Treść strony


TERMINARZ CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW 2009/2010


Sezon 2009/2010

                              

Runda I i II                                    

05.09.09

SMS II PZHL  -   pauzuje                               

MOSM Tychy  -  KKS Naprzód Janów                5:3 (1:1, 3:2, 1:0)    

MKS Sokoły  -  KH  Sanok                                   8:4 (2:1, 4:3, 2:0)   

GKS Stoczniowiec  -  JKH GKS Jastrzębie    15:3 (7:1, 3:1, 5:1)   

UKH Unia  -  KTH KM Krynica                             9:2 (3:0, 4:1, 2:1) 


06.09.09    

SMS II PZHL -   pauzuje                               

MOSM Tychy   -  KKS Naprzód Janów               3:6 (2:2, 1:2, 0:2)    

MKS Sokoły  -  KH  Sanok                                   3:8 (2:1, 1:5, 0:2) 

GKS Stoczniowiec    -  JKH GKS Jastrzębie    8:5 (1:1, 3:4, 4:0) 

UKH Unia        -  KTH KM Krynica                    10:3 (5:1, 3:1, 2:1) 


12.09.09    

JKH GKS Jastrzębie   -   SMS II PZHL               5:6d (2:1, 1:2, 2:2, 0:1) 

KH  Sanok          -    KTH  KM Krynica               13:0 (5:0, 2:0, 6:0)                   

KKS Naprzód             -   UKH Unia Oświęcim   5:2 (2:2, 2:0, 1:0)                          

GKS Stoczniowiec     -    pauzuje                    

MOSM Tychy   -   MKS Sokoły                               1:2 (1:1, 0:1, 0:0)  


13.09.09    

JKH GKS Jastrzębie   -   SMS II PZHL               3:4 (1:2, 1:0, 1:2)

Sanok          -    KTH  KM Krynica                         4:5k (1:0, 2:0, 1:4, 0:0, 0:1)          

KKS Naprzód             -   UKH Unia Oświęcim   3:2 (1:0, 0:2, 2:0)                          

GKS Stoczniowiec     -    pauzuje                    

MOSM Tychy   -   MKS Sokoły                               5:4 (4:1, 0:3, 1:0)  


19.09.09    

MKS Sokoły                -   SMS II PZHL                11:8 (5:2, 2:1, 4:5)                    

MOSM Tychy -  GKS Stoczniowiec                       3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

UKH Unia                   -   pauzuje                                   

KTH KM Krynica -   KKS  Naprzód  Janów         3:6 (2:1, 0:3, 1:2) 10.10            

JKH GKS Jastrzębie    -   KH Sanok                   7:5 (3:3, 3:1, 1:1)          


20.09.09    

MKS Sokoły                -   SMS II PZHL                  4:2 (2:1, 1:0, 1:1)                   

MOSM Tychy -  GKS Stoczniowiec                      2:3k (0:2, 2:0, 0:0, 0:0, 0:1)          

UKH Unia                   -   pauzuje                                   

KTH KM Krynica -   KKS  Naprzód Janów          4:2 (1:2, 1:0, 2:0) 11.10

JKH GKS Jastrzębie    -   KH Sanok                   2:3 (1:0, 0:0, 1:3)         



26.09.09     

SMS II PZHL              -    KH Sanok                      3:2 (1:1, 1:0, 1:1)        

KKS Naprzód             -    JKH GKS Jastrzębie   3:2 (1:0, 1:0, 1:2)                            

KTH KM Krynica -    pauzuje                                                    

MOSM Tychy   -    UKH Unia Oświęcim              4:2 (1:2, 1:0, 2:0)                          

MKS Sokoły               -    GKS Stoczniowiec        5:6d (1:0, 3:1, 1:4, 0:1)                



27.09.09     

SMS II PZHL              -    KH Sanok                      4:8 (3:3, 0:3, 1:2)                            

KKS Naprzód             -    JKH GKS Jastrzębie   3:1                            

KTH KM Krynica -    pauzuje                                                    

MOSM Tychy   -    UKH Unia Oświęcim              5:4d (2:2, 1:2, 1:0, 1:0)                          

