejka - pauzuje zespół nr 5

Pt 15.11.2019 Podhale Nowy Targ - KH Toruń

Pt 15.11.2019 GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk

Pt 15.11.2019 Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim przełożony na Wt 01.10.2019

Pt 15.11.2019 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Śr 04.12.2019 Kadra U 23 - KS Naprzód Janów*

21 kolejka - pauzuje Kadra U 23

Nd 17.11.2019 KS Naprzód Janów - GKS Tychy

Nd 17.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia przełożony na Wt 15.10

Nd 17.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim 3 GKS Katowice

Nd 17.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ

Nd 17.11.2019 KH Toruń - JKH GKS Jastrzębie

22 kolejka - pauzuje zespół nr 6

Wt 19.11.2019 JKH GKS Jastrzębie - Lotos PKH Gdańsk

Wt 19.11.2019 Podhale Nowy Targ - Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 19.11.2019 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Wt 19.11.2019 Comarch Cracovia - KS Naprzód Janów

Czw 05.12.2019 GKS Tychy - Kadra U 23*

* kadra U23 wszystkie mecze gra na wyjeździe

23 kolejka

Pt 22.11.2019 GKS Tychy - KS Naprzód Janów

Pt 22.11.2019 Comarch Cracovia - Zagłębie Sosnowiec

Pt 22.11.2019 GKS Katowice - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 22.11.2019 Podhale Nowy Targ - Lotos PKH Gdańsk

Pt 22.11.2019 JKH GKS Jastrzębie 6 KH Toruń

24 kolejka

Nd 24.11.2019 KS Naprzód Janów - KH Toruń

Nd 24.11.2019 Lotos PKH Gdańsk - JKH GKS Jastrzębie

Nd 24.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ

Nd 24.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

Nd 24.11.2019 GKS Tychy - Comarch Cracovia

25 kolejka

Wt 26.11.2019 Comarch Cracovia - KS Naprzód Janów

Wt 26.11.2019 GKS Katowice - GKS Tychy

Wt 26.11.2019 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec

Wt 26.11.2019 JKH GKS Jastrzębie 9 Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 26.11.2019 KH Toruń - Lotos PKH Gdańsk

26 kolejka

Pt 29.11.2019 KS Naprzód Janów - Lotos PKH Gdańsk

Pt 29.11.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - KH Toruń

Pt 29.11.2019 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie

Pt 29.11.2019 GKS Tychy - Podhale Nowy Targ

Pt 29.11.2019 Comarch Cracovia - GKS Katowice

27 kolejka

Nd 01.12.2019 GKS Katowice - KS Naprzód Janów

Nd 01.12.2019 Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia

Nd 01.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy

Nd 01.12.2019 KH Toruń - Zagłębie Sosnowiec

Nd 01.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - Re-Plast Unia Oświęcim

28 kolejka

Wt 03.12.2019 KS Naprzód Janów - Re-Plast Unia Oświęcim

Wt 03.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Lotos PKH Gdańsk

Wt 03.12.2019 GKS Tychy - KH Toruń

Wt 03.12.2019 Comarch Cracovia 5 JKH GKS Jastrzębie

Wt 03.12.2019 GKS Katowice - Podhale Nowy Targ

29 kolejka

Pt 06.12.2019 Podhale Nowy Targ - KS Naprzód Janów

Pt 06.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice

Pt 06.12.2019 KH Toruń - Comarch Cracovia

Pt 06.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Tychy

Pt 06.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec

III runda

30 kolejka

Nd 08.12.2019 KS Naprzód Janów - Zagłębie Sosnowiec

Nd 08.12.2019 GKS Tychy - Re-Plast Unia Oświęcim

Nd 08.12.2019 Comarch Cracovia - Lotos PKH Gdańsk

Nd 08.12.2019 GKS Katowice - KH Toruń

Nd 08.12.2019 Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie

31 kolejka

Pt 13.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - KS Naprzód Janów

Pt 13.12.2019 KH Toruń - Podhale Nowy Targ

Pt 13.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - GKS Katowice

Pt 13.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - Comarch Cracovia

Pt 13.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

32 kolejka

Nd 15.12.2019 KS Naprzód Janów - GKS Tychy

Nd 15.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Comarch Cracovia

Nd 15.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice

Nd 15.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ

Nd 15.12.2019 KH Toruń - JKH GKS Jastrzębie

33 kolejka

Pt 20.12.2019 KH Toruń - KS Naprzód Janów

Pt 20.12.2019 JKH GKS Jastrzębie - Lotos PKH Gdańsk

Pt 20.12.2019 Podhale Nowy Targ - Re-Plast Unia Oświęcim
Pt 20.12.2019 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec

Pt 20.12.2019 Comarch Cracovia - GKS Tychy

34 kolejka

Nd 22.12.2019 KS Naprzód Janów - Comarch Cracovia

Nd 22.12.2019 GKS Tychy - GKS Katowice

Nd 22.12.2019 Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ

Nd 22.12.2019 Re-Plast Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie

Nd 22.12.2019 Lotos PKH Gdańsk - KH Toruń

35 kolejka

Pt 03.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - KS Naprzód Janów

Pt 03.01.2020 KH Toruń - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 03.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec

Pt 03.01.2020 Podhale Nowy Targ - GKS Tychy

Pt 03.01.2020 GKS Katowice - Comarch Cracovia

36 kolejka

Nd 05.01.2020 KS Naprzód Janów - GKS Katowice

Nd 05.01.2020 Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ

Nd 05.01.2020 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie

Nd 05.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - KH Toruń

Nd 05.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - Lotos PKH Gdańsk

37 kolejka

Pt 10.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - KS Naprzód Janów

Pt 10.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Pt 10.01.2020 KH Toruń - GKS Tychy

Pt 10.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia*

Pt 10.01.2020 Podhale Nowy Targ - GKS Katowice

38 kolejka

Nd 12.01.2020 KS Naprzód Janów - Podhale Nowy Targ

Nd 12.01.2020 GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie

Nd 12.01.2020 Comarch Cracovia** - KH Toruń

Nd 12.01.2020 GKS Tychy - Lotos PKH Gdańsk

Nd 12.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - Re-Plast Unia Oświęcim

* w przypadku udziału w finale PK nastąpi zmiana terminu na 10.12.2019
** w przypadku udziału w finale PK nastąpi zmiana terminu na 17.12.2019

IV runda

39 kolejka

Wt 14.01.2020 Zagłębie Sosnowiec - KS Naprzód Janów

Wt 14.01.2020 Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Tychy

Wt 14.01.2020 Lotos PKH Gdańsk - Comarch Cracovia

Wt 14.01.2020 KH Toruń - GKS Katowice

Wt 14.01.2020 JKH GKS Jastrzębie - Podhale Nowy Targ

40 kolejka

Pt 17.01.2020 KS Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie

Pt 17.01.2020 Podhale Nowy Targ - KH Toruń

Pt 17.01.2020 GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk

Pt 17.01.2020 Comarch Cracovia - Re-Plast Unia Oświęcim

Pt 17.01.2020 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec

Banery

  • -