MKS Sokoły               -    GKS Stoczniowiec        2:5 (0:4, 0:0, 2:1)



03.10.09     

GKS Stoczniowiec    -    SMS II PZHL                 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)                            

UKH Unia                   -    MKS Sokoły                  5:6 (3:1, 1:1, 1:4)                  

KTH KM Krynica      -    MOSM  Tychy                  3:4 (3:0, 0:2, 0:2)    

JKH GKS Jastrzębie   -    pauzuje                                   

KH Sanok          -    KKS Naprzód Janów           przełożony 28.11


04.10.09     

GKS Stoczniowiec    -    SMS II PZHL                5:2 (0:1, 4:0, 1:1)                      

UKH Unia                   -    MKS Sokoły                 4:2 (1:0, 0:1, 3:1) 2.10                   

KTH KM Krynica      -    MOSM  Tychy                 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)      

JKH GKS Jastrzębie   -    pauzuje                                   

KH Sanok          -    KKS Naprzód Janów           przełożony 29.11

                             

17.10.09     

SMS II PZHL         -    KKS Naprzód  Janów      3:5 (0:1, 2:2, 1:2)                              

KH Sanok                    -    pauzuje

MOSM Tychy  -    JKH GKS Jastrzębie               4:5 (1:3, 2:1, 1:1)                             

MKS Sokoły              -    KTH  KM Krynica           3:4d (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)                               

GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim        przełożony                                        


18.10.09     

SMS II PZHL         -    KKS Naprzód  Janów       4:5 (2:2, 2:1, 0:2)                          

KH Sanok                    -    pauzuje

MOSM Tychy  -    JKH GKS Jastrzębie                7:3 (3:1, 1:1, 3:1)                 

MKS Sokoły              -    KTH  KM Krynica            6:1 (4:0, 1:1, 1:0)                           

GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim         przełożony                                        


24.10.09    

UKH Unia                    -    SMS II PZHL                3:2 (1:0, 1:2, 1:0)  29.10           

KTH KM Krynica    -    GKS Stoczniowiec           5:1 (1:0, 3:1, 1:0)              

JKH GKS Jastrzębie    -    MKS Sokoły               8:6                     

KH Sanok         -    MOSM Tychy                           1:6 (1:1, 0:3, 0:2)  

KKS Naprzód  Janów   -    pauzuje                                   


25.10.09    

UKH Unia                    -    SMS II PZHL                2:1 (1:1, 0:0, 1:0)   12.11           

KTH KM Krynica    -    GKS Stoczniowiec           2:4 (1:0, 0:1, 1:3)              

JKH GKS Jastrzębie    -    MKS Sokoły               7:6 (1:1, 5:3, 1:2)                     

KH Sanok         -    MOSM Tychy                           3:5 (3:0, 0:3, 0:2)

KKS Naprzód  Janów   -    pauzuje                                   


07.11.09   

SMS II PZHL               -    MOSM Tychy                 5:4k (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0)                                       

KTH KM Krynica -    JKH GKS Jastrzębie           5:2 (1:0, 2:1, 2:1)         

MKS  Sokoły               -    pauzuje                                   

GKS Stoczniowiec     -    KKS Naprzód               5:6 (2:0, 0:4, 3:2)                   

UKH Unia                   -    KH Sanok                      4:0 (1:0, 2:0, 1:0)        


08.11.09   

SMS II PZHL               -    MOSM Tychy                 8:3 (1:0, 4:2, 3:1)                          

KTH KM Krynica -    JKH GKS Jastrzębie           2:4 (0:3, 1:0, 1:1)         

MKS  Sokoły               -    pauzuje                                   

GKS Stoczniowiec     -    KKS Naprzód              12:2 (2:0, 3:0, 7:2)                    

UKH Unia                   -    KH Sanok                       3:2 (1:1, 1:0, 1:1)       


14.11.09   

KTH KM Krynica        -    SMS II PZHL                   5:3 (4:0, 1:1, 0:2)                    

JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim      7:2                                  

KH Sanok        -   GKS Stoczniowiec                    3:4 (1:3, 1:0, 1:1)      

KKS Naprzód Janów      -   MKS  Sokoły              7:8 (4:2, 1:3, 2:3)                       

MOSM Tychy                -    pauzuje        


15.11.09   

KTH KM Krynica        -    SMS II PZHL                   7:2 (2:0, 3:0, 2:2)                    

JKH GKS Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim      6:10 (2:2, 2:5, 2:3)                                  

KH Sanok        -   GKS Stoczniowiec                    3:1 (0:0, 2:0, 1:1)      

KKS Naprzód Janów      -   MKS  Sokoły              4:1 (0:0, 2:1, 2:0)                                       

MOSM Tychy                -    pauzuje        



Runda III i IV             

    

 21.11.09  

SMS II PZHL  -     pauzuje        

KH Sanok          -     MKS Sokoły                           przeł.                

JKH GKS Jastrzębie   -     GKS Stoczniowiec    przeł. 21.01          

KTH KM Krynica     -     UKH Unia Oświęcim     3:4 (1:1, 2:2, 0:1)                       

KKS Naprzód Janów     -     MOSM Tychy            5:0 walkower 

22.11.09  

SMS II PZHL  -     pauzuje        

KH  Sanok          -     MKS Sokoły                         przeł

JKH GKS Jastrzębie   -     GKS Stoczniowiec   przeł. 22.01          

KTH KM Krynica     -     UKH Unia Oświęcim    3:1 (1:0, 0:0, 2:1)                        

KKS Naprzód Janów     -     MOSM Tychy           5:0 walkower


02.01.10   

SMS II PZHL                 -    GKS Stoczniowiec       przeł. 6.02        

MKS Sokoły                  -     UKH Unia Oświęcim                          

MOSM Tychy              -     KTH KM Krynica             8:6 (2:3, 2:2, 4:1)                

JKH GKS Jastrzębie      -      pauzuje               

KKS Naprzód  Janów    -      KH Sanok                 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)  

 

03.01.10   

SMS II PZHL                 -    GKS Stoczniowiec       przeł. 7.02      

MKS Sokoły                  -     UKH Unia Oświęcim                           

MOSM Tychy              -     KTH KM Krynica             5:4k (3:2, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0)             

JKH GKS Jastrzębie      -      pauzuje               

KKS Naprzód  Janów    -      KH Sanok                 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)      

                

               

09.01.10   

KKS Naprzód  Janów    -      SMS II PZHL                          

KH Sanok                     -      pauzuje                      

JKH GKS Jastrzębie     -      MOSM Tychy           

KTH KM Krynica        -      MKS Sokoły                       

UKH Unia                    -      GKS Stoczniowiec           


10.01.10   

KKS Naprzód  Janów    -      SMS II PZHL                          

KH Sanok                     -      pauzuje                      

JKH GKS Jastrzębie     -      MOSM Tychy           

KTH KM Krynica        -      MKS Sokoły                       

UKH Unia                    -      GKS Stoczniowiec           


16.01.10    

SMS II PZHL              -       UKH Unia  Oświęcim                         

GKS Stoczniowiec       -      KTH KM Krynica                         

MKS Sokoły                -      JKH GKS Jastrzębie                   

MOSM Tychy             -      KH Sanok                  

KKS Naprzód Janów   -       pauzuje             


17.01.10    

SMS II PZHL              -       UKH Unia  Oświęcim                         

GKS Stoczniowiec       -      KTH KM Krynica                         

MKS Sokoły                -      JKH GKS Jastrzębie                   

MOSM Tychy             -      KH Sanok                  

KKS Naprzód Janów   -       pauzuje             


23.01.10   

MOSM Tychy             -      SMS II PZHL                           

KKS Naprzód Janów     -      GKS Stoczniowiec             

MKS Sokoły                 -     pauzuje            

JKH GKS Jastrzębie     -     KTH KM Krynica             

KH Sanok                    -     UKH Unia  Oświęcim                        


30.01.10   

SMS II PZHL                -       KTH  KM Krynica                         

UKH Unia                  -      JKH GKS Jastrzębie                   

GKS Stoczniowiec          -      KH Sanok                  

MKS Sokoły                    -       KKS Naprzód Janów                     

MOSM Tychy              -        pauzuje                     


31.01.10   

SMS II PZHL                 -       KTH  KM Krynica                         

UKH Unia                  -      JKH GKS Jastrzębie                   

GKS Stoczniowiec          -      KH Sanok                  

MKS Sokoły                    -      KKS Naprzód Janów                     

MOSM Tychy              -       pauzuje                     


05.02.10   

SMS II PZHL                 -       JKH GKS Jastrzębie                          

KTH KM Krynica           -       KH Sanok

UKH Unia                -       KKS Naprzód Janów

GKS Stoczniowiec          - pauzuje

MKS Sokoły                - MOSM Tychy


06.02.10   

SMS II PZHL                -       JKH GKS Jastrzębie                          

KTH KM Krynica          -       KH Sanok

UKH Unia               -       KKS Naprzód Janów

GKS Stoczniowiec  - pauzuje

MKS Sokoły        - MOSM Tychy


13.02.10   

SMS  II PZHL        - MKS Sokoły

GKS Stoczniowiec - MOSM Tychy

UKH Unia       -         pauzuje        

KKS Naprzód       - KTH KM Krynica

KH Sanok       - JKH GKS Jastrzębie


14.02.10   

SMS  II PZHL        - MKS Sokoły

GKS Stoczniowiec - MOSM Tychy

UKH Unia       -    pauzuje        

KKS Naprzód       - KTH KM Krynica

KH Sanok       - JKH GKS Jastrzębie


20.02.10   

KH Sanok       - SMS II PZHL

JKH GKS Jastrzębie - KKS Naprzód Janów

KTH KM Krynica  - pauzuje

UKH Unia       - MOSM Tychy

GKS Stoczniowiec  - MKS Sokoły


21.02.10   

KH Sanok       - SMS II PZHL

JKH GKS Jastrzębie - KKS Naprzód Janów

KTH KM Krynica  - pauzuje

UKH Unia       - MOSM Tychy

GKS Stoczniowiec  - MKS Sokoły


FINAŁY 13-19.03.2010 r.



TABELA CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW SEZON 2009/ 2010
 DRUŻYNAMPKTBRZZDZKPKPDP
1.KKS NAPRZÓD JANÓW224788-72151---6
2.MOSM TYCHY223990-8611112-7
3.GKS STOCZNIOWIEC183489-571011--6
4.UKH UNIA OŚWIĘCIM203474-6411---18
5.KTH KM KRYNICA223280-989111-10
6.MKS SOKOŁY TORUŃ182381-867---29
7.SMS II PZHL SOSN.181971-79511--11
8.JKH GKS JASTRZĘBIE181971-976---111
9.KH SANOK181764-695--1111
TERMINARZ ROZGRYWEK CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2009/2010
Sezon 2009/2010

Runda I i II                              

05.09.09     
UHKS Mazowsze  -  UKS MOSM Bytom              8:5 (4:0, 1:2, 3:3)       
MOSM Tychy - MUKS Orlik Opole                         5:0 walkowerMKS Sokoły -  UKS Śnieżka Dębica                  26:3 (8:0, 12:2, 6:1) 
GKS Stoczniowiec - UKS Sielec Sosnowiec      7:1 (2:0, 4:1, 1:0)
UKH Unia Oświęcim - MMKS Nowy Targ           5:4 (2:2, 2:1, 1:1) 

06.09.09     
UHKS Mazowsze  -  UKS MOSM Bytom            10:2 (2:1, 3:0, 5:1)  MOSM Tychy - MUKS Orlik Opole                       3:9 (1:2, 0:4, 2:3)                    10.10
MKS Sokoły  - UKS Śnieżka Dębica                  29:0 (9:0, 7:0, 13:0) GKS Stoczniowiec   -  UKS Sielec Sosnowiec  8:2 (3:1, 0:1, 5:0)
UKH Unia Oświęcim - MMKS Nowy Targ           3:2 (0:2, 1:0, 2:0)  

12.09.09    
UKS Sielec Sosnowiec  - UHKS Mazowsze      5:0 walkower
UKS Śnieżka Dębica - MMKS Nowy Targ           3:13 (1:2, 2:6, 0:5)MUKS Orlik Opole.- UKH Unia Oświęcim          4:5 (1:1, 2:3, 1:1) UKS MOSM Bytom - GKS Stoczniowiec              2:6 (1:0, 1:2, 0:4)
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń                         3:1 (1:0, 1:0, 1:1) 

13.09.09    
UKS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze       nie odbył się (termin do 20.11)
UKS Śnieżka Dębica - MMKS Nowy Targ           6:9 (1:2, 3:4, 2:3)
MUKS Orlik Opole - UKH Unia Oświęcim          1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
UKS MOSM Bytom - GKS Stoczniowiec              3:10 (0:2, 1:4, 2:4)
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń                         4:5 (2:3, 1:0, 1:2)

19.09.09     
MKS Sokoły Toruń  -  UHKS Mazowsze              5:1 (0:0, 3:1, 2:0) 
MOSM Tychy - GKS Stoczniowiec                        0:3 (0:1, 0:2, 0:0) 
UKH Unia Oświęcim - UKS MOSM Bytom        4:2 (2:2, 2:0, 0:0) 
MMKS Nowy Targ  - MUKS Orlik Opole              1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
UKS Sielec - UKS Śnieżka Dębica                     5:0 walkower

20.09.09    
MKS Sokoły Toruń - UHKS Mazowsze                6:4 (1:1, 0:2, 5:1)MOSM Tychy - GKS Stoczniowiec                        1:5 (1:2, 0:0, 0:3)UKH Unia Oświęcim - UKS MOSM Bytom         6:0 (0:0, 4:0, 2:0) MMKS Nowy Targ - MUKS Orlik Opole             11:5 (6:0, 3:1, 2:4) UKS Sielec - UKS Śnieżka Dębica                      8:3 (3:2, 2:1, 3:0)       11.11

26.09.09    
UHKS Mazowsze - UKS Śnieżka Dębica         11:7 (3:2, 4:1, 4:4) 
MUKS Orlik Opole - UKS Sielec  Sosnowiec    7:2 (2:1, 1:1, 4:0)UKS MOSM Bytom - MMKS Nowy Targ             1:13 (0:3, 0:3, 1:7)MOSM Tychy - UKH Unia Oświęcim                   1:7 (0:3, 0:3, 1:1)MKS Sokoły Toruń - GKS Stoczniowiec             4:2 (2:1, 0:0, 2:1)

27.09.09    
UHKS Mazowsze - UKS Śnieżka Dębica         15:5 (4:0, 6:0, 5:5)MUKS Orlik Opole - UKS Sielec  Sosnowiec    5:8 (1:3, 1:3, 3:2)
UKS MOSM Bytom - MMKS Nowy Targ              1:7 (0:3, 0:1, 1:3)MOSM Tychy - UKH Unia Oświęcim                   4:3 (1:0, 1:1, 2:2)MKS Sokoły Toruń - GKS Stoczniowiec             3:4 (0:3, 0:0, 3:1)

03.10.09          
GKS Stoczniowiec - UHKS Mazowsze             12:3 (2:2, 2:0, 8:1)
UKH Unia Oświęcim - MKS Sokoły Toruń         6:3 (3:2, 2:0, 1:1)
MMKS Nowy Targ - MOSM Tychy                       10:2 (2:0, 7:1, 1:1)   
UKS Sielec Sosnowiec - UKS MOSM Bytom    6:4 (3:0, 1:2, 2:2)
UKS Śnieżka Dębica - UKS Orlik Opole            4:3 (1:1, 1:1, 2:1)

04.10.09          
GKS Stoczniowiec - UHKS Mazowsze             10:3 (3:0, 4:2, 3:1)
UKH Unia Oświęcim - MKS Sokoły Toruń         3:2 (0:0, 0:0, 3:2)       2.10
MMKS Nowy Targ - MOSM Tychy                       11:4 (4:1, 3:2, 4:1)
UKS Sielec Sosnowiec - UKS MOSM Bytom    4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
UKS Śnieżka Dębica - MUKS Orlik Opole       3:14 (1:4, 2:4, 0:6)

17.10.09  
MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze              7:5 (1:2, 1:1, 5:1)
UKS MOSM Bytom - UKS Śnieżka Dębica     11:5 (5:1, 3:2, 3:2)MOSM Tychy - UKS Sielec Sosnowiec             5:3 (3:0, 1:2, 1:1)                      12.10MKS Sokoły Toruń - MMKS Nowy Targ             4:3d (0:0, 1:1, 2:2, 1:0)            10.10
GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim       przełożony

18.10.09  
MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze             12:3 (2:1, 5:1, 5:1)UKS MOSM Bytom - UKS Śnieżka Dębica       8:5 (5:3, 2:0, 1:2)
MOSM Tychy - UKS Sielec Sosnowiec             7:6 (3:3, 1:2, 3:1)                      19.10
MKS Sokoły Toruń - MMKS Nowy Targ             7:4 (1:2, 1:1, 5:1)                      11.10GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim       przełożony

24.10.09  
UKH Unia Oświęcim - UHKS  Mazowsze      16:3 (7:0, 6:2, 3:1)
MMKS Nowy Targ - GKS Stoczniowiec            6:5 (1:2, 2:1, 3:2)
UKS Sielec Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń   2:6 (1:2, 1:1, 0:3)
MOSM Tychy - UKS Śnieżka Dębica                9:4 walkower
MUKS  Orlik Opole - UKS MOSM Bytom          6:4 (2:2, 1:1, 3:1)

25.10.09  
UKH Unia Oświęcim - UHKS  Mazowsze     12:0 (0:0, 4:0, 8:0)
MMKS Nowy Targ - GKS Stoczniowiec           6:5 (4:3, 2:0, 0:2)
UKS Sielec Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń  3:4d (0:0, 3:3, 0:0, 0:1)
MOSM Tychy - UKS Śnieżka Dębica                5:0 walkower
MUKS  Orlik Opole - UKS MOSM Bytom         6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

07.11.09     
UHKS Mazowsze  -  MOSM Tychy                    4:6
MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec  8:3 (4:0, 2:1, 2:2)MKS Sokoły Toruń - UKS MOSM Bytom          przeł. na 5.12
GKS Stoczniowiec - MUKS Orlik Opole           przeł.UKH Unia Oświęcim - Śnieżka Dębica          28:0 (2:0, 11:0, 15:0)

08.11.09     
UHKS Mazowsze - MOSM Tychy                       8:1
MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec   11:1 (4:0, 2:1, 5:0)MKS Sokoły Toruń - UKS MOSM Bytom           przeł. na 6.12GKS Stoczniowiec - MUKS Orlik Opole            przeł.
UKH Unia  Oświęcim - Śnieżka Dębica          18:0 (6:0, 8:0, 4:0)

14.11.09  
MMKS Nowy Targ - UHKS  Mazowsze              9:10d (2:2, 7:5, 0:2, 0:1)  
Sielec Sosnowiec - UKH Unia Oświęcim       3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
UKS Śnieżka Dębica - GKS Stoczniowiec       0:11 (0:2, 0:7, 0:2)               14.10MUKS Orlik Opole - MKS Sokoły Toruń            4:2 (3:0, 0:0, 1:2)UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy                      4:3 (0:1, 1:1, 3:1)

15.11.09  MMKS Nowy Targ - UHKS  Mazowsze              5:2 (2:1, 1:1, 2:0)Sielec Sosnowiec - UKH Unia Oświęcim       2:8 (0:3, 1:2, 1:3) 
UKS Śnieżka Dębica - GKS Stoczniowiec       1:8 (0:2, 1:2, 0:4)                 15.10MUKS Orlik Opole - MKS Sokoły Toruń            3:2d (1:1, 0:1, 1:0, 1:0)UKS MOSM Bytom - MOSM Tychy                      3:4k (1:0, 1:3, 1:0, 0:0, 0:1)                    
Runda III i IV                               
  
21.11.09        
UKS MOSM Bytom      -   UHKS Mazowsze     6:4 ( 2:2, 2:1, 2:1 )
UKS Śnieżka Dębica      -   MKS Sokoły Toruń  1:21 ( 0:3, 0:10, 1:8 )
UKS Sielec Sosnowiec    -   GKS Stoczniowiec 0:3 ( 0:1, 0:1, 0:1 )
MMKS Nowy Targ          -   UKH Unia Oświęcim 4:5k (1:2, 2:0, 1:2, 0:0, 0:1)
MUKS Orlik Opole           -    MOSM Tychy 7:1

22.11.09        
UKS MOSM Bytom -  UHKS Mazowsze            8:14 (2:2, 1:10, 5:2)
UKS Śnieżka Dębica - MKS Sokoły Toruń   3:23 ( 1:7, 0:7, 2:9 )
UKS Sielec Sosnowiec - GKS Stoczniowiec  5:12 (0:2, 0:7, 5:3)MMKS Nowy Targ - UKH Unia Oświęcim        5:4k (2:2, 2:2, 0:0, 0:0, 1:0)MUKS Orlik Opole - MOSM Tychy                     15:1 (7:0, 2:1, 6:0)

28.11.09          UHKS  Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec    8:5MMKS Nowy Targ - UKS Śnieżka Dębica      13:2 (4:1, 5:0, 4:1)UKH Unia Oświęcim -  MUKS Orlik Opole       przeł. na 22.12  GKS Stoczniowiec - UKS MOSM Bytom            9:0 (1:0, 4:0, 4:0) MKS Sokoły Toruń -   MOSM Tychy                  13:0 (4:0, 5:0, 4:0)    

29.11.09          UHKS  Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec    8:9d (2:0, 2:5, 4:3, 0:1)MMKS Nowy Targ - UKS Śnieżka Dębica      18:2 (5:0, 8:0, 5:2) UKH Unia Oświęcim - MUKS Orlik Opole       przeł. na 23.12GKS Stoczniowiec - UKS MOSM Bytom           9:2 (3:0, 4:1, 2:1)MKS Sokoły Toruń - MOSM Tychy                      4:5d (3:1, 1:1, 0:2, 0:1)

05.12.09            
UHKS Mazowsze  -    MKS Sokoły Toruń                                (19.12)
GKS Stoczniowiec - MOSM Tychy
UKS MOSM Bytom    -    UKH Unia Oświęcim
MUKS Orlik Opole         -    MMKS Nowy Targ
UKS Śnieżka Dębica         -    UKS Sielec Sosnowiec

06.12.09            
UHKS Mazowsze   -    MKS Sokoły Toruń                               (20.12)GKS Stoczniowiec - MOSM Tychy
UKS MOSM Bytom    -    UKH Unia Oświęcim
MUKS Orlik Opole         -    MMKS Nowy Targ
UKS Śnieżka Dębica         -    UKS Sielec Sosnowiec

12.12.09            
UKS Śnieżka Dębica         -    UHKS Mazowsze
UKS Sielec Sosnowiec      -    MUKS Orlik Opole
MMKS  Nowy Targ        -    UKS MOSM Bytom
UKH Unia Oświęcim         -    MOSM Tychy
GKS Stoczniowiec      -    MKS Sokoły Toruń

13.12.09            
UKS Śnieżka Dębica         -    UHKS Mazowsze
UKS Sielec Sosnowiec      -    MUKS Orlik Opole
MMKS  Nowy Targ        -    UKS MOSM Bytom
UKH Unia Oświęcim         -    MOSM Tychy
GKS Stoczniowiec      -    MKS Sokoły Toruń

02.01.10              
UHKS Mazowsze    -      GKS Stoczniowiec
MKS Sokoły Toruń           -      UKH Unia Oświęcim
MOSM Tychy                   -       MMKS  Nowy Targ
UKS MOSM Bytom          -      UKS Sielec Sosnowiec
MUKS Orlik Opole           -      UKS Śnieżka Dębica

03.01.10       
UHKS Mazowsze      -      GKS Stoczniowiec
MKS Sokoły Toruń             -       UKH Unia Oświęcim
MOSM Tychy                      -       MMKS  Nowy Targ
UKS MOSM Bytom             -      UKS Sielec Sosnowiec
MUKS Orlik Opole             -      UKS Śnieżka Dębica
          
09.01.10    
UKHS Mazowsze - MUKS Orlik Opole                         zmiana gospodarza - mecz w Warszawie 
UKS Śnieżka Dębica            -       MOSM Bytom
UKS Sielec Sosnowiec         -       MOSM Tychy
MMKS Nowy Targ               -       MKS Sokoły Toruń
UKH Unia Oświęcim            -       GKS Stoczniowiec

10.01.10    
UHKS Mazowsze - MUKS Orlik Opole                         zmiana gospodarza - mecz w Warszawie 
UKS Śnieżka Dębica            -       MOSM Bytom
UKS Sielec Sosnowiec         -       MOSM Tychy
MMKS Nowy Targ               -       MKS Sokoły Toruń
UKH Unia Oświęcim            -       GKS Stoczniowiec

16.01.10      
UHKS Mazowsze       -       UKH Unia Oświęcim
GKS Stoczniowiec               -        MMKS Nowy Targ
MKS Sokoły Toruń              -        UKS Sielec Sosnowiec
UKS Śnieżka Dębica - MOSM Tychy                            zmiana gospodarza - mecz w Dębicy
UKS MOSM Bytom            -        MUKS Orlik Opole

17.01.10      
UHKS Mazowsze       -       UKH Unia Oświęcim
GKS Stoczniowiec               -        MMKS Nowy Targ
MKS Sokoły Toruń              -        UKS Sielec Sosnowiec
UKS Śnieżka Dębica - MOSM Tychy                            zmiana gospodarza - mecz w Dębicy
UKS MOSM Bytom            -        MUKS Orlik Opole
                      
23.01.10     
MOSM Tychy                      -         UHKS Mazowsze
MUKS Orlik Opole             -         GKS Stoczniowiec
UKS MOSM Bytom             -         MKS Sokoły Toruń
UKS Sielec Sosnowiec         -        MMKS Nowy Targ
UKS Śnieżka Dębica            -        UKH Unia Oświęcim

24.01.10     
MOSM Tychy                      -         UHKS Mazowsze
MUKS Orlik Opole             -         GKS Stoczniowiec
UKS MOSM Bytom             -         MKS Sokoły Toruń
UKS Sielec Sosnowiec         -        MMKS Nowy Targ
UKS Śnieżka Dębica            -        UKH Unia Oświęcim
                      
30.01.10    
UHKS Mazowsze      -         MMKS Nowy Targ
UKH Unia Oświęcim             -         UKS Sielec Sosnowiec
GKS Stoczniowiec                 -         UKS Śnieżka Dębica
MKS Sokoły Toruń                -        MUKS Orlik Opole
MOSM Tychy                        -        UKS MOSM Bytom
                 
31.01.10    
UHKS Mazowsze      -         MMKS Nowy Targ
UKH Unia Oświęcim             -         UKS Sielec Sosnowiec
GKS Stoczniowiec                 -         UKS Śnieżka Dębica
MKS Sokoły Toruń                -        MUKS Orlik Opole
MOSM Tychy                        -        UKS MOSM Bytom

Baraże  5-7.02.2010           
Finały 13-18.02.2010

 1.UKH UNIA OŚWIĘCIM2768192-6821111-3
 2.GKS STOCZNIOWIEC2864182-8421--1-6
 3.MMKS NOWY TARG2962214-10619-1126
 4.MUKS ORLIK OPOLE2851156-114161-1-10
 5.MKS SOKOŁY TORUŃ2647193-881321-28
 6.UKS SIELEC2935134-1561011-116
 7.MOSM TYCHY293191-179911--18
 8.UHKS MAZOWSZE2730152-19091--116
 9.UKS MOSM BYTOM2921108-1926--2120
10.UKS ŚNIEŻKA DĘBICA301499-3444-1--25

komentarze (0) ()

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • Sklep hokejowy
  • studio-pro
  • Miasto Torun

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie